Policja we Włoszech zmusiła właściciela hotelu do przyjęcia uchodźców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Władze wielokulturowych Włoch szokują swoimi radykalnymi metodami pomagania uchodźcom. Kilka dni temu, policja siłą ulokowała migrantów w hotelu, mimo wyraźnego sprzeciwu ze strony właściciela.

 

Władze miejscowości Ficarolo od pewnego czasu próbowały przekonać właściciela hotelu Lory do "przechowania" kilkunastu młodych, czarnoskórych nachodźców. Zaproponowano nawet zapłatę w wysokości 7 euro za każdą osobę na jedną noc. 80-letni Luigi Fogli nie chciał ugościć przybyszów w swoim hotelu, więc do akcji wkroczyła policja.

 

15 października, na miejscu zjawili się uchodźcy wraz z policją. Właściciel obiektu, w obawie przed "miłującymi pokój" przybyszami, blokował drzwi i podobno chciał się nawet zabarykadować. Ostatecznie policja dostała się do środka tłumacząc, że wykonuje jedynie rozkazy. Mundurowi domagali się kluczy do pozostałych pomieszczeń i zagrozili, że mogą wyważyć drzwi a Fogli zapłaci ze swojej kieszeni za zniszczenia. Ostatecznie właściciel hotelu stracił przytomność i trafił do szpitala.

Jak podają media, podobne rzeczy dzieją się na terenie całego kraju. W wielu przypadkach, właściciele obiektów sprzeciwiają się narzucanym propozycjom władz w obawie o swoje zdrowie i życie. Podobna konfiskata mienia miała miejsce w Weronie, gdzie właściciele hotelu Castello zabarykadowali wejście.

 

Obecna sytuacja, związana z masowym napływem uchodźców powoduje, że mieszkańcy coraz bardziej buntują się i sprzeciwiają polityce premiera Matteo Renzi, który absolutnie popiera przyjmowanie uchodźców i chętnie udziela im schronienia tam, gdzie to tylko możliwe. Migranci stali się na naszym kontynencie nową rasą panów, którzy dostają to czego zażądają, często niestety kosztem rodowitych mieszkańców.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ekscelencja

Robi się wszystko aby skłócić

Robi się wszystko aby skłócić narody ze sobą ponieważ na tych konfliktach ktoś zarabia i zyskuje w mniejszej i szerszej perspektywie. Można ten obraz odnieść do następującej historii:   "Idzie człowiek dźwigając wypełniony wór na plecach. Co jakiś czas zatrzymuje się i obija ten wór kijem. Zauważył to inny człowiek i zapytał się dlaczego obija ten wór kijem. Właściciel wora odpowiedział: - bo ty nie wiesz co ja mam w tym worze - są w nim szczury. I kiedy je obiję zewnątrz kijem to one zaczynają się gryźć między sobą a ja mogę wszystkie swoje plany zrealizować". Czyż obraz współczesnej Europy nie przypomina nam tego? Tylko co za plany realizują władcy tego świata.....?

 

 

Portret użytkownika excar

Mam nadzieję że to

Mam nadzieję że to intronizowali prawdziwego Chrystusa na króla Polski ,tego słowiańskiego nauczyciela ukrzyżowanego nad Bosforem w XI wieku a nie  rabina o bardzo wątpłym ,wręcz śladowym umocowaniu historycznym. Wtedy jestem jak najbardziej za...Ale pytałem już gdzie indziej ...Skoro Jesus Chrystus jest najbardziej znienawidzonym człowiekiem przez eskimosów to kto dla kogo lub przeciw komu zlecił tę intronizację  tutaj link o "miłości " do JCH https://youtu.be/361kleR6CpU

Portret użytkownika Zenek ;)

Masoneria podobnie jak ich

Masoneria podobnie jak ich panowie - żydzi - NIENAWIDZI Chrystusa bardziej niż ....(wstawić co kto lubi) ....

i naprawdę trzeba dużej dozy IQ by wierzyć iż TO NIE BYŁ PODSTĘP....

więc twoje "życzenie" jest z serii takich ZWIEDZENIOWYCH.....

bo nie bez powodu zapisano IŻ WIELU ZOSTANIE ZWIEDZIONYCH dzisiejszą "koronacją" chociażby.....

.

Ale nie ma złego co by na dobre nie wyszło bo :

-- i PLEWY SIĘ SAME ODDZIELIŁY OD ZIARNA....

-- i ARCHEKRACJA CORAZ BLIŻEJ.... i nowy zasiew POLAKÓW.....

.

A ci ze znamieniem bestii maryja/aryman czy jezus/jehowa naprawdę z łopatkami mogą pełzać na cmentarze..... W przeciągu 4 lat, jak to zapisano w Apokalipsie św Jana, ZOSTANIECIE CO DO JEDNEGO WYTRACENI.... niektórzy w całkiem artystyczny sposób.

Było się nawrócić TERAZ JUZ WSZYSTKO PRZEPADŁO....... z brzękiem judaszowych szekli.... i oddanym pokłonem przed bibliną szkaradą, kozłorogim futrzakiem jezusem czy panem zwanym.

Satysfakcji z "właściwego" wyboru.... i wiecznej reinkarnacji w szeolu..... ;p

Strony

Skomentuj