Policja w Rotterdamie strzelała do protestujących przeciwko ograniczeniom związanym z Covid

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W wielu krajach świata ludzie mają już dość pandemicznych szaleństw rządów i zaczynają się poważne protesty społeczne. W Holandii tłumiono je tak brutalnie, że padły strzały z ostrej amunicji.  Policja w Rotterdamie otworzyła ogień ostrzegawczy, raniąc protestujących, gdy wybuchły zamieszki na demonstracji przeciwko rządowym planom nałożenia ograniczeń na osoby nieszczepione.

Tłumy uczestników zamieszek podpalały samochody i rzucały kamieniami w policję w centrum holenderskiego miasta portowego w piątek, a policja odpowiedziała strzelaniną i armatkami wodnymi. 

 

Brutalna reakcja ulicy to odpowiedź na plany rządu, który chce wprowadzić przepisy, które mają zapewniać pełnię praw obywatelskich tylko w pełni zaszczepionym lub ozdrowieńcom z ważnymi kodami QR, co wykluczyłoby z normalnej egzystencji w społeczeństwie osoby, które uzyskały wynik negatywny testu.

 

Według oświadczenia holenderskiej policji oddano "strzały ostrzegawcze, były też strzały bezpośrednie, bo sytuacja zagrażała życiu”. Zdjęcia opublikowane w holenderskich mediach pokazują, że co najmniej jeden radiowóz został spalony, a inny miał przebitą przednią szybę rowerem.

 

Policja poinformowała na swoim Twitterze, że uczestnicy zamieszek rozpalali ogniska i rzucali fajerwerki. Władze zamknęły główny dworzec kolejowy. Dokonano już dziesiątek aresztowań i oczekuje się, że nastąpią kolejne. Około siedem osób zostało rannych, w tym przez policję.

 

Burmistrz Rotterdamu Ahmed Abutaleb nazwał zamieszki „orgią przemocy”. Jego zdaniem „policja uznała w końcu za konieczne użycie broni, aby się chronić”. Później sytuacja w większości się uspokoiła, ale na miejscu pozostały dymiące szczątki spalonego radiowozu i dziesiątki zepsutych rowerów.

 

Holenderska policja powiedziała, że w celu „przywrócenia porządku” ​​jednostki zostały sprowadzonez całego kraju. Policjanci uzbrojeni w tarcze i pałki kierowali grupy ludzi poza teren. Policjanci na koniach i w policyjnych furgonetkach patrolowali ulice. Lokalne media podały, że w zamieszkach brali też udział kibice piłkarscy.


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika baca to zion cammo

matrixy maja tak

matrixy maja tak zaprogramowane ,ze jak sie cos zacznie grubego wlacznie z trupami jak w Rotterdamie to albo zmieniaja temat albo chca by zaraz to sie zakonczylo.

 

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika Quark

Do bandytów niszczących

Do bandytów niszczących społeczny i prywatny dobytek strzelać jak najbardziej się należy i powinno ale nie do pokojowo demonstrujących swoje niezadowolenie przeciwników restrykcji .I tym się właśnie różnią ludzie od bydła , że ci pierwsi umieją się zachować a ci drudzy podpalają opony i wybijąją szyby . W Polsce takie ekscesy nigdy nie miały miejsca - nawet na marszu niepodległości ruską budkę "wartowniczą" zdemolowali prowokanci opozycji a nie patryjoci . Po owocach ich poznacie - jak napisano i teraz widać w którym kraju jest kultura a w którym zdziczenie. To dlatego jesteśmy (jako kraj) ciągle "atakowani" pozwami o "brak praworządności" - podczas gdy pozostałe kraje unijne śmiało olewają po kilka a nawet kilkanaście wyroków trybunału - bo chcą nas upodobnic do siebie aby i u nas było zdziczenie , wtedy sami poczują się "lepsi".

Portret użytkownika Ruchomy Cel

"Pojawią się znaki na słońcu,

"Pojawią się znaki na słońcu, i księżycu, i gwiazdach, a na ziemi udręka narodów z powodu bezradno­ści wobec szumu morza i naporu fal". – pisze ewangelista św. Łukasz, 21:25

"Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte" – ujawnia św. Mateusz w Ewangelii, 24:29

W Księdze Joela 3:3-4 I znajdujemy taki zapis: "(...) ukażę znaki na niebie i na ziemi, krew, ogień i słupy dymu. Słońce przemieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim przyjdzie ów wielki, straszny dzień Pana".

Najbardziej rozbudowany opis apokalipsy widnieje u św. Jana. Poraża swoją brutalnością i dokład­nością. „I widziałem, gdy zdjął szóstą pieczęć, że powstało trzęsienie ziemi i słońce pociemniało jak czarny wór, a cały księżyc poczerwieniał jak krew. I gwiazdy niebieskie spadły na ziemię, podobnie jak drzewo figowe zrzuca figi swoje, gdy wiatr gwałtowny nim potrząśnie; i niebo znikło, jak niknie zwój, który się zwija, a wszystkie góry i wyspy ruszone zostały z miejsc swoich. I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich, i mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który sie­dzi na tronie, i przed gniewem Baranka, albowiem nastał ów wielki dzień ich gniewu, i któż się może ostać?” (Objawienie św. Jana 6:12–17).

W Dziejach Apostolskich (2.20) czytamy z kolei: "Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew"

Portret użytkownika paprotka

Systemowi to nie zaszkodzi

Systemowi to nie zaszkodzi ale zwykli ludzie będą mieć przesrane. System ma swoje zapasowe źródła prądu, swoje wspaniale ukryte w podziemiach w pełni wyposażone podziemne miasta pozwalające na kilkuletnie swobodne działanie najważniejszych struktur systemu. Satelity pokażą co dzieje się na ziemi a do zaprowadzenia porządku wystarczy dać wybór - energia za posłuszeństwo. Pójdzie szybko.

Portret użytkownika Ruchomy Cel

"I wszyscy królowie ziemi i

"I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich, i mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który sie­dzi na tronie, i przed gniewem Baranka, albowiem nastał ów wielki dzień ich gniewu, i któż się może ostać?” 

(Objawienie św. Jana 6:12–17).

Portret użytkownika syriues

Keczupowanie do tego

Keczupowanie do tego doprowadzi, ze ludzie poprostu znienawidzą rządzących do tego stopnia,że będą z nienawiści siebie nawzajem zabijać. A kto na tym skorzysta,lucek i jego ekipa,przyniosą wam światło, ale te światło będzie jak na baterię  na chwilę. A potem będą chrzescijan tepic za pomoca brudnych rąk. A zatem juz wiecie po co satu azylanci. 

Strony

Skomentuj