Policja uważa, że zwłoki dziecka, znalezione na australijskiej plaży, to ofiara mordu rytualnego

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Policja uważa, że martwa dziewięciomiesięczna dziewczynka, znaleziona na australijskiej plaży w Queensland, padła ofiara mordu rytualnego. Nagie ciało dziewczynki znaleziono w poniedziałek na plaży Surfers Paradise w australijskim mieście Queensland. Podejrzewa się, że zwłoki dryfowały w wodzie od 2 dni.

Według australijskich mediówe, kamery przemysłowe zarejestrowały czteroosobową rodzinę, która w sobotę podróżowała do portu Jack Evans w Nowej Południowej Walii. Służby uważają, że właśnie tam dziewczynka została wrzucona do wody, a następnie rodzice wrócili z powrotem do Queensland.

Media cytują źródła policyjne, które donoszą, że rodzina żyła w dość trudnych warunkach. 23-letnia matka dziecka ponoć przyznała się, że wiedziała o planie pozbycia się córki, ale tylko ojciec zostać oskarżony o zabójstwo.

 

Matka została zwolniona z aresztu i trafiła pod opiekę psychiatryczną, natomiast 48-letni ojciec niedługo stanie przed sądem. Sąd przyznał, że oskarżony leczył się na schizofrenię. Zwracano uwagę, że posiada niepełne wykształcenie, co miałoby rzekomo tłumaczyć jego plan zabicia dziecka.

 

Obecnie policjanci próbują ustalić sekwencję zdarzeń, która doprowadziła do śmierci dziewczynki. Pod uwagę brane jest to, że chory psychicznie mężczyzna dokonał mordu rytualnego poświęcając dziecko, zabijając je w głębinach oceanu.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika Jajko

Bzdura, o trudnych warunkach

Bzdura, o trudnych warunkach bytowych. Tam są wysokie zasiłki. Jak się noga podwija, to państwo naprawdę pomoga i można za to żyć nawet na przyzwoitym poziomie. Nie wszystkim to się podoba, ale bez wątpienia jeżeli chodzi o świadczenia socjalne, to AU jest w ścisłej czołowce światowej.

Portret użytkownika Fred Flintstone

Dobrze, że wreszcie media

Dobrze, że wreszcie media powoli przełamują tabu odnośnie mordów rytualnych. Gorzej, że do paki pójdzie Bogu ducha winny chłop, tymczasem sprawcy będą w tym czasie rozmyślać, komu dowalić wyższe podatki albo gapić się w rosnące słupki przychodów z nowej oferty kredytu gotówkowego.

Skomentuj