Policja spacyfikowała protestujących przeciw imigrantom we francuskim Calais

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Francuski oddział ruchu PEGIDA zorganizował wczoraj w Calais demonstrację przeciwko nielegalnym imigrantom terroryzującym mieszkańców miasta oraz przejeżdżających tranzytem kierowców ciężarówek. Manifestacja została uznana za nielegalną i została brutalnie spacyfikowana.

 

Według policji w demonstracji brało udział około 200 osób. Śpiewano francuski hymn i wykrzykiwano antyislamskie hasła. Wspominano również ofiary zamachów w Paryżu. Podczas przemarszu nie było żadnych incydentów.

 

W pewnym momencie policja postanowiła zakończyć demonstrację i dokonała tego w podobnym stylu jak wcześniej policja niemiecka pacyfikująca podobny protest w Kolonii. Na protestujących wypuszczono gaz łzawiący a potem spałowano ich. Po starciach z policją zatrzymano kilkadziesiąt osób, w tym sędziwego generała z Legii Cudzoziemskiej Christiana Piquemala.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wkurzony

Służbom pożądkowym każdego

Służbom pożądkowym każdego kraju, którzy zamiast wspierać własnych obywateli, to się na nich wyżywają, życzę im aby oni i ich rodziny zostali ścięci przez wspaniałych islamisów. Kiedy dojdzie do wojny, takie służby schowają się jak szczury obsrane w piwnicach, a bezbronnych i nieprzeszkolonych obywateli wyślą na pewną śmierć na froncie. A może właśnie o to im chodzi...?

Portret użytkownika vagabond

"NIELEGALNA DEMONSTRACJA"od

"NIELEGALNA DEMONSTRACJA"od kiedy to powinny być legalne demonstracje,po 2 co to za demonstracja jeśli jest zatwierdzona przez jakiegoś szmaciarza rządowego? a ci panowie z policji którzy pałują swoich rodaków powinni wziąć pod uwagę ze ci których bronią prędzej czy później przyjdą do jego domu i rodziny i zrobią im z tyłka przysłowiowa jesień średniowiecza!!!

Portret użytkownika Odważniak

Dlatego trzeba przejść na

Dlatego trzeba przejść na walkę partyzancką. Żadnych tłumnych protestów, żadnego wystawiania się mundurowym. Ot z wiatrówki w dupsko uchodźcy zza firanki, a to złapać kilku i na golasa puścić obtoczywszy w schabowych, drobiazgami uprzykrzać życie. Później wyłapie się zdrajców mundurowych, a na końcu ich kierowników. A może od razu zacząć od góry.. Jak syryjski samotny z lunetką.

Proponuję drony z wiaderkami z krwią polewające meczety, i katapulty na flaki. Tylko okazuje się, że mamy wrogów we własnym domu, jednych w turbanach, i drugich w kaskach.

Portret użytkownika nel35

Grupa Wyszechradzka powinna w

Grupa Wyszechradzka powinna w trybie natychmiastowym domagać się zwołania nadzwyczajnego posiedzenia RE w związku z drastycznym łamaniem praw człowieka we Francji i Niemczech. Różne cioteczki atakowały p. Szydło podczas pamiętnej debaty. Tymczasem w tych niezwykle "postępowych" krajach dochodzi do ataków na rdzenną ludność zarówno przez najeźdźców, jak i stróżów bezprawia. Nóż w plecy obywateli. Nie pozostaje im nic innego, jak wziąć sprawy w swoje ręce. Ciekawe, dlaczego mundurowi nie sa tak aktywni, gdy szarańcza kradnie, gwałci i demoluje.

Portret użytkownika eva11

a co sie dzieje w

a co sie dzieje w Irlandii!!!!
wczoraj byl protest w Irlandii przeciw imigrantom,co sie okazalo nie anty,
wielu Polakow sie zapowiadalo na ten dzien,a przyszlo 20 osob ktore chcialy okazac swoj sprzeciw 
wiekszosc Polakow wycofala sie z udzialu,
natomiast poperajacych Iroli bylo pare setek,Nasi dostali wpierdol,wielu ucieklo....
tutejsze sluzby nie kwapili sie aby pomoc poszkodowanym i jeszcze pomagali napastnikom  palowaniem ,dwie osoby w szpitalu i paru rannych,
poszkodaowani to sami Polacy,
widzicie nie ma wielu,ktorzy chca przynajmniej protestowac 
ale mam nadzieje,ze sie obudza!!!!!!!!!!!
a cala IRlandia jes za!tu nikt sie nie sprzeciwia,a wrecz chca pokazac calej euopie jak sa milosierni i anty rasistowscy....

Portret użytkownika Emmet

Bylam tam i prawie wszystko

Bylam tam i prawie wszystko sie zgadza, oprocz tego, ze oberwalo tez dwoch Irlandczykow. Nasza mizerna grupke ze 20 zwierzat spacyfilowalo w tramwaju, a chlopakow zaatakowal rozwscieczony tlum z komunistycznymi flagami w lapach. Polska, to oaza wolnosci. Nie dajmy sie.

Portret użytkownika eva11

gdyby kozy mogly rodzic ludzi

gdyby kozy mogly rodzic ludzi nigdzie nie bylyby potrzebne kobiety!
bo Ewa zapoczatkowala ludzki rod,a teraz jej prapra....znowu Go odrodzi!
nie wiedziales?
wiekszosc chyba meszczyzn kibiety traktuje jak te gorsze,
ale nie dlatego,ze nimi sa-a jedynie dlatego ze Wy faceciki czujecie sie przy nich slabi i bezbronni
dlatego tez ze wzbudzaja w was tak wielkie pozadanie,ktore nie zawsze zostaje nagrodzone a to was doprowadza do szalenstwa!
 
 
 

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Tak to niestety wygląda w

Tak to niestety wygląda w realu. Kobieta idzie boso i niesie plecak i dzieciaka, a "uchodźcy" idą obok w markowych ciuszkach i z brudnymi łapami (od krwi zabitych chrześcijan w Syrii i Iraku) w kieszeniach! Otwórz oczy!!!

Portret użytkownika Ogo Pogo

Trochę zboczę z

Trochę zboczę z tematu.
Przypominam sobie dyskusję w parlamencie Europejskim nad stanem demokracji w Polsce zainspirowaną Kijowskim i POwską bandą.Nie wiem czy to nie rozmyślne false flag dla bezkrytycznej akceptacji działań obecnie rządzących.Zobaczymy ,przyjrzymy się.W dyskusji zabrała głos niejaka Rachela nazwiska nie pamiętam (pewnie i tak fałszywe) z Zielonych czy takich tam podobnych lewackich ciot.
Domagała się przestrzegania praw podstawowych chociaż nie powiedziała co ma na myśli.Według mnie prawa podstawowe obywatela państwa to:
1- prawo do szczęśliwego dzieciństwa w otoczeniu szczęśliwej zasobnej rodziny.
2-prawo do wykształcenia zgodnego z marzeniami i potencjałem obywatela.
3-prawo do samorealizacji w pracy ,działalności.
4-prawo do realizacji zasad demokratycznych w głosowaniach referendalnych nad rozwojem,działaniami państwa.
5- oczekiwanie i żądanie od organów czuwających nad bezpieczeństwem państwa zabezpieczenia bezpieczeństwa własnym obywatelom
6- zapewnienie przez państwo zabezpieczenia socjalnego każdemu obywatelowi niezależnie od statusu  w szczególnych  przypadkach losowych.
7- współdziałanie obywatelii a nie konkurencja na rzecz rozwoju państwa
8- zakaz propagowania patologicznych idei lewackich ,faszystowskich bolszewickich pod karą więzienia.
8- prawo obywatela do rzetelnej wiedzy o historii swojego państwa.
9- prawo do określania przez obywatela zasad ,zakresu i sposobu nauczania swego dziecka.
10- absolutny zakaz szerzenia i wspierania talmudycznych sekt na terenie państwa.WSZELKIE ELEMENTY UTOŻSAMIAJACE SIĘ LUB POPIERAJĄCE TALMUDYCZNĄ PATOLOGIĘ WINNY BYĆ NATYCHMIAST USUWANE Z TERENU PAŃSTWA PODOBNIE JAK INNE AGRESYWNE GRUPY SZERZĄCE NIENAWIŚĆ RELIGIJNĄ.
Jeżeli któraś z powyzszych zasad jest nie przestrzegana ,świadomie nie realizowana mamy do czynienia z patologią polityczną i w zależności od ilości nie realizowanych zasad możemy domniemywać stopnia zniewolenia społeczeństwa,"głębokości "dyktatury .
Czy Francja jest państwem obywatelskim?Odpowiedżcie sobie szanowni sami.

Strony

Skomentuj