Policja spacyfikowała protestujących przeciw imigrantom we francuskim Calais

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Francuski oddział ruchu PEGIDA zorganizował wczoraj w Calais demonstrację przeciwko nielegalnym imigrantom terroryzującym mieszkańców miasta oraz przejeżdżających tranzytem kierowców ciężarówek. Manifestacja została uznana za nielegalną i została brutalnie spacyfikowana.

 

Według policji w demonstracji brało udział około 200 osób. Śpiewano francuski hymn i wykrzykiwano antyislamskie hasła. Wspominano również ofiary zamachów w Paryżu. Podczas przemarszu nie było żadnych incydentów.

 

W pewnym momencie policja postanowiła zakończyć demonstrację i dokonała tego w podobnym stylu jak wcześniej policja niemiecka pacyfikująca podobny protest w Kolonii. Na protestujących wypuszczono gaz łzawiący a potem spałowano ich. Po starciach z policją zatrzymano kilkadziesiąt osób, w tym sędziwego generała z Legii Cudzoziemskiej Christiana Piquemala.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wkurzony

Służbom pożądkowym każdego

Służbom pożądkowym każdego kraju, którzy zamiast wspierać własnych obywateli, to się na nich wyżywają, życzę im aby oni i ich rodziny zostali ścięci przez wspaniałych islamisów. Kiedy dojdzie do wojny, takie służby schowają się jak szczury obsrane w piwnicach, a bezbronnych i nieprzeszkolonych obywateli wyślą na pewną śmierć na froncie. A może właśnie o to im chodzi...?

Portret użytkownika vagabond

"NIELEGALNA DEMONSTRACJA"od

"NIELEGALNA DEMONSTRACJA"od kiedy to powinny być legalne demonstracje,po 2 co to za demonstracja jeśli jest zatwierdzona przez jakiegoś szmaciarza rządowego? a ci panowie z policji którzy pałują swoich rodaków powinni wziąć pod uwagę ze ci których bronią prędzej czy później przyjdą do jego domu i rodziny i zrobią im z tyłka przysłowiowa jesień średniowiecza!!!

Portret użytkownika Odważniak

Dlatego trzeba przejść na

Dlatego trzeba przejść na walkę partyzancką. Żadnych tłumnych protestów, żadnego wystawiania się mundurowym. Ot z wiatrówki w dupsko uchodźcy zza firanki, a to złapać kilku i na golasa puścić obtoczywszy w schabowych, drobiazgami uprzykrzać życie. Później wyłapie się zdrajców mundurowych, a na końcu ich kierowników. A może od razu zacząć od góry.. Jak syryjski samotny z lunetką.

Proponuję drony z wiaderkami z krwią polewające meczety, i katapulty na flaki. Tylko okazuje się, że mamy wrogów we własnym domu, jednych w turbanach, i drugich w kaskach.

Portret użytkownika nel35

Grupa Wyszechradzka powinna w

Grupa Wyszechradzka powinna w trybie natychmiastowym domagać się zwołania nadzwyczajnego posiedzenia RE w związku z drastycznym łamaniem praw człowieka we Francji i Niemczech. Różne cioteczki atakowały p. Szydło podczas pamiętnej debaty. Tymczasem w tych niezwykle "postępowych" krajach dochodzi do ataków na rdzenną ludność zarówno przez najeźdźców, jak i stróżów bezprawia. Nóż w plecy obywateli. Nie pozostaje im nic innego, jak wziąć sprawy w swoje ręce. Ciekawe, dlaczego mundurowi nie sa tak aktywni, gdy szarańcza kradnie, gwałci i demoluje.

Portret użytkownika eva11

a co sie dzieje w

a co sie dzieje w Irlandii!!!!
wczoraj byl protest w Irlandii przeciw imigrantom,co sie okazalo nie anty,
wielu Polakow sie zapowiadalo na ten dzien,a przyszlo 20 osob ktore chcialy okazac swoj sprzeciw 
wiekszosc Polakow wycofala sie z udzialu,
natomiast poperajacych Iroli bylo pare setek,Nasi dostali wpierdol,wielu ucieklo....
tutejsze sluzby nie kwapili sie aby pomoc poszkodowanym i jeszcze pomagali napastnikom  palowaniem ,dwie osoby w szpitalu i paru rannych,
poszkodaowani to sami Polacy,
widzicie nie ma wielu,ktorzy chca przynajmniej protestowac 
ale mam nadzieje,ze sie obudza!!!!!!!!!!!
a cala IRlandia jes za!tu nikt sie nie sprzeciwia,a wrecz chca pokazac calej euopie jak sa milosierni i anty rasistowscy....

Portret użytkownika Emmet

Bylam tam i prawie wszystko

Bylam tam i prawie wszystko sie zgadza, oprocz tego, ze oberwalo tez dwoch Irlandczykow. Nasza mizerna grupke ze 20 zwierzat spacyfilowalo w tramwaju, a chlopakow zaatakowal rozwscieczony tlum z komunistycznymi flagami w lapach. Polska, to oaza wolnosci. Nie dajmy sie.

Strony

Skomentuj