Policja Abu Zabi otrzyma supersamochód Lykan HyperSport

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Policja w Abu Zabi znana jest z używania supersamochodów. Ekskluzywne auta sportowe, takie jak Bugatti i Ferrari, a nawet latające motocykle są udostępniane arabskim funkcjonariuszom.

 

Najnowszym dodatkiem do tej interesującej floty jest Lykan HyperSport, wyprodukowany przez libańską firmę W Motors. Lykan HyperSport sprzedał dopiero siedem takich modeli. Każdy z nich kosztuje 3,5 miliona dolarów. Jeden z tych siedmiu pojazdów będzie używać policja w Abu Zabi (Abu Dhabi).

 

Samochód ma sześciocylindrowy silnik o pojemności 3,7 litra i mocy 780 KM, a przyspieszenie od 0 do 100 km / h zajmuje 2,8 sekundy. Maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć Lykan HyperSport, to 395 km / h. Ogólnie rzecz ujmując, nawet Lamborghini Aventador lub McLaren 720S nie mogą uciec od takiej bestii.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj