Polak bohater zaatakował kłem wieloryba nożownika z Londynu

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Wczoraj w Europie doszło do kilku zamachów terrorystycznych, lub prób ich przeprowadzenia. Dwa najgroźniejsze z nich zostały przeprowadzone w Hadze. gdzie byli tylko ranni i w Londynie gdzie dwie osoby zginęły. Zwłaszcza ten londyński zamach jest wart odnotowania, bo nożownik został obezwładniony przez Polaka, który posłużył się do tego kłem wieloryba.

 

Raporty mówią, że mężczyzna, określany jako polski szef kuchni Łukasz, widząc rozwój wypadków na Moście Londyńskim, złapał kieł narwala, który był zamontowany na ścianie w pobliskiej Hali Rybnej (Fishmongers' Hall) i wraz z dwoma mężczyznami wyposażonymi w gaśnice, skonfrontował się z napastnikiem z London Bridge.

 

Sprawcą okazał się 28-letni Usman Khan. Zaatakował w budynku w którym odbywała się konferencja na temat sądownictwa. Napastnik posiadał pas z materiałami wybuchowymi i w pierwszej fazie ataku groził wysadzeniem zgromadzonych. Potem zaczął ich atakować wielkim nożem, a następnie wybiegł i skierował się na Most Londyński.

Polski szef kuchni widząc atak, zdjął ze ściany mierzący około półtora metra kieł narwala i zaatakował terrorystę. Udało mu się go obezwładnić i przetrzymać do nadejścia policji. Ostatecznie terrorysta i tak został postrzelony i zmarł.

Wydaje się, że policja zrobiła bardzo mądrze ponieważ w każdej chwili mogło dojść do detonacji pasa szahida, w który był ubrany napastnik. Z tego punktu widzenia czyn Polaka był nieco lekkomyślny, bo mimo, że kieł wieloryba dawał mu szansę na uniknięcie noża to już przed wybuchem nic by go nie ochroniło. Na szczęście skończyło się to dla niego dobrze i został ogłoszony bohaterem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika alvaro31185

Wiecie jaka jest Roznica

Wiecie jaka jest Roznica miedzy Polakami Tam a tu masz rodak dorobil sie na zmywaku I ma restauracje atakujac terroryste bronil swych wartosci  kture tu w POLSCE NIE MAMY nasz rodak sie zachowal jak trzeba  my bysmy w POLSCE  machneli reka znieczulica on sie dorobil I ma pieniadze unas to jest wrogosc zazdrosc I nie nawisc taka jest Roznica miedzy nami rodakami. 

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Portret użytkownika еuklidеs

Taaaaa i przypadkiem

Taaaaa i przypadkiem przechodził tam ten policjant w cywilu. Ciekawe ilu jeszcze cywliów to byli agenci służb. Przyczepili mu atrapę pasa i nafaszerowali narkotykami. Po to sprowadzali hurtowo ciapatych do UK żeby sprowokować konflikt cywilizacyjny. Teraz mamy rzucić się sobie nawzajem do gardeł, a z chaosu wyłoni się nowy porządek. Przykro mi bardzo, ale Łukasz i ten drugi z gaśnicą to tylko ofiary całej akcji, które bardzo ładnie połknęły przynętę. Nigdy nie spostrzegą, że to, że znaleźli się w takiej sytuacji zawdzięczają tym którym płacą daniny... Tragedia polega na tym, że na drugi dzień pójdą do roboty i będą sponsorować kolejnych terrorystów....

Portret użytkownika Wiertara z Bema

Proponuje wizje lokalna ,

Proponuje wizje lokalna , koles biegnie po narwala , 2 minuty - odwiazuje ze sciany kolejna minuta , wraca doganiajac goscia 5 minut ... wersja druga odwiazuje 1 min , wybiega 2 minuty  razem 3 min , w tym czasie brudas zdazylby przebiec w inne miejsce ...  i Polak ktory pewnie jest tylko polskojezyczny typowy Luke Skywalker dopada go ...

wyobrazacie sobie odznaczenie od Prezydenta dla Lukasza ( nazwisko nieznane) ... Teraz taka moda jak Krystyna z Mrowin.

 

Strony

Skomentuj