Polacy zostali oszukani. PiS ukradkiem wspiera masową imigrację do Polski

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Partia rządząca w Polsce, czyli Prawo i Sprawiedliwość, zdobyła władzę w Polsce głównie dlatego, że ludzie uwierzyli w zapewnienia tych polityków o ich sprzeciwie względem przymusowej islamizacji poprzez przyjęcie tysięcy uchodźców z Afryki i Azji. Teraz jest już jasne, że było to kłamstwo, a obecna władza co innego mówi a co innego robi. 

 

W przeciwieństwie do polityków Platformy Obywatelskiej, którzy otwarcie twierdzili, że trzeba przyjąć imigrantów bo tak chcą ich szefowie z Berlina i Brukseli, politycy Prawa i Sprawiedliwości udawali, że mają zdanie odrębne. Kolejne ich czyny wskazują, że było to obliczone wyłącznie na oszukanie wyborców. Podsumujmy zatem co wiemy o tajnej proimigracyjnej polityce PiS. 

 

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się o rozmowach Polski z Uzbekistanem, dotyczących imigeacji z tego muzułmańskiego kraju. Oczywiście można było się było tego dowiedzieć ze stron rządowych, ale nie polskich tylko rządu Uzbekistanu. Ciekawe dlaczego nasza władza się tym nie pochwaliła? 

Czy Uzbekistan to zupełnie normalny kraj? Nie do końca. Na przykład największy dotychczas przeprowadzony zamach terrorystyczny w Szwecji był dziełem imigranta zarobkowego z Uzbekistanu, który wjechał jako imigrant do Polski i potem wyjechał do Szwecji. Ilu jemu podobnych zamierza sprowadzić rząd PiS? 

 

Ale to nie wszystko. W polskiej ambasadzie w New Delhi w Indiach czeka na rozpatrzenie ponad 30 tysięcy wniosków o wizy imigracyjne. Już teraz Hindusów w naszym kraju bardzo szybko przybywa. Polacy zorientowali się o tym widząc ich na ulicach! Dochodzi już też do pierwszych przypadków usiłowań gwałtów na Polkach, a jak wiadomo gwałty to wielki problem w Indiach. Konsekwencją polityki imigracyjnej rządu PiS może być import tego problemu do Polski. 

 

Dowiedzieliśmy się również że rząd polski prowadzi negocjacje z rządem Filipin. Ich celem ma być sprowadzenie do Polski bliżej nieokreślonej liczby imigrantów z tego kraju. Filipińczycy sami twierdzą, że z ich kraju może wyemigrować nawet 10 milionów obywateli. Ilu z nich trafi do Polski? 

 

W kontekście Filipińczyków polskie władze nie ukrywają swoich planów tylko sugerują że taka imigracja jest pożądana ponieważ są oni w większości katolikami. Trudno jednak powiedzieć ilu bedzie w tej masie Filipinczyków z Mindanao gdzie do niedawna był przecież stan wojenny, bo lokalne komórki ISIS budowały tam kalifat. Przedstawianie tej nacji jako bezpieczenej ze względu na wyznanie jest zatem kolejnym nadużyciem. 

 

O kilkumilionowej diasporze ukraińskiej w Polsce nawet nie trzeba pisać, bo każdy widzi co się dzieje. Założenie, że z tego nie będzie nigdy drugiego Wołynia nie jest oczywiście oparte na żadnych konkretach, ponieważ tak samo jak w masie Filipinczyków mogą się znaleźć bojownicy ISIS tak w masie Ukraińców z pewnością jest bliżej nieokreślona liczba zwolenników banderyzmu. 

 

Jak niedawno stwierdził szef nie ieckiego MSW Horst Seehofer „Migracja jest matką wszystkich problemów”. Nie jest to wypowiedź polityka partii AfD lecz obecnego członka rządu Niemiec. Można dodać, że ta matka ma na imię Angela. Idąc tym tokiem rozumowania warto zapytać kto będzie ojcem migracji do Polski i to ludzi z zupełnie innych kręgów kulturowych? 

Wszystko wskazuje na to, że zostanie nim Jarosław Kaczyński. Świadczą o tym konkretne fakty jak podpisanie pezez rząd PiS deklaracji z Marakeszu. Znajduje się tam szereg zapisów, które wspierają imigrację z Afryki do Europy. Aby ułatwić ten proces zastrzeżono, że państwa będące sygnatariuszami tej deklaracji mają nie tylko przyjmować kolejne fale murzynów i Arabów, ale dodatkowo porozumienie zakłada walkę z ludźmi, którzy mają zdanie odrębne. 

Zarówno deklaracja z Marakeszu jak i przygotowywany przez ONZ globalny pakt o imigracji, który ma zostać podpisany już 10 grudnia przez 190 krajów na świecie, zakłada nie tylko wspieranie multikulturalizmu, ale też zobowiązuje kraje do walki z wszelkim sprzeciwem społecznym. Oznacza to, że wkrótce nie będzie wolno pisać na temat imigrantów, bo będzie to traktowane jako przestępstwo! 

Co na to wyborcy PiS? Większość z nich jest zszokowanych tym faktem tak bardzo, że nie wierzą w to, że ich ulubieńcy ich oszukali. Część z nich sądzi, że to kłamstwa opozycji. Wyjątkowy beton zaczyna jednak już przyjmować to do wiadomości opowiadając dokładnie te same banały, które słyszeli Niemcy czy Francuzi. Czyli, że potrzeba rąk do pracy dlatego imigracja jest potrzebna. 

Wyraźnie widać, że ktoś przestawił wajchę i teraz propagandyści PiS robią, co mogą, aby jak najwięcej niekorzystnych informacji utrzymać w tajemnicy jednocześnie urabiając tak zwany ciemny lud, że inspirowana przez nich imigracja jest czymś pozytywnym i pożądanym. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Brat Wawrzyniec

Progonoza: Europa w 2029 r.,

Progonoza: Europa w 2029 r., jesli nie ocali jej zbrojny ruch oporu patriotow nazywany przez gadzinowki glownego scieku 'skrajna prawica' lub 'hitlerowcami', 'nazistami', itd.

www.youtube.com/watch?v=vAHQkf2vu4Q

Znajomosc obcych jezykow jest niepotrzebna bo wymowa tego porazajacego filmu jest w jego dokumentalnych scenach. Nie wpisywac sie gdy wezwie do tego YT: to jest szpiegowska pulapka. Aby ten film skopiowac, nalezy dodac slowo gen do slowa youtube, tak oto:

www.genyoutube.com/watch?v=vAHQkf2vu4Q a potem zacienic ten adres internetowy i  kliknac na niego.  Gdy pokaze sie nastepna strona, wybrac prawym klawiszem myszki MP4 360p i z menu, ktore sie pojawi wybrac 'save link as...' a potem wpisac tytul, np. Europa 2029 i kliknac na SAVE. Film zostanie sprowadzony na twoj komputer.

Portret użytkownika gość111

sprowadzają, bo w Polsce nie

sprowadzają, bo w Polsce nie chcą pracować za tysiąc pięćset. ale jak tamci zobaczą koszty życia to szybko uciekną jak uciekają ukraińcy. ważne jest by nie płacić im zasiłków i nie dać się islamizować! a  jak chcą pracować to proszę bardzo niech przyjeżdżąją. należy postawić im warunki - żadnych meczetów nie budujemy.

Portret użytkownika Morka

jestes jednym z niewielu osób

jestes jednym z niewielu osób które w tak jasny sposób opisuje rzeczywistosc ,ludzie zanim sie obudza bedzie juz za pózno , wchwili obecnej stoimy przed wielkim uciskiem a za nim armagedon , nie czytajac bibli nie upowaznia ludzi do myslenia ze sie dzieje cos bardzo złego na całym swiecie ,zbierajac informacje oraz obserwujac swiat powinnysmy zgiąc karki i prosic Boga o jak najszybsze zakończenie obecnego systemu rzeczy a nie walczyc miedzy soba ,to nic nie pomoze a wręcz łechce tych co zabijaja nasza ziemię ...jestesmy zasłabi na włodarzy diabła by z nimi walczyc ,przynajmniej nie zabijajmy ostatnich resztek człowieczeństwa

Portret użytkownika berek

Do pana premiera to nie ma co

Do pana premiera to nie ma co pisać interpelacji bo on ma dyrektywy od braci starszych a pilnuje go żona, żeby czasem nie zboczył z kursu i ścieżki. Rabin Shmuley Boteach z USA "niechcący" go "wkopał" na TT n/t edukacji dzieci 1/2

Amor Patriae Nostra Lex.

Portret użytkownika еuklidеs

Dopóty będą mogli maltretować

Dopóty będą mogli maltretować naród polski, dopóki nad narodem będzie państwo, na czele którego stoi kilku osobników, których można łatwo przekupić lub zastraszyć. Trzeba przywrócić naturalny dla Słowian narodowy anarchizm.

Portret użytkownika Staszek54

Ten artykół najwyraźniej

Ten artykół najwyraźniej pisał rosyjski trol. To że muzeumanie się wdzierają to wiadomo. To że nie możemy ich tak sobie wywalić też. Ten rząd nie dopuścił przesyłania tych najeźdźców z Niemiec, Grecji, Francji itd do Polski. Ale nie tak łatwo uszczelnić granicę, szczególnie zieloną. Nikomu się to nie udało. Szczególnie, że w tym procederze uczestniczą słyżby specjalne Rosji wspaniale na tym zarabiając.

Strony

Skomentuj