Polacy wolą wyjść z UE niż przyjąć islamskich imigrantów!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Polska lewica jest w szoku! Aksjomat wspaniałości Unii Europejskiej ostatecznie padł! Wszystko przez sondaż pracowni IBRIS, który wskazuje na to, że nasze rzekomo "prounijne" społeczeństwo woli opuścić UE niż przyjąć islamskich imigrantów.

 

Sondaż, który pracownia IBRIS wykonała dla Polityki, nie pozostawia złudzeń. Polacy są gotowi nawet na Polexit, byle nie przyjmować obcych nam kulturowo radykalnych islamistów, których napływ spowodował zupełny upadek poziomu bezpieczeństwa na zachodzie Europy.

Aż 56,5 proc. pytanych jest zdania, że Polska nie powinna przyjmować uchodźców nawet gdyby wiązało się to z obcięciem tak zwanych "unijnych funduszy". Około 40 proc. Polaków jest przeciwnego zdania. To jednak nie szokuje tak bardzo jak kolejne pytanie, które wprost otwiera drogę do tak zwanego Polexitu, czyli wyjścia Polski z Unii Europejskiej.

Gdy respondentów zapytano o to "czy Polska powinna odmówić przyjęcia uchodźców z krajów muzułmańskich, nawet gdyby z tego powodu wiązało się to z koniecznością opuszczenia Unii Europejskiej?", okazało się, że twierdząco odpowiedziało aż 33,4 procent, a raczej tak powiedziało 17,8 procent, czyli w sumie aż 51,2 procent Polaków rozważa opuszczenie UE ze względu na dyktat Brukseli i Berlina.

To pokazuje, że w Polsce nieuchronnie nadciąga zmierzch euroentuzjazmu i w społeczeństwie górę zaczyna brać nastroje trącące eurorealizmem. Wciąż jest zadziwiająco dużo ogłupionych propagandą unijną ludzi, którzy nigdy nie słyszeli o tak zwanym "współfinansowaniu" prowadzącym do nieuchronnego zadłużenia samorządów. Aby coś z Unii "dostać" trzeba najpierw pożyczyć drugie tyle w bankach, przeważnie zagranicznych.

Skutkiem tego jak się mocno wytężymy, to się zadłużymy, aby wyrwać pieniądze, które w większości sami wpłaciliśmy w ramach tak zwanej składki członkowskiej. Gdy wyobrazimy sobie, że moglibyśmy wydawać te pieniądze bardziej celowo niż na dziesiątki akwaparków, które powstały nie z tego ni z owego w całej Polsce, to dopiero można sobie uzmysłowić bezsensowność tego całego procederu, w którym wpłacamy komuś miliardy złotych, aby je "odzyskiwać" na to, na co pozwala nam Bruksela.

Polacy pewnie długo by się jeszcze zgadzali na takie dictum gdyby nie to, że nagle Bruksela inspirowana przez Berlin zaczęła narzucać krajom członkowskim Unii Europejskiej, przymusową relokację gości, których zaprosiła lekkomyślnie pani kanclerz Angela Merkel. Innymi słowy Niemcy postanowili podzielić się kłopotem, aby rozprzestrzenić kryzys równo w całej Europie. Nie przebiega to jednak tak jak spodziewali się tego masońscy konstruktorzy nowego ładu i przymusowa islamizacja została wyhamowana.

 

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

UWAGA WAŻNE

UWAGA WAŻNE

wedle "_Capital City_ - Wróżka Alis - Energia pieniądza.mp4" (ntns yt)

obecnie w polin przebywa z wizytą SZEF (mer) London City USTALIĆ HARMONOGRAM OSTATECZNEGO ROZBIORU Polski

no i WYMUSIĆ "odszkodowanie" za pozostawiony w polin majątek obywateli 3 Rzeszy Hitlerowskiej (jej V (żydowskiej) kolumny).

I to jest TA WAŻNA część wizyty wychodkowego dumba w polin.... pietaszka brytolskiego naziwealthu. Cała reszta to medialne ryki gringowskiego eunucha....

Portret użytkownika BigStan

Nasze wyjście z euro kołchozu

Nasze wyjście z euro kołchozu powinno być jak najszybsze, bez cackania się z bzdurnymi procedurami jakie eurokraci ustanowili dla tych co w końcu przejrzą na oczy, jednocześnie trzeba mieć przygotowane lotne brygady które to tę zdradziecką swołocz jak współpracuje przy rozkradaniu ojczyzny oddzieli od reszty społeczeństwa i dostarczy przed niezależny sąd.

Za zdradę ojczyzny jest tylko jedna kara - kilka gram ołowiu między te wredne ślepia.

Portret użytkownika Anioł Prawdy

...ja bym im zrobił taką

...ja bym im zrobił taką ślizgawkę zjeżdżalnię, bez możliwości zatrzymania się w zeslizgiwaniu, prosto do wulkanu z bulgocącą lawą Biggrin Kulka w łeb to za dobrze by mieli za ceta gmo rakotwórcze jedzenie dla całej Polski i za szczepionki z rtęcią i aluminium i za zniszczenie całej gospodarki Polskiej i jeszcze za wiele wiele innych tyle że nie chce mi się już pisać...

Portret użytkownika dd

Najważniejsza w UE jest

Najważniejsza w UE jest biurokracja. Państwa członkowskie wpłacają nie małe sumy, z czego cześć mogą otrzymać z powrotem - tak jak już zostało napisane jak powiedzą na co chcą i UE się zgodzi. Zazwyczaj jest tak, że akurat kasa jest na to co produkuje zachód - jakieś ich wymyślne, często bezsensowne technologie.

Ale dlaczego tak mocno broni parlament całej UE? i dlaczego tak łątwo wejść do UE a tak dużo problemów z jej opuszczeniem? - ano dlatego, że UE to przede wszystkim świetna fucha/biznes dla wszelkiej maści europseudopolityków.

Portret użytkownika vim

To dobra wiadomość.

To dobra wiadomość. Smile

Widać ludki w PL przecierają ślipki i coś do nich dociera, - w końcu!

Ciekawe jak wyglądałby ten sondaż po obejrzeniu tego newsa z podziemnej.tv?

Zachęcam do obejrzenia i iświadomienia sobie czym jest tzw EU i "Biała Księga EU".:

"Robią nas w konia: UE ujawnia swe komunistyczne i socjalistyczne oblicze - Biała Księga EU #173"

https://www.youtube.com/watch?v=5Q3ZSJzmA9A

To powinien obejrzeć Każdy Polak i nie tylko!

.
 

Portret użytkownika Akamai

"Aby coś z Unii "dostać"

"Aby coś z Unii "dostać" trzeba najpierw pożyczyć drugie tyle w bankach, przeważnie zagranicznych."

I trzeba jeszcze "coś" do unijnego budżetu wpłacić.

A obecnie Polska jest płatnikiem netto. Co oznacza, że więcej wpłaca niż otrzymuje.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj