Polacy uklękną dla Murzynów? Burza przed meczem Anglia-Polska na Wembley

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Czarnoskórzy, podobnie jak środowiska LGBTQI+, w ostatnim czasie zaczęli wymuszać na reszcie społeczeństwa zachowania, które przeczą ideom, o które sami walczyli.

Zwolennicy rasistowskiego ruchu Black Lives Matter, zaczęli domagać się, aby biali ludzie klękali w geście pokory, za jakieś rzekome krzywdy wyrządzone ich przodkom.

Pierwsze zwiastuny tego emocjonalnego szantażu, widzieliśmy w trakcie protestów po śmierci George’a Floyda.

31 marca na Wembley, Polacy zagrają z Anglikami w meczu eliminacji do mistrzostw świata - Katar 2022. W Anglii, piłkarze Premier League, przed każdym spotkaniem decydują się klękać w geście solidarności z czarnoskórymi.

Czy Polacy też zdecydują się uklęknąć przed meczem w geście przeproszenia dla czarnoskórych?! Pytanie tylko, za co mielibyśmy ich przepraszać?

Co ciekawe, nawet sami czarnoskórzy zawodnicy nie są przekonani do takich gestów. Jeden z nich - Wilfried Zaha - oznajmił, „że to pusta postawa, a on i jego przyjaciele jak doświadczali rasizmu, tak doświadczają go nadal.”

Kwestia jest problematyczna także dla PZPN. Prezes Zbigniew Boniek zapytany o tę sprawę powiedział:

Czy uklękną? Nie wiem. Na razie na zgrupowaniu ten temat się nie pojawił. […] Ja jestem absolutnie przeciwko takim akcjom. To jest bowiem czysty populizm, bo za tym nic nie idzie. Piłkarze czasem klękną, a jakby się niektórych z nich spytać, dlaczego klęczą, to nawet by nie wiedzieli.

Nie zmienia to faktu, że zmuszanie kogokolwiek do jakichś dziwacznych, wiernopoddańczych gestów, jest dowodem chęci takiej samej supremacji rasowej, z jaką rzekomo te środowiska chciały walczyć.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Jeśli już to nie Polacy

Jeśli już to nie Polacy uklękną przed murzynami ale jakieś małpy bezwłose ... bo te prawdziwe nawet w zoologu nikogo bezrozumnie nie naśladują a wręcz przeciwnie - jak mają chęć w kogoś z gapiów gównem rzucić to to robią - a co im zrobią ?! Problem leży gdzie indziej , mianowicie winę ponosi tu system wychowania i "wyedukowania" , któren nastawiony jest na naśladownictwo właśnie. Nie na kształtowanie postaw i szlifowanie charakterów ale na - "rób to co inni" - najlepiej widać to w kościele gdzie na sygnał (słowem , gestem i dźwiękiem) trenuje się gawiedź w rytmie : wstań , zaśpiewaj , uklęknij , przeżegnaj się , idź . A w szkole podobnie , zapamiętaj wierszyk - powiedz pani , zapisz /przeczytaj (nikt się nie pyta czy to ma sens) , "wykuj" na pamięć bo tak trzeba ! . A teraz najgorsze , gdzie ci mężczyźni ? - skąd się wzięły te gendery , pederasty i inne metroseksualne dziwolągi ? Odpowiedź brzmi : z braku prawdziwie męskich wzorców ! Bo wychowaniem dzieci (chłopców w szczególności) zajmują się przecież niemal wyłącznie kobiety (!) : mama w domu (ojciec pracuje - nie ma czasu) , w szkole nauczycielka , katechetka itp. a i w zastępstwie sąsiadka .. Czyli skoro chłopcy wychowują  się w świecie kobiet - bo nawet mężowie swoich żon często w domu nie wiele mają do powiedzenia (o zgrozo !) to jak do cholery mają się u nich wykształcić prawdziwie męskie wzorce i charaktery ??!! A potem jest zdziwienie , że taki piłkarz jeden z drugim przyklęka na rozkaz i nawet nie zapyta - dlaczego ?

Portret użytkownika wodzu

Marcin jak piszesz dla

Marcin jak piszesz dla Murzynów ? to dodawaj dla Pana murzyna :) znałem kiedyś takiego tropa o takim nazwisku :)
i nie dojdą ci zarzuty o rasizm :) a swoją drogą ciekawe kto by klęczał jak mecz by były w Chinach :)

Portret użytkownika demodemo

Klęka się przed kim !? Przed

Klęka się przed kim !? Przed nikim - każdy jest równy , mamy demokrację a klękanie jest postawą poddańczą.

Dlatego też nie klękajcie prosząc o rękę a nawet nie proście o rękę - związek dwóch normalnych osób to nie poddaństwo tylko partnerstwo równości płci na takich samych zasadach dla każdej ze stron. Przystosowanie anatomicznie do wykonywania czynności w życiu ograniczają się tylko do wydolności fizycznej i możliwości rodzenia potomstwa - dltego mężczyźni wykonują inne prace niż kobiety. Tak jest od tysięcy lat i żaden komucholeming tego nie zmieni choćby skały sr..ły. Czy dwie lesbijki mogą mieć potomstwo drogą naturalną - mogą , bo zawsze mogą, nawet obie, zajść w ciążę drogą naturalną z dawcą ( bo to nie partner dla nich. Czy dwoje panów może potomstwo drogą naturalną !? Nie i koniec. Surogatka to nie naturalne tylko kupione a to ogromna różnica.

Portret użytkownika Pilot

Instaurare omnia in Christo +

Instaurare omnia in Christo +++

 

 

"Dwa peдaly"

 

Tańcowały dwa peдaly,

Jeden czarny, drugi biały.

Jak ten czarny zaczął drazyc,

To ten bialy nie mógł zdążyć.

 

Jak ten bialy nie mógł zdążyć,

To ten czarny przestał drazyc.

A jak czarny przestał drazyc,

To ten bialy mógł już zdążyć.

 

Czarny peдal mocno walil,

Bialy stekal i sie zalil,

Sapal ,plakal i zebolil,

Ze go czarny dzis zniewolil.

 

Bialy peдal ledwo dychał,

Czarny w дupe go popychał,

Aż na ziemię popadały,

Te unijne dwa peдaly.

 

Autor: Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski na podstawie wiersza zydowskiego poety polskojezycznego ekskluzywnie dla elitarnego "ZnZ" - Foruma  Smile

.

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Strony

Skomentuj