Polacy są truci metalami ciężkimi. Czy to podstawowa przyczyna epidemii raka?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ołów, rtęć i kadm, to najczęstsze przyczyny zatrucia metalami ciężkimi. Według naukowców to właśnie jest praprzyczyną epidemii chorób nowotworowych, które dziesiątkują obecnie ludzi w krajach rozwiniętych. 

 

Przełomowe badania w tym zakresie przeprowadzili szczecińscy naukowcy, którzy odkryli, że połowa ich próby badawczej kobiet z chorobą nowotworową jest zatruta metalami ciężkimi. Z badań wynika, że za masowe powstawanie nowotworów odpowiada szczególnie zatrucie rtęcią, ołowiem i kadmem. Z 76 chorych na raka pacjentek aż 74 były zatrute metalami w stopniu znacznym. 

 

Analiza wykonana przez Wojciecha Marciniaka, pod kierownictwem prof. Jana Lubińskiego z zakładu Genetyki i Patomorfologii PUM w Szczecinie może być przełomem w leczeniu nowotworów. Z badań wynika, że u osoby zatrutej metalami ciężkimi ryzyko wystąpienia nowotworu wzrasta o 650 proc. 

 

Zdaniem polskich naukowców, kluczowe w profilaktyce przeciwnowotworowej może być odtruwanie organizmu z metali ciężkich za pomocą wszelkich możliwych terapii oczyszczających. Właśnie tym mają się obecnie zająć szczecińscy naukowcy. 

Przede wszystkim trzeba się jednak zastanowić skąd biorą się te toksyny. Istnieją tylko dwie możliwości. Albo ludzie są na nie narażeni z powodu zatrucia środowiska naturalnego, albo robi się to celowo. Tak czy inaczej każdemu można polecić terapie odtruwające, które mogą zwiększyć nasze szanse jeśli chodzi o onkologiczne statystyki. 

 

Przede wszystkim trzeba zacząć od własnej diety. Z dużym prawdopodobieństwem spora ilość zatruć metalami ciężkimi to skutek spożywania podejrzanej taniej żywności. Warto też zaopatrzyć się w filtr odwróconej osmozy do wody pitnej. Powinien on zatrzymać większość ewentualnych zanieczyszczeń. 

 

To jednak nie wystarczy przy ciężkich przypadkach. Do najbardziej spektakularnych terapii odtruwających warto zwrócić uwagę na możliwość stosowania specjalnych plastrów, które pochłaniają toksyny przez skórę. 

 

Na rynku dostępne są plastry, które przykleja się w różnych miejscach na ciele, a ich skuteczność każdy musi ocenić sam. Bardzo ciekawą technologią detoksykacji są również bioelektrody w formie plastrów, które osiągają niesamowite rezultaty. 

 

Ta technologia powstała na zamówienie armii amerykańskiej. Polega to na stymulacji pewnych punktów ciała za pomocą czegoś co przypomina elektrody. Ze względu na sposób działania, terapia za pomocą bioelektrod nazywana jest też fototerapią. Osoby zainteresowane tematem mogą dowiedzieć się na ten temat więcej pod tym linkiem.

Oczywiście każdy może znaleźć dla siebie inną, skuteczną formą detoksykacji. Być może warto rozważyć tlenoterapię hiperbaryczną? Trzeba mieć po prostu świadomość tego, że w obecnym świecie detoksykacja jest koniecznością, a nie fanaberią i jeśli ktoś chce dożyć swojej emerytury musi wiedzieć na ten temat więcej. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ciferusbux

zwrócę uwagę że przypadek

zwrócę uwagę że przypadek dotyczy kobiet , rozumiecie ? kobiet nie mężczyzn ... a skąd się wziął kadm, rtęć czy co tam jeszcze u tych dbających o czystość i higiene , nie obżerających się mięsem subtelnych istot ? no to powiem wam : z farby którą farbują sobie włosy ...

włos podobno jest martwy ... podobno nic z zewnątrz nie dostanie się do wnętrza ... na pewno ?

 

 

 

Portret użytkownika Jajko

Jak nie macie za dużo kasy,

Jak nie macie za dużo kasy, to polecam póposty, posty. Np. Dieta Dr. Dąbrowskiej (same warzywa, niesłodkie owoce) jest bardzo skuteczna. Najważniejsze, to ograniczyć do min junk food i do max obcowanie z naturą. Dużo zdrowia dla Wszystkich.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Główną przyczyną chorób jest

Główną przyczyną chorób jest obżarstwo. Łatwo dostępne tanie śmieciowe żarcie GMO pogrąża ludzkość w szambie. A parchate sepy latają nad tym szambem i żerują na nim. Wszyscy są w tym toksycznym środowisku zadowoleni. Dawcy jak i biorcy szamba dostają to co pragną. Tym sposobem kółko wzajemnej adoracji ulega zamknięciu. Daje link do filmiku o tym jak wygląda uzależnienie jedzeniem. https://www.youtube.com/watch?v=ed-0TWyTQ98

Strony

Skomentuj