Polacy przestali się testować na obecność koronawirusa. Czy to zagraża „Wielkiemu Resetowi”?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Coraz więcej Polaków idzie po rozum do głowy i przestaje spowiadać się lekarzom pierwszego kontaktu z objawów koronawirusa.

Ludzie boją się konsekwencji wykrycia u siebie koronawirusa SARS-CoV-2. Boją się przymusowej kwarantanny oraz izolacji. Widzą co dzieje się w szpitalach. Sami lekarze raportują, że tzw. „oddziały kowidowe”, to po prostu umieralnie.

 

W sieci krążą memy o lekarzu, do którego dzwoni pacjent z objawami koronawirusa, któremu ów lekarz przepisuje antybiotyk i „każe siedzieć cicho”.

Tak wygląda rzeczywistość odarta z lukru medialnego heroizmu polskich służb medycznych i ogólnie rzecz biorąc państwowych. Malejąca liczba stwierdzonych pozytywnych przypadków na obecność SARS-CoV-2 w opinii samych lekarzy wynika nie stąd, że rząd zdusił pandemię restrykcjami, ale stąd, że coraz bardziej świadomi Polacy przestają się obnażać przed systemem.

 

To być może dlatego rząd wymyślił, że przetestuje mieszkańców Śląska, Małopolski i Podkarpacia, a być może potem i reszty kraju. Dla agendy „Wielkiego Resetu” malejąca liczba zakażeń to zagrożenie.

 

Nie po to bowiem tyle miesięcy budowano atmosferę paniki i grozy, żeby na chwilę przed masowymi szczepieniami okazało się, że w sumie nie są do niczego potrzebne, a tym samym cały plan związany z wprowadzeniem totalnej kontroli pod pretekstem walki z COVID-19 nie ma racji bytu.

 

Żeby utrzymać resztki sensu w tym całym bezsensie, architekci „plandemii” muszą utrzymać u przynajmniej części społeczeństwa przekonanie o realnym ryzyku dla zdrowia i życia. Na bazie tej reszty, która jeszcze wierzy, że to jest naturalny problem, a nie zagadnienie wymyślone przez marzących o NWO, tacy ludzie jak autor pomysłu „Wielkiego Resetu” Klaus Schwab, Bill Gates czy „spece” z WHO, mogą snuć plany dotyczące uzależnienia ludzkości od podporządkowania się medycznej tyranii, która jest zaledwie preludium do reszty orwellowskiej dyktatury.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Быдлошевский Л.З.

Masz w domu Telewizor i Radio

Masz w domu Telewizor i Radio ale ich nie ogladasz i nie sluchasz, prawda ?

https://www.youtube.com/watch?v=dU0wEIHTPLU

Zrobili ze zdecydowanej wiekszosci Polakow przez te 30 lat "Wolnosci" i "Demokracji" bezdusznych klonow, odmóżdżonych Biorobotow-Zombi nie myślących samodzielnie tylko podłączonych do medialnego megaroju-matrixa zarzadzanegom przez Starszych i Madrzejszych i z tego tez powodu dobre 90 % wpisow na polskich forach jest bezwartosciowym, najczesciej jedno - lub co najwyzej dwuzdaniowym tabloidalnym megasmietniskiem wytresowanych malp ?

Ja juz 25 lat temu wrecz fizycznie nie moglem zniesc samego tylko falszywego dzwieku mowy tych polskojezycznych kuglarzy i magikow wiec wyrzucilem i radio i telewizor na smietnik. W RFN czy w Rosji tez nie bylo wtedy lepiej ale Polska wiodla i nieprzerwanie dalej wiedzie tu bezapelacyjnie prym w tej smutnej konkurencji ?

https://www.youtube.com/watch?v=CxVIM4ctfyg

A tak "wychowywane" sa przez media wasze dzieci jak to pokazano na powyzszym 5-cio minutowym filmiku...

Niewiarygodne. XXI wiek. Prawie 60 lat temu Rosjanie potomka hrabiow Gagarinow w kosmos wyslali a 40 lat temu tescia dzisiejszego EUroosla Czarneckiego a wy telewizory i radioodbiorniki ktorych pol waszego zasгanego zycia sluchacie nadal posiadacie i to nawet w waszych samochodach a potem jeszcze dzielicie sie z nami tymi Nibywaszymi opiniami i przemysliwaniami w sferze publicznej czy wsrod znajomych ?

A jeden madry, bo niepolskojezyczny Zyd to tak to juz ponad 80 lat temu widzial :

- "...Odbierzcie narodowi jego historie, a w ciagu jednego pokolenia stanie sie on juz tylko tlumem, w ciagu nastepnego latwo sterowalnym stadem..."

- "...Dajcie mi srodki masowego przekazu a ja z dowolnego narodu zrobie stado swin..."

- "...Klamstwo powtarzane tysiac razy przeradza sie w prawde...".

- "...Propaganda powinna bardziej oddzialywac na instynkty niz na rozum..."

Ojciec Aaadaaam to juz od dobrych 30 lat praktykuje te madrosci salomonowe Brata Josepha Goebbelsa a Ojciec Icek Kurski jak to glupi szabesgoj dopiero od niedawna.

"Telewizja ksztalci. Zawsze kiedy wlaczony jest telewizor ide do innego pokoju i czytam" - Groucho Marx - niestety Zyd ale jak zawsze madry.

Niemcy maja od kilkudziesieciu lat powiedzenie : " Glotze an, Verstand aus" - co mozna przetlumaczyc jako: " Telewizor wlaczony - Rozum wylaczony".

Statystyczny niewolnik Frau Dr. Kazmierczak vel Kaßner vel Merkel oglada TV jak jakies bydle nierozumne ponad 4 godziny dziennie czyli 12 dlugich lat swojego nedznego zywota a radia slucha 8 godzin dziennie czyli 24 lata swojej ziemskiej egzystencji. Podejrzewam ze statystyczny polski "suweren" rekord tego niemieckiego medialnego przyglupa zdecydowanie pobija ?

Autor: Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika inzynier magister

soros boi się prawiocowców i

soros boi się prawiocowców i chrześcijan nazywając nas terrorystami ale przecież to oni są terrorystami !

„Skrajnie prawicowy terroryzm” większym zagrożeniem dla Zachodu niż… Państwo Islamskie „Skrajnie prawicowi terroryści” stanowią dla Zachodu większe zagrożenie niż Państwo Islamskie – tak twierdzi think tank Institute for Economics & Peace (IEP), który wraz z uniwersytetem w Maryland przygotował raport pt. „Global Terrorism Index 2020”. Institute for Economics & Peace oficjalnie wyjaśnia, że powstał po to, by przekonywać, że pokój jest pozytywną, osiągalną i namacalną miarę ludzkiego dobrobytu oraz postępu. Swoje cele osiąga opracowując nowe ramy koncepcyjne definiujące pokój. Ustala m.in. mierniki pokoju, jak powinny wyglądać relacje między biznesem, pokojem i dobrobytem, jaką rolę powinna i pełni kultura, czynniki polityczne i ekonomiczne w jego osiąganiu. Chociaż siedziba IEP mieści się w Sydney, to biura znajdują się w Nowym Jorku, Hadze, Meksyku, Brukseli i Harare. Think tank postuluje, by w związku z tymi zagrożeniami ograniczyć wolność słowa w sieci i rozbijać różne grupy. „Aby przełamać te wpływy, potrzebne są trzy główne inicjatywy: przerwać ich relacje w mediach i internetowych sieciach społecznościowych, zakłócić finansowanie oraz zmniejszyć liczbę sympatyków”. Należy także zrewidować sposób budowania społeczeństwa i przeciwdziałanie frustracji prowadzącej do alienacji, czemu służyć ma polityka spójności i integracji. Eksperci Instytutu sugerują także, że ekstremiści pozornie prezentują powszechnie akceptowalny przekaz. Pewne informacje mogą służyć do zwabienia osób po to, by później sączyć ekstremistyczne treści. Dodają, że np. Państwo Islamskie przejmuje konta antyszczepionkowców czy osób kwestionujących politykę państw wobec pandemii Covid-19, chcąc dzięki nim upowszechniać swoje ekstremistyczne treści. W połowie listopada ministrowie spraw wewnętrznych UE zgodzili się skoordynować do końca roku działania w celu rozprawienia się z „ekstremizmem” i szybszego usuwania „treści terrorystycznych” z internetu.
 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

Oświadczam, iż padłem ofiarą

Oświadczam, iż padłem ofiarą ataku terrorystycznego przeprowadzonego przez:

1. Ministerstwo Zdrowia działające pod nadzorem Adama Niedzielskiego, a wcześniej Łukasza Szumowskiego

2. Zarządu organizacji działającej pod marką Rzeczpospolita Polska, reprezentowanej przez Prezesa Mateusza Morawieckiego,

3. Prezydenta organizacji działającej pod marką Rzeczpospolita Polska Andrzeja Dudę,

4. Posłów partii mających udział w zarządzaniu organizacją "Rzeczpospolita Polska" popierających działania terrorystyczne.

Przestępcze działania zostały odnotowane i są dobrze udokumentowane, także poprzez samych przestępców działających z pełną zuchwałością. Kryminaliści działając pod pretekstem zwalczania choroby COVID-19 naruszyli szereg powszechnie obowiązujących norm moralnych i etycznych, ujętych także w kodeksach, których zobowiązali się przestrzegać piastując swoje funkcje w instytucji działającej pod marką Rzeczpospolita Polska. W tym zakresie wyminić można Powszechną Deklarację Praw Człowieka, Konstytucję Rzeczpospolitej Polski, Kartę Praw Podstawowych Unii Europejskiej i wiele innych. Pomimo, iż wymienione dokumenty nie stanowią jedynych praw chroniących ofiary, stanowią one niezbity dowód winy.

Winni muszą liczyć się z konsekwencjami swoich działań. Dopóki konsekwencje zbrodniczych działań nie zostaną osądzone formalnie, winni muszą mieć na uwadze, iż ofiara ma pełne, niczym nie skrępowane prawo do samoobrony.

Strony

Skomentuj