Polacy nie życzą sobie propagowania pedofilii w przestrzeni publicznej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

250 tys. podpisów zebrał Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop Pedofilii" pod postulatem wprowadzenia kary dwóch lat więzienia za "publiczne propagowanie podejmowania zachowań seksualnych przez małoletnich poniżej 15 lat". Dziś zebrane podpisy złożono w Sejmie.

 

Inicjatorzy akcji chcą, by do art. 200b kodeksu karnego ("Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2") dodano zapis: "Tej samej karze podlega, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletnich poniżej lat 15, zachowań seksualnych, lub dostarcza im środków ułatwiających podejmowanie takich zachowań".

 

W całej sprawie chodzi o dokument WHO o nazwie "Standardy edukacji seksualnej w Europie". Autorzy tego dokumentu zachęcają nauczycieli i rodziców do nauki masturbacji dzieci w wieku 0-4 lat a dzieci w wieku 4-6 lat aby zapoznawać je z innymi zachowania seksualnymi, w tym z homoseksualizmem.

 

Inicjatorzy akcji zbierania podpisów argumentowali, że rozwiązania przygotowane przez WHO "przekazują tylko techniczne informacje dotyczące seksu". Ich zdaniem taka edukacja powoduje "przedwczesne i nadmiernie rozbudzenie seksualne u dzieci; nie ma w niej miejsca na przygotowanie do zbudowania silnej, trwałej, szczęśliwej rodziny". Dlatego Komitet przeprowadził akcje zbierania podpisów pod postulatem zaostrzenia kodeksu karnego.

Od kwietnia zebraliśmy ok. 250 tys. podpisów w całej Polsce. Dzisiaj zanosimy te podpisy do Kancelarii Sejmu. W ciągu trzech miesięcy marszałek Sejmu musi przedstawić sprawę Sejmowi, spodziewamy się przed końcem września pierwszego czytania - powiedział dziennikarzom podczas konferencji prasowej przed Sejmem pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Stop Pedofilii" Mariusz Dzierżawski.

Media głównego nurtu oczywiście celowo nie poinformowały społeczeństwa o tej inicjatywie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Adolf Rotshild
Portret użytkownika Adolf Rotshild
loading...


Komentarze

Portret użytkownika Kazerk12

To elity najkwyższe propaguja

To elity najkwyższe propaguja ten rodzaj zboczenia, bo dfla swego zadowolenia nic innego nie mogą wymyslić niż krzywdzenie słabszych od siebie członków populacji i stamtąd idzie tgo zło na cały świat, pod róznymi pretekstami, a wysługuja sie im korupcyjnie rózne szemrane autorytety naukowe, które sa tak samo zboczone jak i te elity., a doichodzenie dla pokazania osób z tych elit na najwyzszych światowych stanowiskach powoduje obronę w postaci likwidacji tych , którzy chcą pokazać te zboczenia u najwyższych dostojników.

Portret użytkownika zulus

Pamiętam w podstawówce, a

Pamiętam w podstawówce, a było to we wczesnych latach 90tych, na lekcjach religii nieustannie trąbiono nam o "nieskromnych" zabawach i że to grzechy są i że piekielne płomienie, kara boska i reszta masakrujących psychikę przedkomunijnego dziecka bredni, wychowanego w duchu wolności, nieograniczonego dostępu do książek i otwartości kontaktu i rozmowy z rodzicami.
Jako dziecko dość wcześnie zaczęło mnie interesować ciało. Długo jeszcze, zanim zaczęto bredzić na religii, a wtedy, z tego co słyszę, dopiero się rozkręcali na religiach. Poznawanie własnych reakcji, także literatura obrazkowa zostawiona przez Mamę, o tym jak motylki, ptaszki i pieski, skąd małe kociątka i kwiatuszki. Wszystko naturalnie, bez spiny i robienia jakiegoś cyrku, ot, kolej rzeczy.
Było miło, do czasu roztaczanych wizji przez babę w habicie w pierwszej klasie religii. Babsztyl ten zaczął obrazowo opowiadać o tym, że nie wolno się dotykać, ba, nawet myć się nie wolno ręką nieuzbrojoną w gąbkę! Bo to grzech, źle, sąd boży i plagi egipskie. Runął cały mój światopogląd i jako dziecku o wielkiej wyobraźni narzucony został kajdan poczucia robienia złych rzeczy. Późniejsza religia, to było tylko gorzej - księżulo harkający na lekcji do kosza, i w kółko o tym nieskromnym, że grzech. Komunia, trauma spowiedzi, na której wspomnienie aż mnie teraz trzęsie z wściekłości. No i brak logiki w całej tej wierze. Jeden bóg? A pierdyliard świętych? Nie wolno złotych cielców czcić, a w kościele to jakiego koloru są posągi? Albo ukraść to grzech, ale ukraść z kościoła to grzech śmiertelny. WTF? Później już przestało mnie to interesować, pewnie dlatego minęły mnie atrakcje z krzyżowań.. normalnie, albo wagary, albo wata w uszach i rozmyślanie. A spowiadanie ze trzy razy w życiu, żeby pieczątkę bo żeby Babcia się cieszyła i prezent dostać, i to tak dla picu, byle cokolwiek powiedzieć, bo już wtedy wytworzył mi się mechanizm obronny typu nikt nie będzie mi mówił, co robić.
A tak było miło chodzić z Babcią do kościoła i pośpiewać ze wszystkimi.. po akcji z gąbką była to tortura i do tej pory nie mogę uwierzyć, jak ludziska to robią, że wierzą w to wszystko?
Babcia też obraziła się na kosciół, mimo, że nawet zbierała kasę na dzwon i była aktywna. Stary ksiądz, uczciwy z powołaniem dobry człowiek myślący najpierw o innych, zmarł, i nastał nowy, przyjechał mercedesem i ma pięcioro dzieci we wsi, a bredzi o czystości. Po 78 latach wiary Babcia stała się ateistką kościelną i modli się bez pośredników.
Ja, cóż, niespokojny duch, wierzę w Boga Natury i Równowagi.

Portret użytkownika leming pospolity ;)

a ja na to : Ciekawe kiedy

a ja na to :
Ciekawe kiedy "uwzględnią" go w swoich ulubionych momentach okazywania sobie "miłości"  ... a przynajmniej (i prawie napewno) jeden z NICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Pozdrawiam myślących LOGICZNIE !!!

Strony

Skomentuj