"Pokojowy uchodźca" zgwałcił i zamordował córkę wysokiego urzędnika Unii Europejskiej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Proimigracyjna polityka Unii Europejskiej schodzi na przysłowiowe psy. Przekonał się o tym prawnik, wysoki urzędnik UE, którego nastoletnia córka została zgwałcona i zamordowana przez jednego z uchodźców.

 

16 października, w rzece Dreisam na terenie miasta Fryburg Bryzgowijski odnaleziono zwłoki 19-letniej Marii Ladenburger - studentki medycyny. Dziewczyna była córką dr Clemensa Ladenburgera, asystenta Dyrektora Generalnego Służby Prawnej Komisji Europejskiej i chętnie zajmowała się udzielaniem pomocy dla uchodźców.

 

Na samym początku ustalono jedynie, że Maria po prostu utonęła w rzece. Jednak podczas ponownego dochodzenia odkryto na brzegu rzeki kilkunastocentymetrowy włos, który jak się okazało, należy do mężczyzny. Znaleziono również szalik ofiary i porzucony rower - przedmioty te również zawierają ślady DNA sprawcy.

 

Kilkutygodniowe oraz bardzo intensywne śledztwo pozwoliło ustalić kto jest prawdziwym sprawcą gwałtu i morderstwa. Policja zatrzymała 17-letniego uchodźcę z Afganistanu, który zupełnie sam przybył do Niemiec w 2015 roku. We Fryburgu Bryzgowijskim otrzymał azyl i zaopiekowała się nim pewna niemiecka rodzina.

 

Nastolatek z Afganistanu został więc oskarżony o gwałt i zamordowanie dziewczyny. Śledczy próbują teraz ustalić, czy ten sam uchodźca ma coś wspólnego z gwałtem i śmiercią innej kobiety, której ciało zostało znalezione na początku października.

 

Major Fryburga Dieter Salomon stwierdził, że jest to zupełnie odosobniony przypadek i nie wolno generalizować, że wszyscy uchodźcy to przestępcy. Oczywiście, że w pewnym sensie ma on rację, lecz statystyki nie kłamią - masowy napływ uchodźców ma ścisły związek ze wzrostem przestępczości, czego przykładem są Szwecja i Niemcy. Obecnie do najbezpieczniejszych państw w Europie pod względem ryzyka wystąpienia zamachu terrorystycznego należy Polska, która nie przyjmuje muzułmańskich uchodźców z Bliskiego Wschodu. W 2015 roku, z okazji Międzynarodowego Dnia Eliminacji Przemocy wobec Kobiet, nasz kraj został wyróżniony jako jeden z najbezpieczniejszych dla kobiet.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Kolovrat

John Moll proszę Cię PRZESTAŃ

John Moll proszę Cię PRZESTAŃ PIEPRZYĆ i nie wmawiaj mi i innym, że "Polski" rząd nie przyjmuje imigrantów z Bliskiego Wschodu. To już nawet nie jest śmieszne!

Przyjmujemy i to masowo. Nikt nic nie wie, bo w TV tego nie mówią, a wystarczy poczekać w hali przylotów na Chopina czy Modlinie od 0:00 a ZOBACZYSZ jak nie przyjmujemy imigrantów. Wylewają się watahami z samolotów. Z walizami wypchanymi po brzegi. To już jest inny rodzaj imigracji. Nie wiem skąd oni biorą dokumenty, ale jest ich MASA. 

Przejdź się po "Stolycy", po Śródmieściu, Centrum, Woli, Białołęce i wtedy napisz, że POLSKA NIE PRZYJMUJE IMIGRANTÓW Z BLISKIEGO WSCHODU.

 

A wracając do tematu. Ciekawi mnie co sobie myśli teraz ojciec tej nieszczęsnej dziewczyny -swoją drogą bardzo ładnej. Zastanawia mnie to, czy zmienił mu się obraz "biednego, zabłąkanego, pragnącego spokoju i zagubionego uchodźcy, który uciekł przed wojną, by uchronić swoje życie". Moim zdaniem, ci z ChujniGejropejskiej mają już tak wyprane berety, że on nawet nie bierze pod uwagę tego, że to był "uchodźca".

Portret użytkownika William Wallace

Kolovrat napadłeś na kolegę

Kolovrat napadłeś na kolegę jakby miał coś z tym wspólnego. Ja też mieszkam daleko od Warszawy i tak szczerze mówiąc nie słyszałem aby aż tak masowo przyjeżdżali. Tu gdzie mieszkam tzn. tak 20 km dalej jest tysiące ukraińców ale typowych islamistów tutaj nie widziałem. W sumie to też bym zobaczył jak niby przylatują po 24.  Jeżeli tak jest to skąd on może wiedzieć jeśli nigdzie nie ma żadnej wzmianki o tym.

Portret użytkownika ella

mieszkam w Warszawie,koledze

mieszkam w Warszawie,koledze musiało sie coś pomylić pełno to tu jest i owszem ale Ukraińców i Białorusinów. Czasem człowiek się aż dziwi że aż tak dużo , natomiast ludzi o ciwemniejszym kolorze skóry spotyka się baaaardzo rzadko 

Portret użytkownika Kolovrat

Moll'u, najlepiek by było

Moll'u, najlepiek by było gdybyś zasięgną języka wśród podrzędnych pracowników lotnisk (sklepikarze, sprzątacze, ochrona sklepów). Tam się dowiesz wszystkiego z pierwszej ręki. Nie przedstawię Ci żadnych dowodów w postaci linków, bo nie wierzę, że w ogóle istnieją jakieś źródła potwierdzające to, co wszyscy widzą na własne oczy. Ktoś powie ok, może i przylatują obcokrajowcy "o ciemnej karnacji", ale to są studenci z wymiany między uczelniami. Może i tak jest.. ale.studenci nie przylatują z dziećmi. W moim bloku, przy Zawiszy już mieszkają 3 rodziny z dziećmi (pomijam azjatów). 

I jak obejść argument, że to przylatują "studenci"?

Portret użytkownika ZboczonyRuskiAgentWKrólestwiePisowskim

Uspokój sie. Na uspokojenie

Uspokój sie. Na uspokojenie lepiej  idz na randke z Ukrainkę i jej zrób dziecko żeby miała z czego zyć.

Jak nie wiesz to w ostatnim roku przyjechali do Polski ponad  1 milionów Ukrainców ( o róznej pochodzenie etnicznej, Przez Ukrainców  rozumiem jako obywateli Ukrainy) ktorzy uciekli przed wojny domowej  w Ukrainie.

A ponad połowa Ukrainców to młode dziewczyny/kobiety czy chłopaki  w wieku tancerki na rurze z dziećmi. 

W  moim okolicach wiele  młode Ukrainki chetnie  kolonizują opustoszałe wioski i krzyżują sie z miejscowym Polakami  poniewaz Ukrainki także dostają 500+ za każde urodzenie dziecko w Królewstwie Pisowskim, dlatego wiele  Cudzieziemców ostatnio w Wawie czy w Lublinie to młode Ukrainki z dziećmi.

Wolę Ukrainki z  dziećmi niż Afrykanki czy Islamisci z dziecmi.

Z Ukrainkami mozna się ożenic i miec własne polskie dzieci czy poprosić ją żeby za miske żarcie i  dobre winko  nago tanczyła na rurze i wspólnie zabawy w wannie.

Czego nie da się tego zrobic od Muzułmanki czy Dżihadysty żeby tanczyły na rurze czy mieć wspólny kąpiel..

 

ZboczonyRuskiAgent

Portret użytkownika Bajka

,,..... miał depresję i był

,,..... miał depresję i był niezrównoważony psychicznie, a poza tym pewnie byli w związku i pokłócili się Smile ....... nic się nie stało " prawda Panie Clemens Ladenburger ???? Przecież nie można wiązać tego z przyjmowaniem uchodźców........ to niesprawiedliwe

Portret użytkownika gość11111

Jaki on jest tam wysoki

Jaki on jest tam wysoki urzędnik UE jak jest tylko pomocnikiem. Śmiechu warte. 
Jak tak krzywda spotyka przeciętnego szaraka, o jest to pomijane i udawane, że nic się nie stało, ale jak coś takiego spotyka kogos powiązanego z pracą UE(bo wg mnie to podrzedny pracownik UE), to robi się aferę. Tu nalezy napisać, ze sama się oto prosiła, bo jak takie coś spotka szaraka to media pokazują to w taki sposób jakby się ktoś sam oto prosił, więc w tym przypadku też musi być tak sama dziewczyna dostała to czego chciała. I ta bzdura z wlosem na brzegiem. Matko, kto prowadzi te dochodzenia, chyba jakieś ćwierć mózgi.

Portret użytkownika Kolovrat

Masz rację. Z tym włosem to

Masz rację. Z tym włosem to do prawdy śmiechu warte .."CSI - Kriminalne zagadki Majami". Znaleźli włos i dzięki temu ustalili, że to był mężczyzna ..tak, pewnie zgwałcił ją palcem, dlatego tylko po włosie doszli do tego, że została zgwałcona a potem zamordowana. 

Sorry Moll'u, ale ten tekst to totalna BZDURA i nawet nie wiem czy wpada się z tego faktu śmiać.

..i jeszcze te ślady biologiczne na rowerze..

Portret użytkownika drako_tr

Akamai  Ta okropna "zbrodnia"

Akamai  Ta okropna "zbrodnia" nie dawała mi spokoju, więc wysłałem tam swojego detektywa...oto co odkrył:

"...młody muslim ukradł rower, jechał szybko i na którymś dołku z kolei wkręciło i wyrwało mu "włos" z lewego jądra...mało tego, wykładając się na zakręcie, zbyt mocno się przechylił, i jego jaja dostały się w szprychy, z bólu najpierw zawył, potem spuś...ł, stąd materiał genetyczny na rowerze. Świadkiem tej całej sytuacji była córka w/w urzędnika, która na widok wkręconych jaj, najpierw dokonała samogwałtu, a następnie łącząc się w bólu z biednym muslimem odebrała sobie życie."

Mój detektyw odkrył też, że policyjni technicy, znaleźli odcisk dłoni, na tafli wody tuż przy brzegu, lecz dla dobra śledztwa, nie podali tego faktu do publicznej wiadomości.

Znalezione obrazy dla zapytania detektyw

 

Strony

Skomentuj