Pojawiły się plany wprowadzenia rządu światowego i to już w 2013

Kategorie: 

Źródło: internet

Organizacja znana jako The Council on Foreign Relations (Rada ds. Stosunków Zagranicznych) to organizacja założona w 1921 roku. Uwagę zwraca opublikowana przez nią lista problemów, które według organizacji, muszą zostać pokonane, aby w roku 2013 utworzyć rząd światowy.

 

Globaliści twierdzą, że Rząd Światowy nie powstanie o ile nie zostaną rozwiązane pewne "problemy", które są przez nich wyliczone.

 

1) Świat musi ustanowić system współodpowiedzialności za najtrudniejsze problemy naszego świata określanego, jako post-jednobiegunowy. Tak, więc, aby powstał rząd światowy, Chiny powinny odgrywać bardziej aktywną rolę, jako siła globalna.

 

2) W celu stworzenia rządu światowego, trzeba wzmocnić instytucje, takie jak ONZ, Światowa Organizacja Handlu, Międzynarodowy Fundusz Walutowy i G20.

 

3) Główne ośrodki władzy muszą angażować mniej ważne kraje, tak, aby zarówno duzi jak i mali gracze na globalnym krajobrazie politycznym mogli przyczynić się do realizacji zasady "sieciowego zarządzania" na Ziemi. W rzeczywistości, kluczem do stworzenia rządu światowego w 2013 r. dla wszystkich krajów jest wprowadzenie nowej mentalności i mechanizmów funkcjonowania.

 

4) Na poziomie globalnym, handel powinien być bardziej regulowany.  W 2013 r. przydział dotacji państwowych powinien być kierowany na poziomie globalnym, a nie regionalnym.

 

5) Świat, w ramach wspólnego działania, musi zacząć podejmować działania na poziomie globalnym a nie regionalnym. Zniechęcenie w związku z impasem globalnego zarządzania, powoduje, że w wielu krajach i regionach powstają obecnie umowy handlowe i stowarzyszeniowe na poziomie regionalnym a nie globalnym. Jeśli ten trend nie zostanie zniwelowany, rząd światowy, w prawdziwym tego słowa znaczeniu, nie ma szans na powstanie.

 

6) Internet należy bardziej regulować.  Uważa się, że rząd powinien pomóc "zachować" swobodny przepływ informacji w Internecie i ograniczyć liczbę agresji cybernetycznym.

 

7) Pogorszenie się sytuacji politycznej na Bliskim Wschodzie zakwestionowało zasady rządu światowego. Ponadto, brak skutecznego radzenia sobie z problemami tego regionu może podważyć tą ideę.

 

Plan stworzenia rządu światowego opublikowany przez Radę ds. Stosunków Zagranicznych zbiega się w czasie ze szczególnym zainteresowaniem tego typu rozwiązaniami obserwowanym prawie na całym świecie. Ostatnio w tym tonie wypowiadał się Przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy, który zapowiedział dążenie Unii Europejskiej do przyczynienia się do rozwoju światowego rządu wraz z Rosją.

 

Parcie w kierunku stworzenia globalnego zarządzania, artykułowane niedawno z instytucji takich jak Rada Stosunków Zagranicznych, Unia Europejska a nawet Watykanu to niepokojące oznaki, że to, czego świat boi się od wiele lat, może być zrealizowane już w 2013 roku.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Voymir

Na takich jak ty i twojego

Na takich jak ty i twojego konfratra poniżej przydałoby się nowe określenie, bo to już wykracza poza ramy standardowego lemmingowania... - przydałoby się nowe miano dla ciemniaków, którzy nie wiedzą co mówią, a nie mają pojęcia, że staną się forpocztą sił, które chcą zniewolić ludzkość. Przez tzw. normalnych i sceptyków właśnie globaliści dostają szansę założenia obroży i kagańca wszystkim jeszcze "wolnym" ludziom. Dziś nie ma wolności, jest tylko iluzja... A tak swoją drogą, "wszystkie punkty poza 6"... boisz się, że Ci internet zabiorą? Akurat ty nie masz się czego bać, takich podnóżków starego systemu jak ty jest niestety bez liku... a na grzecznego i lojalnego pupilka kija się nie szuka. O! już wiem jak was nazwać - PSY starego systemu, psy ogrodnika w dodatku - same wolności nie zasmakują, ale i innym nie pozwolą jej dostąpić, bo nie wiedzą, że mogłoby im być lepiej i innym bez trzymania się starego systemu...

Portret użytkownika taPp

I pomimo calego czarnowidztwa

I pomimo calego czarnowidztwa na tej stronie odnosnie globalizacji, zyjemy w jednych z najspokojniejszych czasow, wygrywamy wojne z rakiem, udaje sie  nam pokonac ogolnoswiatowy glod, systemy religijne zaczynaja tracic wladze, stajemy sie sobie blizsi dzieki rozwojowi telekomunikacji, straszne Chiny urzadzily piekne swieto sportowe jakim jest Olimpiada. Oczywiscie mogloby byc lepiej. Ale takze mogloby byc zdecydowanie gorzej. Niektorzy poprostu musza wszedzie weszyc spisek i zlo. Taki prad dla bateryjek, zeby nie byc za szczesliwym.

Portret użytkownika brutal

patrząc na realny świat i to

patrząc na realny świat i to co się dzieje w nim ,można wyciągać różne wnioski ,przepowiednie nie spełniające się ,i dobrze bo niechciałbym tego przerabiać ,może komuś jest smutno z tego powodu to wspułczuję . odkrycia naukowców które niczego nie odkrywają ,to tylko zagłuszanie realnych problemów i realnego zagrożenia dla ludzkości ,którym jest sama ludzkość ,moim zdaniem eksperymentem jest UE test wypadł pomyślnie dla możnych tego świata więc poszli krok dalej ,wydaje mi się że tutaj pierwsze skrzypce grają ruskie razem z chinami ,reszta to pionki na szachownicy ,teraz usa bedzie schowana w zasiekach i będą czekali na bieg wydarzeń , karty już są rozdane strategia terz jest rozpracowana ,światczą o tym rozstawione rakiety
jest to pokazówka siły i przewagi nad resztą, która chciała by ewentualnie zabłysnąć, to już nie jest sprawa terytorialna , a rząd światowy musiałby terz objąć ruskich ,a w to nie wierzę, bo ruskie na to nie pozwolą ,niema takiej opcji ,chyba że byłby to ruski rząd światowy .

Portret użytkownika CRUSADERS

Jego zasług nie można

Jego zasług nie można policzyć,bo we wszystkim w czym mógł-uczestniczyłjuż od dziecka do chłopców się garnął,nazywając ten ruch solidarność.... rozwiń całośćPod Grunwaldem sam dowodził wojskiemrad udzielał Curie-Skłodowskiej,strzelił bramkę na Wembley Anglikom,Dzięki niemu się zrodził Palikot.Sam usypał kopiec Kościuszkii przepędził znad Wisły w dal Ruskich,on Szymborskiej wiersze dyktował,,Wszystko płynie,, - to jego są słowa.Wstrzymał słońce, by ziemię poruszyć,to on w raju Adama miał kusić.Do powstania się właśnie gotował,kiedy weszła na oddział salowa. 

Portret użytkownika Obserwator76

Czekam, aż rząd światowy

Czekam, aż rząd światowy dojdzie do skutku i wypełni się wszystko co jest przepowiedziane w Biblii ponieważ będzie to zapowiedzią szybkiego powrotu Chrystusa i naszego jakże upragnionego zbawienia. Ten świat mnie juz kompletnie nie interesuje, z utęsknieniem czekam na Nową Ziemię i zmartwychwstanie!.

Portret użytkownika Voymir

Jezus-Enlil już od niecałych

Jezus-Enlil już od niecałych stu lat jest na Ziemi i rozdaje Znaki Życia tym, którzy godni są dostąpić tego - ludzie o otwartych i niezmąconych naukowo-klerykalną papką umysłach. Podejrzewam, że do końca ubiegłego już od niacałego dnia roku skończył swą pracę, a teraz będzie czekał na jej owoce. Właśnie się zaczęło Oczyszczanie, ludzie będą powoli odchodzić z planety Ziemia. A tylko Sprawiedliwi posiądą Ziemię. Mnie ten świat też nie bardzo interesuje, z tą jego mamoną, zniewoleniem i traktowaniem ludzi jak niewolników, którym się pozwala ćpać, pić i ciupciać i wierzyć w to co powiedzą w mediach, tak jak chcą, tak jak lubią, bez hamulców do samego skraju upodlenia poprzez dawanie negatywnych wzorców myślenia, a wszystkiemu winny jest kościół (prawda, kościelni są "przeciwni" wszystkim dewiacjom, "grzesznemu życiu" itd, ale to tylko na pokaz - przyjdź się człowiecze wyspowiadaj, odmów parę zdrowasiek i już, gotowe - znowu możesz ćpać, pić i ciupciać, byleś tylko dał na tacę...), naukowcy, masoni i iluminaci... To bezduszna rozumność sprowadziła ludzkość na skraj upadku, tak jak na Maldek... Maldekcy kapłani rządzili na tej planecie teokratycznie, a potem, po swej śmierci przenieśli się na Ziemię i tam zaczęli się wcielać w ludzi i przejmować ich ciała, umysły i dążenia zmieniając ich ponownie na podobieństwo społeczeńśtwa Maldekckiego... Jeśli wierzycie w Boga, to wierzcie też w świat duchowy. Duchy są wśród nas - wchodzą w nasze ciała gdy jesteśmy odsłonięci bólem, rozpaczą, depresją, smutkiem i próbują nami kierować, a my te wszystkie myśli uznajemy za nasze, aha i jeszcze jedno - taki duch sprowadza do naszego ciała także swoje choroby, nawyki i dolegliwości, tak że młody człowiek do tej pory zdrowy na umyśle i ciele, staje się marionetką w rękach zagubionej duszy. One potrzebują naszej energii życiowej, wypompowywują ją z nas gdy dajemy się ponieść silnym emocjom takim jak złość, nienawiść, zazdrość, smutek. Takich dusz nie można wypędzać ani w ogóle się do nich zwracać bezpośrednio, nie wolno o nich myśleć. Takim duszom należy pomagać zwracając się do wykwalifikowanego egzorcysty, ale najlepiej nie kleryka, bo oni mają swoje łacińskie formułki, które wcale nie działają! To pic na wodę z tym czarowaniem. A z Bogiem polecam rozmawiać i modlić się własnymi słowami.

Strony

Skomentuj