Podskórny chip zamiast pigułek antykoncepcyjnych - nowa technologia przechodzi ostatnie testy

Kategorie: 

Źródło: MicroCHIP

W Stanach Zjednoczonych w fazę testów klinicznych wszedł nowy wynalazek. Jest to mikrochip wszczepiany pod skórę, który działa jak elektroniczna pigułka antykoncepcyjna dawkując odpowiednio hormony uwalniane w ciele kobiety. Gdy para chce mieć dziecko, można go wyłączyć pilotem.

 

Urządzenie ma wymiary 20х20х7 mm i jest zaprojektowane tak, aby mogło działać nieprzerwanie do 16 lat. To odpowiada połowie statystycznej zdolności reprodukcyjnej u współczesnych kobiet. Chip będzie cały czas zarządzany bezprzewodowo i zawiera oprócz chemikaliów baterię pozwalającą na jego pracę.

 

Gdy para decyduje, że chce mieć dziecko kobieta może po prostu użyć specjalnego pilota i wyłączyć chip. Technologia polega na tym, że w mikroprocesorze są specjalne zbiorniki na substancję aktywną, która może być dozowana w odpowiednich dawkach. W tym wypadku chip antykoncepcyjny miał uwalniać substancję o nazwie levonorgestrel.

Do tej pory chipy dozujące stosowano też w testowych programach medycznych zajmujących się leczeniem osteoporozy. Eksperymenty udowodniły ich przydatność podczas kuracji trwających dłuższy okres czasu. Aplikacja urządzenia wewnątrz ludzkiego ciała jest dosyć prostym zabiegiem wymagającym jedynie lokalnego znieczulenia, a cała procedura medyczna trwa najwyżej 30 minut.

 

Więcej o technologii : http://www.mchips.com/technology/technology.html

 

 

Artykuł pochodzi z portalu medycznego:

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Takitam

Nie dało się "wprost"

Nie dało się "wprost" zaczipować to teraz panie same chętnie ustawią się w kolekach na zaczipowanie. A swoje i tak zrobią. Teraz trzeba będzie tylko wymyślić coś na mężczyzn - by też sami chętnie ustawili się w kolejce po czipa. Jakże łatwo jest ciemne masy zmanipulować...

Portret użytkownika Maślak

Oczywiście o tym że można by

Oczywiście o tym że można by w taki sposób drastycznie zwiększyć szansę zajścia w ciąże dla bezpłodnych par ani słowa no bo przecież na invitro są ogromne zyski.
Wystarczyło by zastosować inny hormon i spora cześć "bezpłodnych" par doczekala by się potomka.

Portret użytkownika Israfel

Na miejscu chętnych pań (par)

Na miejscu chętnych pań (par) zastanowiłbym sie nad kilkoma rzeczami:
1. Czy płodność wraca tuż po wyłączeniu chipa? Jeżeli tak, to trzeba uważać, żeby w trakcie seksu nie siąść na pilocie ;).
2. Co się stanie, gdy w jakimkolwiek wypadku (np. przewróceniu na rowerza, albo kontuzji sportowej) do organizmu zostanie uwolniona cała zawartość przeznaczona na 16 lat. Czy skończy się śmiercią czy tylko trwałą bezpłodnością?
 
To jest jakieś nieporozumienie.
 
No i żeby Wam nie zginął pilot, albo ... żeby koleżanka z pracy nie kupiła pilota uniwersalnego ;).

" ...nauka prowadzi nas do zrozumienia tego, jaki jest świat, a nie tego, jaki chcielibyśmy, by był ... "
- Carl Sagan

Portret użytkownika nel35

Ale podchody. Próbują z

Ale podchody. Próbują z każdej strony, jakby tu zakolczykować ludność. Na pewno znajdą się chętne, przecież to takie wygodne. Pierwsze ustawią się lale, które teraz obnoszą się z plastrem na przedramieniu.

Portret użytkownika P.WALKER

ciekawe od jak dawna te czipy

ciekawe od jak dawna te czipy wszczepiaja i ilu ludziom juz to wsadzili.my czipujemy zwierzeta ,ludzi czipuja obcy ,dla jednych jest to program ekperymentalnego programu czipowania nie przez obcych tyko sluzby specjalne niby sciema gdyby nie to ze w wileu przypadkach udało sie je wydobyc hirurgicznie z ciał nosicieli.obcy  nie porywaja ludzi jak to twierdza swiadkowie tylko na ich rozkaz sa wszczepiane przy byle okazji wizycie w jakim gabinecie zabiegowym.to jest punkt pierwszy w ich nowym porzadku swiata i kontroli nad ludzmi.ostatnimi czasy zwraca sie coraz wieksza uwage na szczepienia dzieci gdzyz ludzie z ruchu oporu znaja ich tajemnice zaczeto podawac nanochipy pod pretekstem zdrowia ,brak szczepienia jest scigane i karane.

Portret użytkownika Zenek :)

  Kolejną zaproponowaną

 
Kolejną zaproponowaną funkcjonalnością tego wszczepianego zamiast łechtaczki urządzenia będzie wywoływana pilotem "niepohamowana żądza na seks" na widok "przystojnego " przedstawiciela rasy panów czy jakiegoś innego zasyfiałego, obsranego, semickiego pokórcza jakim "prywatny harem białych dziwek to (już) mało" skoro same, jak zauroczone, ciągną na widelec do ciapatego (bo tak nachalna reklama każe).
 
A i jak to ktoś skutecznie zauważył "shackowanie chipa" będzie równoznaczne z PRZYMUSOWĄ BEZPŁODNOŚCIĄ (bo przy usuwaniu się będą zdażać (nieprzypadkowe) lekarskie pomyłki) co będzie zgodne z zapisami zarówno Protokołów Mędrców Syjonu jak i globalistyczną Agendą 21 mówiącą o świecie z wysterylizowanymi gojami - niewolnikami potrzebnym Rasie Panów też do wyzudanych seksualnych zabaw w stylu markiza de Sade (też są one promowane w hollywoodzkich filmach).
 
Tak więc powodzenia w przyjmowaniu tego udogodnienia które za kilka lat będzie przymusowym dodatkiem każdej nie tylko tej jewro-modnej (czytaj odmóżdzonej) woman. Takim obowiązkowym i obywatelskim pasem cnoty zakładanym każdej kobiecie powyżej lat 15 (na przykład) by była "przykładną obywatelką zjewrospedalizowanej jewropy" (czytaj 4 rzesza, nwo, nessara, czy inny wabik na filobałwanów by się bez walki dali okolczykować jak bydło).
 
Dla niepoinformowanych dodam iż promocja, nachalna promocja sodomizmów i zboczeń jako sposobów "osiągania zadowolenia seksualnego" ma miejsce od lat 60. I w ramach też tej promocji nachalnie promowana jest rola KOBIETY JAKO BEZWOLNEJ SEKSUALNEJ ZABAWKI JAKĄ MOŻNA BEZKARNIE ZNIEWOLIĆ (tak dokładnie chodzi o ZAPOLOWANIE NA NIĄ NA ULICY, bądź JĄ ZWYCZAJNIE KUPIĆ NA WŁASNOŚĆ W SKLEPIE Z ZABAWKAMI (DZIWKAMI) (taka opcja też się tam pojawia z informacją iż niekupiona przez ileś dni idzie do ... przerobu na pasze), ZGWAŁCIĆ CZY ZABIĆ (także zjeść upieczoną) w dowolnych konfiguracjach. Jest całą seria produktów reklamująca taką wizję rajskiego świata dla sodomitów i innych biblijnych zwyrodnialców, w świecie gdzie kobieta jest tylko przedmiotem zaspokajania perwersyjnych i zwyrodniałych pomysłów przedstawicieli Rasy Panów na spędzenie wolnego czasu a jakiego budowę właśnie obserwujemy. Gender to tylko jeden z tego etapów mających i wychowywać pokolenia młododanych dziwek (galerianka czyż to nie brzmi coolowo?) jak i wytresować dorosłych w apatii na widok publicznych aktów spólkowania z dziećmi ("Prawo Pierwszego Gwałtu" będzie też wprowadzone jak semicki nazizm z sukcesem pochłonie cały świat, tfu "Prawo Namaszczenia Dziecięcia Wonnym Bożym Olejkiem" jak to teraz czynione jest (też) po katoobłudniczych plebaniach) . To celowa misja. Czytaj tak wygląda prawdziwa żydowska cywilizacja bez maski.Ichni docelowy raj budowany na garbach i trupach głupich filonazistowskich gojów.To co im ZBAWICIEL ZBURZYŁ te 3400 lat temu ZA CO DO DZIŚ MSZCZĄ SIĘ NA SŁOWIANIACH, JEGO SUKCESORACH W GŁOSZENIU BOŻEJ CHWAŁY. CHWAŁY SWAROGA.
 
 

Portret użytkownika hjjklll

To zobacz sobie ten film co

To zobacz sobie ten film co stare dziady i reżyser wyprawia ze sliczną młodą dziewczyną. Tak musi się poniżać ze starymi dziadkami za jakieś tam pieniążki, pewnie tata dumny z córki aktorki, jeżeli to można dalej nazwać aktorstwem, nimfomanka, stonoga, oczy szeroko zamknięte - zwróczcie uwagę na obsadę i reżyserów oni rzeczywiście muszą należeć do jakichś loż wybranych. http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Api%C4%85ca+pi%C4%99kno%C5%9B%C4%87-2011-559539
Wstrząsnął mną ten film nadchodzą czasy Sodomy i Gomory i bogowie znowu nas ukarają, ładunkiem nuklearnym lub potopem.
Npiszę jeszczę że ojciec Klimuszko i proroctwa Mitara Tarabica są identyczne na temat przyszłości, a przecież się nie znali. Od 2015 się zacznie przewidział przebudzenia wulkanów.
 

Strony

Skomentuj