Podczas zlotu klimatystów Sułtan Al Jaber ostrzegł, że walka z paliwami kopalnymi sprowadzi ludzi z powrotem do jaskiń

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi.pl

Na ostatniej konferencji klimatycznej COP28, która odbyła się w Dubaju, wywiązała się gorąca debata na temat przyszłości paliw kopalnych i ich roli w walce ze zmianami klimatycznymi. Prezydent konferencji, Sultan Al Jaber, wyraził wreszcie sensowne opinie na temat klimatyzmu, które wywołały dyskusję wśród uczestników szczytu i obserwatorów na całym świecie.

 

Sultan Al Jaber, przewodniczący COP28, stwierdził, że brakuje naukowych dowodów potwierdzających, iż całkowita rezygnacja z paliw kopalnych jest niezbędna do ograniczenia globalnego ocieplenia do 1,5 stopnia Celsjusza. Jego wypowiedzi sugerują, że stopniowe wycofanie się z paliw kopalnych może nie być zgodne z ideą zrównoważonego rozwoju, a nawet może zagrażać postępowi cywilizacyjnemu, cofając ludzkość do mniej rozwiniętych form życia.

 

Wypowiedzi Al Jabera wywołały obawy dotyczące potencjalnego regresu w zakresie zobowiązań klimatycznych, a także sprowokowały dyskusję o roli, jaką paliwa kopalne mogą odgrywać w przyszłości. Jego stanowisko spotkało się z różnorodnymi reakcjami, od krytyki po poparcie.

 

Z kolei inni przywódcy, tak jak prezydent Polski, jak marionetki, podczas COP28, zwracali stale uwagę na potrzebę rozsądnego i racjonalnego podejścia do przejścia od paliw kopalnych do bardziej efektywnych i niskoemisyjnych źródeł energii. Podkreślali przy tym znaczenie traktowania poważnie celów klimatycznych i wdrażania rozwiązań, które rzekomo mają wspierać obywateli w tym przejściu.

 

Fakty są jednak takie, że koszty klimatycznego szaleństwa poniosą głównie najbiedniejsi i jeśli coś się nie zmieni, już wkrótce wszędzie tam gdzie panuje klimatyzm zagości nowa wersja komunizmu. W tej eko-zielonej wersji komuny, Ziemia stała się proletariatem do wyzwolenia a wyzyskiwaczami do zniszczenia są ludzie, którzy srogo zapłacą za fanaberie klimatycznych wymuszaczy.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Feliks

Sułtan a dobrze prawi... Jaki

Sułtan a dobrze prawi... Jaki to szajs, ta cała energetyka wiatrowa  to pokazuje taki filmik z wnętrza turbiny wiatrowej podczas wiatru. Wszystko tam się: chwieje, zgrzyta, przemieszcza, itp. itd.- Coś jak na statku podczas sztormu. Po prostu rzuca tą turbiną na wszystkie strony. I ja myślałem że żywot takiej turbiny to  20 lat. Okazuje się że nawet chyba nie.- To 10 lat tylko. 

Portret użytkownika Bartosz Maski

Aby sobie z problemem

Aby sobie z problemem poradzić najpierw należy zacząć nazywać rzeczy po imieniu. To jak w bajce - diabeł zniknie dopiero gdy odgadniesz jego imię. Tak więc spróbujmy nazwać po imieniu tą akcję antyklimatyczną. Ja nazwałbym to sektą klimatyczną. Uważam też, że przynależność do tej sekty powinna być nielegalna a jej działania zakazane, ponieważ opiera się ona na wierze w dogmaty i na wykorzystywaniu naiwności małointeligentnych dysydentów. 

Portret użytkownika ba19

A co do Diabła -Szatana  -

A co do Diabła -Szatana  - dla ciebie to bajka , i tak samo jest bajką co dla niektórych istnienie  złodzieja , bo jakby wierzyli,  ze złodzieje istnieją to by swój dorobek życia – „ drzwi „ zamykali na klucz,  a jak nie zamykają stają się ich  łatwym łupem i to na dodatek anonimowym , bo złodzieje działają anonimowo, wizytówek swoich nie zostawiają  !

Dawniej ludzie też nie wierzyli ze np, fale radiowe , grawitacja , pole magnetyczne  istnieją i ty do dziś jesteś na tym właśnie poziomie , myśli nie są materialne choć ludzki mózg materialny potrafi myśleć nie materialnie , a Diabeł to istota duchowa , nie materialna i tacy jak ty stają się ich łupem  i nie potrafisz odróżnić swoich myśli od Diabła gdy je w swoim mózgu słyszysz ,  bo słyszysz nie raz różne myśli,  ale te niegodziwe to są ale  nie twoje ! bo nie zdajesz sobie sprawy, ze istnieją istoty duchowe co oddziaływają na twój umysł , a ludzie nie mają na dziś urządzeń aby te istoty zlokalizować gdzie przebywają i jak oddziaływają na twój , ludzki umysł , a Bóg Biblii jest duchem i da dowody swojego istnienia , a skoro Bóg Biblii istnieje to i Diabeł istnieje, ale to nie istota jak ją pokazuje katolicyzm , bo Biblia pokazuje jak zwodzi :

Jana 4: 24  Bóg jest Duchem,+ a ci, którzy go czczą, muszą oddawać cześć duchem i prawdą”.+

Ezechiela 38: 23  I się wywyższę, i uświęcę,+ i dam się poznać na oczach wielu narodów; i będą musieli poznać, że ja jestem Jehowa’.+

Izajasza 2: 19  Ludzie zaś wejdą do jaskiń w skałach i do dołów w prochu — przed grozą Jehowy i przed jego wspaniałym dostojeństwem,+ gdy powstanie, by zatrzęsła się ziemia.+

Izajasza 40:  I objawi się chwała Jehowy,+ a ujrzy ją pospołu wszelkie ciało,+ bo usta Jehowy to powiedziały”.+

1Tesaloniczan 1:  wam zaś, uciskanym — ulgą wespół z nami podczas objawienia się+ z nieba Pana Jezusa wraz z jego potężnymi aniołami+

 

2 Koryntian 11: 14  I nic dziwnego, bo sam Szatan ciągle się przeobraża w anioła światła.+ 15  Nic zatem wielkiego, jeśli również jego słudzy+ ciągle się przeobrażają w sług prawości. Ale ich koniec będzie według ich uczynków.+

Jak Bóg Biblii się ujawni , to to będzie dla wszystkich ludzi szok, co nie uwierzyli , zwali ich z nóg !

Objawienia 6: 15  A królowie ziemi i najznamienitsze osobistości, i dowódcy wojskowi, i bogaci, i silni, i każdy niewolnik, i każdy wolny ukryli się w jaskiniach i w skalnych masywach+ gór. 16  I mówią do gór i do masywów skalnych: „Padnijcie na nas+ i ukryjcie nas przed obliczem Zasiadającego na tronie+ i przed srogim gniewem Baranka,+ 17  ponieważ nadszedł wielki dzień+ ich srogiego gniewu,+ a któż zdoła się ostać?”+

Portret użytkownika BG-OG

Marksistowska Europa , Kraj

Marksistowska Europa , Kraj Rad 2.0, ma słynąć w świecie z tego, że ludzie będą w jaskiniach, szczególnie w czasach nadchodzącego glacjału. Walka z wyimaginownym problemem neo- rewolucji, czyli "zagrożeniem klimatycznym" , dla EKO-Trockistów jest ważniejsza niż ludzie. 

Ale tak to już w rewolucji bywa, wpierw muszą być ofiary, a potem każda pożera swoje dzieci.

Portret użytkownika inzynier magister

tytuł tego tekstu powinien

tytuł tego tekstu powinien brzemieć: "podczas zlotu wariatów i opętańców klimatycznych sułtan ostrzegł że jak dalej będą prać ludziom mózgi urojonym ocipieniem spreparowanym przez tajne orgaanizaje bafometa to jeszcze bardziej zwarjują i popełną sepuku" !

zapewne widzieliscie nowego twiera który się zmienił w tzw. "X", ale i inne organizacje mają w nazwie "X" tu macie spis fitm ktyóre są od bafometa X-a

https://www.linkedin.com/directory/companies/x

no to zobaczcie tajną grafikę loży wolnomurarskich gdzie widzimy bafometa i X !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dobra rada

Sułtan po swoim przemówieniu

Sułtan po swoim przemówieniu powinien był zebrać całą tą hałastrę, na dużym placu i w ramach redukcji produkcji CO2 wszystkich pod topór. 

To naprawdę poprawiłoby klimat, już nie wspominając o narracji.

Portret użytkownika ba19

Przecież ta nacja Arabska  -

Przecież ta nacja Arabska  - islamiści  nigdy nie pracowali , tylko żyli z rąk pracy innych ludzi , po prostu mieli szczęście, ze pod ich nogami była ropa , gdyby nie te surowce do dziś spali by pod namiotami  na pustyni i paśli kozy !

Jana 8: 32  i poznacie prawdę,+ a prawda was wyzwoli”.+

Portret użytkownika euㅤklides

Problemem są tępe masy, które

Problemem są tępe masy, które wierzą tym zjebom. W normalnym świecie w jaskiniach zakopałoby się tych obdłudnych popierdoleńców, którzy nawet nie ogarniają, że na następny szczyt klimatyczny pójdą piechotą, bo takie wynalazki jak samolot są dostępne tylko i wyłącznie dzięki masowej produkcji przemysłowej.

Portret użytkownika axell69

tym czasem  guru  lub inaczej

tym czasem  guru  lub inaczej furer  katolików , pan w białej sukiency który nigdy nie shańbił się  pracą  , ale jest też ojcem syna  własnego  co może mieć wpływ na jego słowa , wzywa wszyskich podwójnie poddanych   zwanych  w bibli    uciekinierami z  Egipskiej niewoli , do zaprzestania    ale  zacytuję  bo ja nie papiesz   i   nie bardzo rozumiem  tego konowała  

"Podczas swojego przemówienia na konferencji Cop28 w Dubaju Papież wezwał światowych przywódców do zakazania paliw kopalnych.Papież Franciszek oświadczył, że paliwa kopalne są „złe” i wezwał chrześcijan, aby w trybie pilnym zaprzestali używania pojazdów napędzanych gazem. Franciszek był zbyt chory, aby wygłosić przemówienie osobiście, dlatego przemówienie w jego imieniu wygłosił kardynał Pietro Parolin, Sekretarz Stanu Watykanu.

Papież Franciszek w historycznym przemówieniu na konferencji klimatycznej ONZ Cop28 w Dubaju wezwał do wyeliminowania paliw kopalnych.

Cierpiał na infekcję płuc i był zbyt chory, aby wygłosić przemówienie, dlatego wygłosił je kardynał Pietro Parolin, Sekretarz Stanu Watykanu.

Powiedział: „Niszczenie środowiska jest obrazą Boga, grzechem. . . stanowi to ogromne zagrożenie dla wszystkich ludzi, zwłaszcza tych najbezbronniejszych wśród nas, i grozi rozpętaniem konfliktu między pokoleniami.

„Czy pracujemy na rzecz kultury życia, czy kultury śmierci? Do Was wszystkich kieruję serdeczny apel: wybierzmy życie!”

Papież wezwał także do „zdecydowanego przyspieszenia” w zakresie efektywności energetycznej, źródeł odnawialnych, wyeliminowania paliw kopalnych i edukacji ludzi, jak powinni się bez nich obejść."    https://thepeoplesvoice.tv/pope-francis-says-evil-fossil-fuels-must-be-outlawed-stop-driving-gas-powered-cars/

i takie  inne  ble  ble  pierdolił    czyli bełkot  ze stolicy apostazji płynący   na równi z globalistami , moim zdaniem to zdrada  w stosunku do wiernych  ,   ale co ja  będę komentował - jaki krul taka  wiara   parszywa 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika ba19

Bajki wypisujesz !!!!!!!!!! ,

Bajki wypisujesz !!!!!!!!!! , osoby o których się wypowiadasz ( katolikach) nic nie mają wspólnego z Bogiem Biblii i jego naukami zapisanymi w Biblii , a to ze podają się za chrześcijan , czy żydów  to tylko uzurpatorzy :

Mateusza 7: 16  Rozpoznacie+ ich po ich owocach. Czyż zbiera się z cierni winogrona albo z ostu figi?+ 17  Podobnie każde drzewo dobre wydaje owoc wyborny, ale każde drzewo spróchniałe wydaje owoc bezwartościowy;+ 18  drzewo dobre nie może rodzić owocu bezwartościowego ani nie może drzewo spróchniałe wydawać owocu wybornego. 19  Każde drzewo nie wydające wybornego owocu zostaje ścięte i wrzucone w ogień.+ 20  Rzeczywiście więc rozpoznacie ich po ich owocach.+ 21  „Nie każdy, kto do mnie mówi: ‚Panie, Panie’, wejdzie do królestwa niebios, lecz tylko ten, kto wykonuje+ wolę mego Ojca, który jest w niebiosach.+ 22  Wielu mi powie w owym dniu: ‚Panie, Panie,+ czyśmy w twoim imieniu nie prorokowali i w twoim imieniu nie wypędzali demonów, i w twoim imieniu nie dokonywali wielu potężnych dzieł?’+ 23  Ale ja wtedy im wyznam: Nigdy was nie znałem!+ Odstąpcie ode mnie, czyniciele bezprawia.+

Mateusza 7:22  Wielu mi powie w owym dniu: ‚Panie, Panie,+ czyśmy w twoim imieniu nie prorokowali i w twoim imieniu nie wypędzali demonów, i w twoim imieniu nie dokonywali wielu potężnych dzieł?’+ 23  Ale ja wtedy im wyznam: Nigdy was nie znałem!+ Odstąpcie ode mnie, czyniciele bezprawia.+

Jana 16:  Wykluczą was z synagogi.+ Doprawdy, nadchodzi godzina, gdy każdy, kto was zabije, będzie mniemał, że spełnia świętą służbę dla Boga.+

To tak jakby kierowca co jeździ bez prawa jazdy twierdził , ze popiera przepisy o ruchu drogowym , nie potrafisz odróżnić hipokryzji od prawdy ,bo masz zasępiony umysł !

Bo jak np.   krucjaty , błogosławienie wojen , urządzane przez Watykan można uznać za naśladowców Jezusa :

Mateusza 7:Mateusza 7:22  Wielu mi powie w owym dniu: ‚Panie, Panie,+ czyśmy w twoim imieniu nie prorokowali i w twoim imieniu nie wypędzali demonów, i w twoim imieniu nie dokonywali wielu potężnych dzieł?’+ 23  Ale ja wtedy im wyznam: Nigdy was nie znałem!+ Odstąpcie ode mnie, czyniciele bezprawia.+

I oczywiście Jezus to nie Bóg Biblii a Jego syn ,ale ty i tak prostych rzeczy nie potrafisz zrozumieć , bo dla takich jak ty to syn = ojciec , co jest nie prawdą i hipokryzją

Mateusza 16: 15  Powiedział im: „A wy jak mówicie, kim jestem?”+ 16  Odpowiadając, Szymon Piotr rzekł: „Tyś jest Chrystus,+ Syn Boga żywego”.+

Psalm 95:   Bo Jehowa to wielki Bóg+i wielki Król nad wszystkimi innymi bogami,+

Wyjścia 18:11 Teraz wiem, że Jehowa jest większy niż wszyscy inni bogowiea — na podstawie tego, jak oni zuchwale wystąpili przeciw nim”.

Psalm 97:9 Bo ty, Jehowo, jesteś Najwyższy nad całą ziemią;awstąpiłeś wysoko i jesteś nader wywyższony nad wszystkich innych bogów.b

Psalm 135:5 Bo dobrze wiem, że Jehowa jest wielkiai że nasz Pan przewyższa wszystkich innych bogów.b

Jeremiasza 10: 10  Lecz Jehowa naprawdę jest Bogiem.+ Jest Bogiem żywym+ i Królem po czas niezmierzony.+ Z powodu jego oburzenia zakołysze się ziemia,+ a żaden z narodów nie ostoi się wobec jego potępienia.+ 11  Oto, co im powiecie: „Bogowie,+ którzy nie uczynili niebios i ziemi, znikną z ziemi+ i spod tych niebios”.

 

A w jakiego Boga wierzyli uczniowie Jezusa to czytaj :

Dzieje Apostolskie 3: 12  Ujrzawszy to, Piotr rzekł do ludu: „Mężowie izraelscy, dlaczego się tym zdumiewacie albo czemu się w nas wpatrujecie, jakbyśmy własną mocą lub zbożnym oddaniem sprawili, że on zaczął chodzić?+ 13  Bóg Abrahama i Izaaka, i Jakuba,+ Bóg naszych praojców, otoczył chwałą+ swego Sługę,+ Jezusa, którego wyście wydali+ i zaparli się przed obliczem Piłata, gdy ten postanowił go zwolnić.+ 14  Tak, zaparliście się świętego i prawego,+ a poprosiliście, żeby wam wspaniałomyślnie darowano człowieka, który był mordercą,+ 15  i zabiliście Naczelnego Pełnomocnika w sprawie życia.+ Ale Bóg wskrzesił go z martwych, czego my jesteśmy świadkami.+

A kto był Bogiem Abrahama :

Wyjścia 6:  I ja ukazywałem się Abrahamowi,+ Izaakowi+ i Jakubowi+ jako Bóg Wszechmocny,+ ale co do mojego imienia, Jehowa,+ nie dałem się im poznać.+

A kto wierzy w bajki o bogu trójcy wkrótce się przekona ze był oszukiwany !!!!!!!!!!

 

 

Strony

Skomentuj