Podczas usuwania śniegu z dachu domu w Rosji doszło do niebywałego zdarzenia

Kategorie: 

http://crimyakutia.ru/video/3534-v-yakutii-s-kryshi-sorvalis-uborschiki-snega.html
Kilka dni temu, podczas usuwania śniegu z dachu domu w Rosji, miał miejsce dziwny incydent. Trzech mężczyzn porwała „lawina”. Ludzie nie mieli żadnych szans, aby się temu oprzeć, donosi portal CrimYakutia.

 

 

Do zdarzenia doszło w Leńsku w Jakucji 3 marca. Trzech młodych ludzi zgodziło się na pracę dorywczą w niepełnym wymiarze godzin, polegającą na odśnieżaniu dachu wielopiętrowego budynku przy ulicy Perwomajskaja.

 

Nagle lawina śniegu runęła w dół, zabierając ze sobą trzy osoby. Dwie z nich z trudem utrzymały się na krawędzi dachu, a jedna spadła na ziemię. Człowiek przeżył tylko ze względu na głębokie zaspy śnieżne. Trafił jednak do szpitala ze złamaną nogą. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Zadzak

Panie Tallinn coś Pan

Panie Tallinn coś Pan ściemnia. Są inne strony gdzie można popuścić wodzy fantazji a do takich miejsc raczej nie należy ten portal, tutaj ludzie szukają raczej wiarygodnych informacji z alternatywnego źródła.

Skomentuj