Podczas Euro 2016 służby spodziewają się zamachu islamistów. Będzie to najsilniej strzeżona impreza sportowa w historii

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nadchodzące wydarzenie sportowe może na stałe zapisać się w głowach wielu fanów piłki nożnej - nie chodzi o drużynę która odniesie zwycięstwo, ale zagrożenie atakiem terrorystycznym które pozostaje na bardzo wysokim poziomie. Służby ostrzegają, że islamiści prawdopodobnie będą próbowali dokonać zamachu przy zastosowaniu wszelkich możliwych środków.

 

Policja podobno wkroczyła do jednej z kryjówek Salaha Abdeslama, terrorysty który organizował ostatnie ataki w Paryżu i Brukseli. W jego laptopie znaleziono szczegółowe plany kolejnego zamachu na imprezę Euro 2016. Informacje wskazują że islamiści mogą przeprowadzić ataki samobójcze, z wykorzystaniem broni palnej i ładunków wybuchowych a także broni chemicznej przenoszonej przez bezzałogowce.

Celem potencjalnego ataku terrorystów mają być kibice a najbardziej zagrożoną lokalizacją jest Stary Port w Marsylii. Jest to zresztą miasto określane jako najbardziej niebezpieczne w całej Europie, gdzie 40% mieszkańców to muzułmanie. Kluczową datą jest 11 czerwca, kiedy to ma odbyć się mecz Anglii i Rosji - państw zaangażowanych w wojnę z ISIS na Bliskim Wschodzie.

Wydarzenie Euro 2016 będzie pilnie strzeżone. Snajperzy, którzy zostaną rozmieszczeni na dachach budynków, oraz około tysiąca francuskich policjantów będzie mogło natychmiast oddać strzał do osoby która będzie próbowała dokonać zamachu. W razie konieczności na miejscu natychmiast pojawią się siły specjalne. Służby otrzymają nawet ręczne wyrzutnie rakiet ziemia-powietrze Mistral na wypadek ataku z powietrza. Media wskazują, że będzie to najsilniej strzeżone wydarzenie sportowe w historii.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)Komentarze

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika rosomak

Przyjmujesz dekalog jako

Przyjmujesz dekalog jako dogmat i matematycznie zakładasz, iż skoro coś jest pierwszym, jest także najważniejszym.

Potrzeba więcej niż szkiełka i oka

Bóg, którego wyznajesz jest Bogiem miłości- a skoro uznajesz to twierdzenie (uznajesz?)-  to najważniejsze przykazania brzmią inaczej :

"Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. To jest największe i pierwsze przykazanie. Drugie podobne jest do niego: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Na tych dwóch przykazaniach opiera się całe Prawo i Prorocy".[Mt 22;34-40]

Ja dodałbym jeszcze złotą maksymę-  nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe.

Nie wliczając  w to masochistów Wink

 

Portret użytkownika keri

Jeśli kogoś ekscytują kopacze

Jeśli kogoś ekscytują kopacze piłki, to napędzanie strachu jest takiemu na rękę  jako gratis do imprezy. To nudne i żałosne dziadostwo trzeba czymś podkręcać.

Marsylia to najpiękniejsze miasto w Europie, magnetyczne. W ogóle południe Francji jest bardzo przyjazne, a północ sterroryzowana ... fobią terrorystyczną.

W Marsylii żaden terrorysta nie zaatakuje.

 

Portret użytkownika XaX

Organizatorzy tych zamachów

Organizatorzy tych zamachów wiedzą gdzie i co będzie ... Istnieje też opcja że islamiści korzystająć ze skupienia na stadionach i na Euro dokonają zamachu z dala od centrum tego aby zdezorientowana policja nie zdążyła dotrzeć na miejsce, zwłąszcza w obecnej napiętej sytuacji w kraju. 

Portret użytkownika Maniac13

masz rację, bo ciężko by było

masz rację, bo ciężko by było zdetonować ładunek wybuchowy w tłumie chyba ze zostałby odpowiednio wcześniej zamontowany, lepiej jest zrobić wybuch gdzieś zdala ale w ważnym miejscu służby nie zareagują, ale może być też taka możliwośc że gdy zacznie sie euro 2016 dokonają inwazję na syrie wiesz ze amerykanie muszą wywołać wojne, wszystkie opcje są na stole możemy sie nie sodziewać co zrobią ale bedzie gorąco

 

Portret użytkownika Pola2

Chrobry, masz jakieś wizje

Chrobry, masz jakieś wizje czy sny? Podajesz konkretne daty już nie pierwszy raz. Nie mylę się, prawda? Wcześniej napisałeś, że 25 maja nastąpi krach finansowy na świecie. I co.. i nic się nie stało. Myślisz, że teraz będzie inaczej?

Pozdrawiam

Portret użytkownika Zenek :)

Od dawna w "mediach" "trąbią"

Od dawna w "mediach" "trąbią" "przecieki" o SPODZIEWANYCH ZAMACHACH BOMBOWYCH w czasie Dni Młodzieży Chrześcijańskiej.

Do tego doszły niedawne "bomby" garnkowe i kolejny Brunon K w postaci "studenta chemi" czy kilku pijaczków wrolowanych w podpalenie radiowozu o których się mówi iż są WRZUTKAMI BEZPIEKI by przeforsować Ustawę Terrorystyczną.

Teraz sobie przeanalizujcie możliwy scenariusz jaki naziści szykują pielgrzymom.

Jak podał Kekuś w swoim ostrzegawczym filmiku "spotkanie młodzieży z francą watykańską" na się odbyć na Błoniach, miejscu jak podaje cytowana w filmiku policja, NIE NADAJĄCYM SIĘ DO IMPREZ MASOWYCH ale KLER SIĘ UPARŁ NA NIE...... bo JEST TO MIEJSCE IDEALNE DO ZAMACHU w stylu ostatniego z Mekki (na irańskich pielgrzymów czyli na PANIKĘ TŁUMU).

Wybrane "na spotkanie z ojcem satykańskim" miejsce to kawałek placu otoczony MOKRADŁAMI (bagnami) z kilkoma WĄSKIMI drogami ewakuacyjnymi (patrz Mekka i korytarze do wewnętrznego placu z kamieniem) więc miejsce PUŁAPKA.... bo wystarczy zdetonować pomiędzy pielgrzymami (nawet nie bomby a) kilka petard i PUŚCIĆ IM Z GŁOŚNIKÓW "sygnał PSYCHOTRONICZNY - UCIEKAJ" (takie coś stosowała już w Iraku CIArmy) i masakra gotowa bo część się zadepcze na kładkach a reszta potopi próbując uciekać przez bagna. I kilkanaście tysięcy trupów z niczego.... czciciele Biblijnej Bestii maryji (arymana) mają nastukane. I kolejne tłuste purim.

Oczywiście nie są też wykluczone "garnkowe" atrakcje które zapewne zostaną podłożone w miejscach do jakich BĘDĄ EWAKUOWANI ludzie po "panice" by tak jeszcze bardziej zwielokrotnić chaos. A miejsca te raczej nie będą tak skrupulatnie antyterrorystycznie pilnowane jak samo miejsce spotkania co bandytom wdrażającym nazistowsko-żydowski zamordyzm zwany NWO jest przecież na rękę.

Tak więc uważajcie na wszelkie GŁOŚNIKI DO ROZPĘDZANIA TŁUMÓW, ANTENY KIERUNKOWE skierowane w plac modlitewny jak i inne NIETYPOWE JAK NA TO i podobne miejsca konstrukcje..... bo jesteście celem satanistów od tory. ZWIERZYNĄ DO ZŁOŻENIA ICH MZIMU W KRWAWEJ OFIERZE.

A to tylko jeden z wielu mozliwych planów jakie mogą zastosować. Jeden z planów jaki daje im pełne ALIBI w wypadku porażki (patrz zamach na dudę i "tłumaczenia" "niedopatrzeniem" ze zmianą opony na SPREPAROWANĄ (NA POTRZEBY ZAMACHU)). Tu oczywiście będzie zawsze WINNY TŁUM bo kto udowodni PODPROGOWY SYGNAŁ E-M puszczany w niego z reżimowych "anten"......

I TAK ZACHACHOWCY, takimi niuansami, WYRABIAJĄ SOBIE ALIBI......

Od MASAKRY do MASAKRY.....

Portret użytkownika pleban

Ten caly teroryzm to bajdy w

Ten caly teroryzm to bajdy w ffilmach przewaznie pokazuja kto za tym stoi a po drugie czemu tacy terorysci nie zlikwiduja politykow itp i nie przejma rzadow danego panstwa zabijanie noe winnych ludzi nic im przeciesz nieda

Portret użytkownika ACHILES

A  ja uważam, że jak na

A  ja uważam, że jak na OLIMPIADĘ W PEKINIE, zła moce odpalili wojnę GRUZIŃSKĄ, DLA ROSJAN, jak potem na zimową OLIMPIADĘ W SOCZI, zła moce odpaliły KULMINACJĘ, NA MAJDANIE i obalenie tam legalnych władzy, tak i teraz coś odpalą podczas EURO WE FRANCJI, albo, na za chwilę rozpoczynającą się OLIMPIADĘ W RIJO. 

I co gorsza, mam dziwne SNY i przeczucia, że to będzie odpalone i na Naszym terenie, bo zbyt mocno tu obecnie spotykają się zła moce, właśnie knuje tu dzień DRUGI, słynny " SAURON, TEN OD NATO " i mam przeczucia, że to są bardzo złe knucia, o czym  zdają się potwierdzać wszystkie kataklizmy, JAKIE OBECNIE WRAZ Z CZARNYMI CHMURAMI NAD NASZYM KRAJEM PRZECHODZĄ, właśnie podczas wizyty tego szefa wszystkich szefów,  "zła mocy" . 

Strony

Skomentuj