Podczas buddyjskiego święta na Sri Lance, słonie stratowały ponad 20 osób!

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Do tragicznego zdarzenia doszło podczas widowiska buddyjskiego w mieście Kotte na Sri Lance. Spłoszone słonie wymknęły się spod kontroli i tratowały tłum. 

 

Podczas świąt religijnych w stolicy Sri Lanki dwa słonie wpadły w amok i zaczęły miażdżyć wszystko co stanęło im na drodze, w tym ludzi. Atak tych dużych zwierząt odczuło na własnej skórze co najmniej dwadzieścia osób.

 

Lokalne kanały telewizyjne cały czas nadają nagrania z tego incydentu. Widać na nich, jak jeden ze słoni zaczął wierzgać, zrzucił jeźdźca na ziemię i zaczął tratować zgromadzonych ludzi. Mężczyzna jadący na słoniu spadł i ledwo uniknął kontuzji. Według doniesień lokalnych mediów, zamieszanie wywołały tylko dwa słonie. Jednego z nich trzeba było zastrzelić.

 

Bogato zdobione słonie to główna atrakcja buddyjskich widowisk na Sri Lance. Na zdjęciach z sobotniego wieczoru w Kotte, niedaleko Colombo, widać słonia, który wyrwał się z procesji i stał się bardzo agresywny wobec uczestników zgromadzenia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika anonimka221

Ten słoń zwyczajnie zaczął

Ten słoń zwyczajnie zaczął uciekać. W tym hałasie i wśród tych tancerzy co wyglądali jakby mieli go zaatakować. Słoń stratował ludzi tylko dlatego bo jest duży. A ten drugi co go oświetlili jak choinkę aż dziwne ze zachował spokój. Szkoda zwierząt. 

Skomentuj