Pod sklepem w stanie Ohio po raz drugi w ciągu ostatnich 5 lat powstało ogromne zapadlisko

Kategorie: 

facebook.com
Po ulewnych deszczach doszło do ogromnego osuwiska gleby, które powstało w miasteczku Anderson w amerykańskim stanie Ohio, podaje stacja telewizyjna WCPO.

 

 

Niewielka jama przy sklepie Plants By Wolfangel pojawiła się jeszcze w styczniu br., ale znaczne rozmiary osiągnęła dopiero w mijającym tygodniu.

 

Barbara Henry, właścicielka sklepu udzielała wywiadu telewizyjnego i wybuchnęła płaczem. Kobieta po raz kolejny musi mierzyć się z katastrofą. Podobny sinkhole spowodował duże straty w 2011 roku. Tym razem część towaru wraz z parkingiem zapadło się pod ziemię. Ponadto, budynek w którym mieści się sklep uległ uszkodzeniu. Straty wynoszą około 500 tys. dolarów.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Mariusz Jędrzejowski

No tak, najłatwiej wyjaśnić

No tak, najłatwiej wyjaśnić czymkolwiek, byle szybko. Ludzie we wszystko uwierzą. A sto tysięcy obserwacji UFO (niektóre większe kilka razy od samolotu pasażerskiego) to sa balony meteorologiczne.
Władze będą kłamały aż do ostatniej chwili gdy już nie będzie można wytłumaczyć takich rzeczy.

Portret użytkownika Janka

Czy pamiętacie film "THE

Czy pamiętacie film "THE EVENT" natrętnie powraca myśl, że ten film został nakręcony przez anty lewacką opozycję, żeby nam pokazać prawdę. Zbyt wiele analogii z wydarzeniami z realnego życia. Prezydent USA murzyn, tajemnicze zaginięcia ludzi, zawalenia budynków, epidemie.Film cieszył się dużą popularnością, leciały dwie serie, miała powstać trzecia i nagle , pomimo dużej popularności ,zrezygnowano z nakręcenia trzeciej serii. Czy miał być ostrzeżeniem dla ludzkości. Nie wiem jednak czy chodziło o kosmitów, czy o gorszych wrogów. Wrogów ukazanych w NT.

Skomentuj