Pod Nowosybirskiem sfilmowano kulę ognia

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W dniu 18 lipca br. na polu pod Nowosybirskiem Rosjanin z Kanady, który odwiedzał swoje rodzinne strony, sfilmował kulę ognia.

 

 

Roman Tregubow podczas wizyty w swoim rodzinnym mieście obserwował piorun kulisty.

 

„Piorun kulisty to rzadkość, ale może wystąpić w dowolnym miejscu” - napisał Roman w komentarzu do video. „Dla fizyków to zjawisko nie jest do końca jasne. W każdym razie byłem wstrząśnięty, jak zobaczyłem taką dużą kulę ognia, tzn. cały proces od jej pojawienia się aż do zniknięcia”.

 

To nie pierwsze tego typu zdarzenie w Rosji. Przypomnijmy, że w maju tego roku w Astrachaniu kula ognia przeszła przez zamknięte okna i spaliła kuchnię w jednym z mieszkań.
 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika husarz

Orby, dziwne światła

Orby, dziwne światła wlatujące i wylatujące z wuklanów, te same światła nagrywane są podczas prac astronautów na orbicie, te same światła formują się w grupy, formy, kształty, figury, te same światła były fotografowane i nagrywane podczas ( przed lub po) tworzenia znaków na polach, z tymi samymi kulami "ognia (aha)"  wyznawcy new age w Stanach próbują się komunikować na odludziu typu pustynia Nevada czy rejony góry Graham. Te same światła były opisywane od zarania dziejów szczególnie w średniowieczu , były utożsamiane z aniołami lub demonami, południcami, duchami itd Te same światła (kule ognia) objawiają się w Biblii, Koranie i Sanskrytach, w egipskiej mitologii. Wierzono, że są omenem złym czasem dobrym , wierzono że można te byty przywołać i z nimi sie komunikować poprzez medytacje, tryby OOBE itd Te same kulebyły widywane pod wodą jak i w kosmosie , na świeżym powietrzu jak i w domach. Raz jest opis, że cżłowiek budził się w nocy myslac że nawiedziła go mara lub ufo , bo widział pulsujące róznoksztaltne jasne kule w pokoju, inny widział to podczas śmierci klinicznej , a kolejny nad polem i stwierdził, że kosmici. Ponoć są płochliwe wśród wystraszonych osób, a spokojnym długo się objawiają. Wydają się być bytami inteligentnymi. Potrafią zrobić szkody materialne, podpalić dom, a potrafią przeniknąć przez materie. To ciekawy temat, który już długo śledzę. Na pewno jest to z naszego świata lub z pomiędzy światów i nie dowiemy się tego nawet je3śli jest to cos duchowego czy obcego .."bo nie które rzeczy są przed ludźmi zakryte celowo". Czytając i badając temat można znaleźć chocby w ksiazce "zycie po życiu "opisy ludzi, którzy przezyli smierc kliniczna..mają oni bardzo ciekawe wnioski wszyscy jak jeden mąż twierdzili, że to światło towarzyszylo im w podrozy na tamten świat, że z niego wylanialy sie znane im osoby lub anioły. I czasem one objawiają się w naszym świecie. Naukowcy ch*ja wiedzą, nie wiedza czym są orby, nie wiedza na czym polega piorun kulisty to są tylko dywagacje.

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika livid

Piorun kulisty ? Kto to

Piorun kulisty ? Kto to wymyśla Biggrin to tak jak zobaczyc polaka i porównać do chinczyka, z daleka biały ok podpisujemy to samo i dodajemy bialy skośnoki. Przecież różni nas tyle...

Wygląda to na energię taką, która często widać na niebie a co to jest dokładnie ciężko stwierdzić, bo nie widzimy.

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Portret użytkownika N1KT

Kolejna zasłona czegoś w

Kolejna zasłona czegoś w stylu pozaziemskim. Kuliste pioruny to wymyślona bajeczka dla zaspokojenia kretynów lubiących znać odpowiedzi na wszystko. Prawda jest taka że ludzie są oszukiwani na każdym kroku - często celowo są oddalani od prawdy. Na 100% nie jest to żaden piorun. A tak w ogóle to pioruny nie trwają długo...

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj