Pociski nuklearne Korei Północnej mogą dolecieć do Stanów Zjednoczonych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Reżim Kim Dzong Una od dawna pracuje nad bronią nuklearną oraz rakietami interkontynentalnymi, które oficjalnie mają służyć jedynie do obrony przed ewentualnym agresorem. Według USA, Korea Północna jest już w posiadaniu odpowiedniej technologii, która umożliwia atak jądrowy na terytorium Stanów Zjednoczonych.

 

Admirał Bill Gortney, dowódca jednostki NORAD uważa, że Korea Północna posiada nie tylko broń jądrową ale również zdolność do zminiaturyzowania ładunków nuklearnych i umieszczenia ich na odpowiednich rakietach. Jednak USA traktują północnokoreański program atomowy jako zagrożenie, choć Kim Dzong Un, gdyby zechciał zaatakować, już dawno po prostu zrobiłby to.

 

Agencja kosmiczna Korei Północnej powiadomiła w zeszłym miesiącu, że pracuje nad nowym satelitą który zostanie wystrzelony na orbitę okołoziemską. W tym celu konieczne jest użycie rakiety dalekiego zasięgu, która najwyraźniej jest na wyposażeniu tamtejszej armii. Według USA, reżim jest w stanie wystrzelić międzykontynentalną rakietę balistyczną jeszcze w tym roku.

 

 

Źródło: http://www.theguardian.com/world/2015/oct/08/north-korea-could-hit-us-homeland-with-nuclear-weapon-says-top-admiral

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika achiles

Wojska Federacji Rosyjskiej w

Wojska Federacji Rosyjskiej w Syrii już są koniecznym elementem stabilizacji na rzecz pokoju i bezpieczeństwa w regionie Bliskiego Wschodu. Nigdy jeszcze pojawienie się tak w istocie niewielkich sił, o ograniczonym potencjale i wyjątkowo defensywnym charakterze, nie spowodowało tak poważnego efektu oddziaływania psychologicznego w historii współczesnych wojen. W Iraku Amerykanie i ich sojusznicy mieli więcej niż sto tysięcy wojska, setki samolotów, czołgów, artylerii, wojska specjalne, operatorów z firm zajmujących się dostarczaniem zaawansowanych usług w zakresie bezpieczeństwa. W Afganistanie również zgromadzono olbrzymie siły NATO, w obu przypadkach misje koalicji państw zachodnich trwały po 10 lat lub więcej. Ich skutki do dzisiaj są opłakane. W Iraku mamy rozkład państwa, w Afganistanie znaczący wzrost siły antyrządowych, wydane biliony dolarów, tysiące ofiar po stronie koalicji, milion w Iraku nie wiadomo ile setek tysięcy w Afganistanie.
Rosjanie wysłali do Syrii około 30 samolotów, około 2000 żołnierzy obsługi i wsparcia, w tym dobre rozpoznanie. Skutki są szokujące, a skala przerażenia arabskich i zachodnich sponsorów i mocodawców różnych ugrupowań nielegalnych bojowników w Syrii – świadczy o licznych sukcesach działania w zasadzie grupki rosyjskich żołnierzy, których głównym przesłaniem lokalnie jest działanie na rzecz stabilizacji przestrzeni a geopolitycznie – zaproszenie do poważnego dialogu o przyszłości regionu.
CZTAJ DALEJ :
https://obserwatorpolityczny.pl/?p=35669

Portret użytkownika Kat

Ja sama odkryłam ponad 100

Ja sama odkryłam ponad 100 karier wielkich zbrodniarzy wojennych ,nazistów A.Hitlera w Europie czy w USA po zakończeniu II w.św.
To jak ma teraz wyglądac świat skoro rzadzą nim pomioty pohitlerowskie z różnych kontynentów?
Rodolfo Gracianii,włoski faszysta,przyjaciel Mussoliniego był później  po zakończeniu II w.św. wicekrólem Somalii i Cyrenejki.
 
Pierwszy przykład-Adolf Heusinger (czytaj Hojzinger) z głównego sztabu Hitlera zaraz po II w.św zakładał i organizował od nowa kolejną armię dawnej RFN.Potem był szefem sztabu NATO w Europie po marszalku Bernardzie Law Mongomerym od 60-tych lat.Następnie awansował, był szefem głównego sztabu NATO w  USA,w Pentagonie.Zmarł w 80-tych latach.
Uratowany zbrodniarz z Oświęcimia Joseph Mengele robił dalej karierę w Ameryce Południowej w Brazylii.
Rudolf Hoess (nie mylić z Rudolfem Hessem) był głównym zbrodniarzem z obozu koncentracyjnego z Oświęcimia, w 1947 r. został przejęty od Polaków przez Rosjan.
Bormana złapali Żydzi,ale on miał jeszcze trzech synów,krórzy firmowali rządy nazistów w Ameryce Południowej.
Firma Diter Krupp and Holsbach- i  trzech synów  Krupa przejęło po II w.św. wszystkie huty stali w Essen.Dobrze się mieli.Sam Hitler ocalał i emigrował  daleko,wcale nie zginął w Berlinie jak nam  podawano.
Hitlerowcy,którzy znaleźli schronienie na wyspie Samoa na Oceanii teź nieźle naigrywali się ze swych ofiar.Mały epizod wspomniany jest w filmie "Emma królowa Mórz Południowych", gdyby ktoś wątpił.
Wielu zbrodniarzy ukrył Watykan pod nowymi wizami i paszportami-uciekali do najbardziej położonych zakątków na Ziemi.
Kapitulację III Rzeszy podpisywał Koniewowi i Żukowowi sam feldmarszałek hitlerowski E. von Paulus.W  60-tych latach rządził w dawnej NRD.
Po klęsce Niemców pod Stalingradem ponad 40-tu generałów i feldmarszałków hitlerowskich wziął do siebie Stalin.Budowali oni  potem potęgę dawnego ZSRR.Tak samo naukowców Hitlera wziął do siebie,budowali mu reaktory atomowe i wyrzutnie rakiet,które teraz tak skutecznie swym promieniowaniem radioaktywnym zabijają teraz  Europę i Polskę.
Amerykanie również zabrali do siebie część nazistowskich uczonych;budowali wielki kosmiczny program lotów międzyplanetarnych w USA i w Gujanie Francuskiej.
Z Oświęcimia wyszedł Żyd ,który w obozie  koncentracyjnym w Oświęcimiu wysyłał do krematoriów swych rodaków Żydów   na śmierć i do komór gazowych.Był potem wieloletnim premierem w PRL-u i prezesem Rady Ministrów do 80-tych lat.Mowa o Józefie Cyrankiewiczu.Czy tak powinno być?
Europa i świat do tej pory,do r. 2015 nie może się uwolnić od zbrodniarzy III Rzeszy i ich bękartów rządzących w świecie ,toteż Europa wymiera.Może pora zakończyć ten haniebny  rozdział w  historii świata i Polski?
 
Szkoda ,że Polacy nie wiedzą kim był Edward Gierek naprawdę.Został wyszkolony na kata do zabijania narodów  w Belgii przez Międzynarodówkę Komunistyczną i we Francji przez rząd hitlerowski Vischy.Kiedy umierał 29 VII 2001 r,Polskę dopadła seria powodzi pod Tarnobrzegiem a zaraz potem  e wrześniu 2001 r. zrobili zamach terrorystyczny w Nowym Yorku,żeby uczcić jego smierć.
 
 
 
 
N.N.
 
 
 

Portret użytkownika achiles

Sorki Autorze, że to u ciebie

Sorki Autorze, że to u ciebie dodaje, ale uważam, że to ważne, a nie spodziewam się dziś tu artykółu o tym temacie, chociaż ponieką on i o twój zahacza:
Witam wiadomością niezbyt optymistyczna dla Polaków.
Na terytorium konsulatu RP we Lwowie doszło do eksplozji ładunku wybuchowego, który podłożony był w koszu na śmieci – podały lokalne media. Według MSW Ukrainy w rezultacie wybuchu, do którego doszło wczoraj późnym wieczorem, nikt nie ucierpiał.
Na razie brak informacji kto zorganizował zamach etc.
Obawiam się ,że może to być początek akcji antypolskich na terytorium Ukrainy.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-eksplozja-na-terytorium-konsulatu-rp-we-lwowie/z9djjc

„Obawiam się ,że może to być początek akcji antypolskich na terytorium Ukrainy.”
Pewnie tak ale najpierw się dowiemy, że dokonali tego zamachu separatyści i już wiadomo co będzie tematem nr 1 w tym tygodniu.
Witam. Od jakiegoś czasu już media ukraińskie podają w alarmistycznym tonie informacje o „masowym exodusie” młodych Ukraińców do Polski, dlatego nie należy się dziwić że fanatyczni miłośnicy „samostijnej” po „laniu .upy” na Donbasie, wzięli sobie na celownik „podłych Lachów, kolonizatorów i ciemiężycieli”…
https://adnovumteam.wordpress.com/2015/10/08/wojna-domowa-na-ukrainie-8-10-2015r-231-dzien-od-nowego-rozejmu/

 

Portret użytkownika achiles

W dniu 07.10.2015, ósmym dniu

W dniu 07.10.2015, ósmym dniu rosyjskiej operacji w Syrii skierowanej przeciwko największemu zagrożeniu naszej cywilizacji od czasu niemieckiego faszyzmu czyli terrorystycznemu „państwu” brodatych wahabitów nie mających nic wspólnego z Islamem , Marynarka Wojenna FR uderzyła salwą 26 kierowanych rakiet z bazujących na Morzu Kaspijskim okrętów rakietowych na terrorystów. Ta skuteczna akcja, będąca jednocześnie pokazem siły i rosyjskiej technologii okazała się niezwykle skuteczna. A nawet jakby rakiety zostały zdetonowane nad pustynnymi rejonami Syrii, sam fakt uzgodnienia przelotu tych rakiet nad terytoriami Iranu i Iraku był chyba ciosem nokautującym nie tylko dla pomysłodawców i sponsorów IGIL…
Oczywiście złośliwi twierdzą że salwa miała się składać z 63 rakiet z okazji urodzin Władimira Władimirowicza a tylko 26 rakiet udało się odpalić, ale kto by słuchał złośliwców! :)
 
Start

Przelot wystrzelonej rakiety zarejestrowany nad irackim Kurdystanem…
https://vk.com/video277246583_171716336?list=eb496745582f2ae1a4
Przylot rakiety i lądowanie w okolicy Hamy:

Rakiety zniszczyły 11 zakładanych celów. Nie zanotowano strat wśród ludności cywilnej. Admirał Alan West, były dowództwa królewskiej Floty oświadczył że współpraca NATO z Rosja jest warunkiem podstawowym by zniszczyc IGIL.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

...oj boli cie dupka

...oj boli cie dupka włodeczku co?... Oj boli...
 A nie przysniła ci się przypadkiem tej nocy Wielka Klęska FR w wojnie z Kalifatem??
 Ale to tylko sen włodeczku.... tylko sen...

Skomentuj