Pochodzący z Pakistanu brytyjski minister spraw wewnętrznych odpowiada za przeniesienie Tommy'ego Robinsona do więzienia kontrolowanego przez muzułmanów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Tommy Robinson otrzymał przed wczoraj wyrok śmierci wydany przez brytyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, ponieważ został przeniesiony z HMP Hull do HMP Leicester - więzienia w 71% zdominowanego przez muzułmanów. Nikogo nie szokuje, że nowo mianowany minister spraw wewnętrznych Sajid Javidjest muzułmaninem. Nie ma wątpliwości, że posuniecie to może jednak wywołać kolejne zamieszki i niezadowolenie opinii publicznej, po tym, jak w minionym tygodniu ponad 30 tys. manifestantów domagało się uwolnienia Tommy'ego.

 

Raheem Kassam, reporter Breitbart, przeanalizował sprawę i napisał na Twitterze: „Powiedziano mi, że decyzja o przeniesieniu Tommy'ego Robinsona z relatywnie bezpiecznego więzienia do bardzo niebezpiecznego pochodzi od osoby z biura @uhome - co oznacza, że ​​ludzie muszą zadawać pytania @sajidjavid, nowemu brytyjskiemu ministrowi spraw wewnętrznych. #FreeTommy "

 

CNN informował o powołaniu Sajid Javida przez Theresę May już kilka tygodni temu:

 

„May wyznaczyła Sajid Javida, imigranta drugiego pokolenia, którego rodzice przyjechali do Wielkiej Brytanii z Pakistanu, jako ministra spraw wewnętrznych w poniedziałkowy poranek, zapełnił lukę, kiedy poprzedniczka Amber Rudd padła ofiarą rosnącej kontrowersji związanej z traktowaniem tak zwanego pokolenia imigrantów Windrush”.

 

48-letni Javid jest pierwszym członkiem mniejszości etnicznej, który zajmuje pozycję jednego z najważniejszych postaci w brytyjskim rządzie. Wyraźnie wypowiedział się na temat losu ludzi z dawnych brytyjskich kolonii, którzy legalnie przybyli do Wielkiej Brytanii w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych i którzy walczyli o udowodnienie swojego status w wyniku szerszego rozprawienia się z nielegalną imigracją. Stali się znani jako pokolenie Windrush od nazwy statku, który przywiózł pierwszą grupę karaibskich imigrantów do Wielkiej Brytanii w 1948 roku.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Witek

błąd myślenia, nakręcanie się

błąd myślenia, nakręcanie się na muzułmanów jest na rękę tym którzy "dzielą i rządzą", jest to robione celowo aby zaogniać sytuację, np muzułmanom mówi się że chrześcijanie porywają ich dzieci (są takie filmiki), potem wystarczy tylko iskra i wybuchnie wojna religijna (patrz plan Alberta Pikea) - ostrze niezadowolenia należy zwrócić więc nie przeciwko muzułmanom tylko przeciwko komunistycznemu zarządowi UE który ich zaprosił, ludzie powinni usunąć najpierw komunistycznych zbrodniarzy

Portret użytkownika Avathar

Napisałem, że tyczy się to

Napisałem, że tyczy się to zarówno lewactwa, które przyczyniło się do obecnego stanu rzeczy jak i turbaniastych odpadów - ich mentalności nie zmienisz, to fanatyczni mordercy z niskim ilorazem, zwyczajne mięso armatnie.

Nie to nie błąd myślenia... nie w obecnej chwili... to konieczność!

Skomentuj