Po wypadku w elektrowni jądrowej Fukushima-1 w okolicy zaczęły pojawiać się hybrydowe zwierzęta

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Od wypadku w japońskiej elektrowni jądrowej Fukushima-1, wywołanego najsilniejszym w historii kraju trzęsieniem ziemi i tsunami, minęło nieco ponad dziesięć lat. W niedawnym badaniu naukowcy zbadali, jak konsekwencje wypadku wpłynęły na lokalną faunę.

Badając terytorium Fukushimy, naukowcy zauważyli, że w regionie zaczęły rozprzestrzeniać się hybrydowe stworzenia, to jest dziki skrzyżowane ze świniami domowymi. Jak wyjaśnili naukowcy, stało się to w wyniku awaryjnej ewakuacji ludzi z regionów po wypadku. Ludzie opuścili swoje domy, pozostawiając świnie domowe na fermach. Krzyżowanie się zwierząt domowych i dzikich wiąże się z ich próbą przetrwania.

 

Oprócz tego, że są hybrydami, naukowcy odkryli również dziki, których ciała wciąż zawierają pewną ilość promieniowania. Teraz poluje się na te zwierzęta, aby dawni mieszkańcy regionu mogli wrócić do swoich domów bez ryzyka dla zdrowia.

 

Wszystkie te informacje naukowcy uzyskali z analizy próbek mięśni od 243 dzików, świń i mieszańców. Te ostatnie zajmują 16% pogłowia świń żyjących w regionie. Jednocześnie około 75% wszystkich mieszańców znajdowało się w promieniu 20 kilometrów od strefy ewakuacji.

 

Ocena: 

2
Średnio: 1.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika sekator

Może warto poczytać, co o tym

Może warto poczytać, co o tym "wypadku", a raczej próbie wymuszenia haraczu na Japonii, przez Deep State, pisze Benjamin Fulford? Zamieszany, jest w to Izrael i Netanjachu, którzy metodą "scenariusza Sacharowa" spowodowali atak na Fukushimę. Czas otworzyć ślepia i dostrzec że tzw. teorie spiskowe są faktem wyjętym z zycia, choć w głowach, się nie chcą pomieścić...

Skomentuj