Po szczepieniu dziewczynom zaczął nagle rosnąć biust

Kategorie: 

Źródło: tg

Amerykanka otrzymała szczepionkę na koronawirusa i była zadowolona z jej nieoczekiwanego efektu ubocznego. Film, który pojawił się na jej koncie TikTok, został zauważony przez The Sun.

 

Blogerka Elle Marshall opublikowała film, w którym opowiadała o zmianach w wyglądzie związanych ze wstrzyknięciem amerykańskiego leku Pfizer. Według blogerki, po szczepieniu jej piersi wzrosły o dwa rozmiary.

„Całe życie byłam pierwszym rozmiarem, a firma Pfizer zwiększyła go do trzeciego” – wyjaśniła autorka nagrania. Post dziewczyny stał się bardzo popularny i bardzo szybko uzyskał 1,6 miliona wyświetleń.

 

Okazało się, że Marshall nie była jedyną, która spotkała się z niezwykłym skutkiem ubocznym szczepionki. Widzowie filmu masowo opowiadali w komentarzach pod postem o podobnych akcjach po zaaplikowaniu Pfizera.

 

„Przez długi czas nie mogłem zrozumieć, co mi się przydarzyło”, „Wow, nie jestem sama”, „To samo przydarzyło się mi!” – wyrażały swoje opinie użytkowniczki sieci.

 

W czerwcu poinformowano, że mieszkanka angielskiego miasta Wisbech w Cambridgeshire straciła głos z powodu szczepionki na koronawirusa. Artystka Sofia Gomes otrzymała drugą dawkę szczepionki COVID-19 od brytyjsko-szwedzkiej firmy AstraZeneca i kilka godzin później straciła głos.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (6 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Prorocznia

"wartość dodana" jako nowy

"wartość dodana" jako nowy rodzaj reklamy?

o zaburzeniach miesiączki  u większosci zaszczepionych też piszą?

Już to przerabialiśmy, w przypadku Jandy, jako "elity" wpychającej się bez kolejki.

Zaraz zobaczymy panów którym konar płonie po szczepionce przez 2dni...

Portret użytkownika Jackrabbit

Już były takie rzeczy w

Już były takie rzeczy w przeszłości. Poczytaj o erze promieniowania. Mówili, że promieniowanie Roentgenowskie odmładza komórki i leczy, a ludzie szli się napromieniowywać. Później były billboardy, które mówiły, że objadanie  się cukrem poprawia formę, i obzerali się.

Portret użytkownika baca

grunt to zadowolony klient...

grunt to zadowolony klient... jeszcze bardziej szczepanka się ucieszy jak jej druga para cycków wyrośnie na plecach a potem ze wszystkich cycków wyrosną kolce - wówczas chyba oszaleje ze szczęscia...

i jej właściciel który ją opatentował albo niedługo to zrobi żeby pokazywać ją na wystawach i w cyrkach...

 

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika Michal20

A może ma zapalenie gruczołów

A może ma zapalenie gruczołów mlecznych ? Przecież Frajer pisał w ulotkach, że to nie dla kobiet planujących dzieci i nie dla karmiących. Prawda jest pewnie taka, że to kolejna patostrimerka która za suby i faloły pokaże nawet tyłek. Dobra legenda i suby lecą.

Strony

Skomentuj