Po świętach - burki, hidżaby

Kategorie: 

Źródło: Internet

Czy niemieccy nauczyciele mogą z tureckimi uczniami rozmawiać o świętach Bożego Narodzenia? Zakazu nie było... Wiadomo już, że temat ten nie zostanie wykluczony z planu nauczania, choć znany polityk rządzącej w Turcji partii AKP Mustafa Sentop dolewa oliwy do ognia i zarzuca niemieckim nauczycielom "nawracanie" tureckich uczniów. Na Twitterze napisał: "nie może być zgody na nawracanie w publicznych szkołach".

 

Przypomnijmy: zamieszanie wokół sprawy miało swój początek niemal przed tygodniem. Wtedy to turecka dyrekcja elitarnej szkoły Istanbul Lisesi wystosowała do niemieckich kolegów pracujących w szkole pismo, w którym zażądała wyjaśnień dotyczących tego, dlaczego "na lekcjach duży nacisk kładzie się na tematy związane z Bożym Narodzeniem i chrześcijaństwem". Kierownictwo szkoły nie wydało jednak zakazu zajmowania się tymi tematami.

 

Niemiecki rząd zaznaczył wczoraj, że uznaje sytuację, do której doszło w Turcji, za odosobniony przypadek. Martin Schäfer, rzecznik niemieckiego MSZ zaznaczył, że nic nie wskazuje na to, by prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan wywierał wpływ na placówkę. Jak dodał, nie ma też żadnych informacji, by do podobnych sytuacji dochodziło w innych szkołach. Zaznaczył też, że należy wyjść z założenia, że "nieporozumienie" zostanie wyjaśnione za sprawą rozmów prowadzonych w szkole.

 

Rzecznik rządu RFN Steffen Seibert dodał, że rządowi Niemiec zależy na tym, by praca, którą włożono w tę szkołę, nie poszła na marne. - "Ważne jest również to, żeby niemieccy nauczyciele mogli omawiać na lekcjach temat świąt Bożego Narodzenia" - powiedział. W szkole tej pracuje 35 niemieckich nauczycieli, których wynagrodzenie płaci RFN. Przekazywanie wiedzy o niemieckiej kulturze należy do zadań placówki. Uczą się w niej tylko i wyłącznie uczniowie tureckiego pochodzenia. Dyrektora szkoły powołuje ministerstwo edukacji w Ankarze i to jemu podlega niemieckie kierownictwo szkoły.... " - http://wiadomosci.onet.pl/swiat/spor-o-zwyczaje-bozonarodzeniowe-w-niemiecko-tureckiej-szk...

 


Jeśli tak wygląda stanowisko pana Mustafy Sentopa i dyrekcji tej szkoły wobec omawiania w ramach niemieckich kultury - również obchodów Bożego Narodzenia, które są częścią niemieckiej kultury, to czy zgadzają się aby w niemieckich szkołach na terenie Niemiec nie można było ani słówkiem wspomnieć o islamie ??


Propaganda z wielu stron mówi nam, że muzułmanie wierzą w tego samego Jezusa co chrześcijanie, więc w czym Turcy widzą problem ?? Smile
Jeśli jak wielu mówi to ten sam Jezus, to nie mają powodów do obaw w związku z omawianiem tych rzeczy.

Kłamstwa o tym sam Jezusie, tym samym BOGU sprzedaje się tylko chrześcijanom. Muzułmanie dobrze wiedzą, że jest inaczej - wiedzą że JEZUS CHRYSTUS to nie ten sam co ich - Isa.

 

Chrześcijanie to niewierni według islamu, bo wierzą że JEZUS jest SYNEM BOŻYM a islam za koranem neguje fundamentalną, nienaruszalną rzecz dla chrześcijan \: ukrzyżowanie za grzechy świata i zmartwychwstanie Jezusa ku usprawiedliwieniu wierzących MU.

Muzułmanie bardzo dobrze wiedząże Jezus Syn Boży to kompletnie inna osoba niż muzułmański Isa. Szkoda że wielu, jeśli nie większość chrześcijan tego nie wie, ale oby np. przez takie artykuły ich świadomość rosła.

Jeśli chrześcijanie będą znali prawdę, to nie przyjmą obcej, błędnej ideologii, kultury islamu : http://mieczducha888.blogspot.com/2016/11/mahomet-faszywy-prorok-koran-faszywa_18.html


Jeśli Turcja dalej aspiruje do Unii Europejskiej to musi przyjąć pewne zasady - obowiązujące obie strony. To czego sama wymaga od UE wobec muzułmanów, islamu - sama na swym terytorium musi zastosować wobec chrześcijan. Jeśli w szkołach niemieckich rozmawia się o islamie, to również tak samo powinno być w szkołach tureckich.

Jeśli muzułmanie w Niemczech mogą wyznawać i głosić swoje nauki, to chrześcijanie w Turcji też powinni mieć jednakową wolność. Tymczasem tak nie jest - Turcja znajduje się w rankingach państw, które prześladują uczniów Syna Bożego. Ale propaganda w zachodnim świecie dalej będzie nas przekonywać, że wierzymy tak na prawdę w to samo Smile

 

Życie pokazuje co innego, życie na Biskim Wschodzie, gdzie chrześcijanie nie mają równych praw o które tej zabiegały, zabiegają państwa muzułmańskie odnośnie UE.

Ale w UE polityczna poprawność daje czasami chyba więcej praw przybyszom, niż pozostałym.


Może w imię poprawności usunąć wszystko co chrześcijańskie ?? Może pójdziemy dalej: zakażemy mówić i pisać o Chrystusie, zakażemy cytować Biblię ??

Może ktoś celowo doprowadził do tego co ma miejsce w UE aby właśnie uderzyć w wiarę chrześcijan pod pretekstem "nieobrażania" muzułmanów ?

Gdy ktoś idzie do czyjegoś domu, to dostosowuje się do zasad tam panujących, nie narzuca swoich. Jeśli u siebie nie stosuje jakichś praw, to nie powinien u kogoś ich wymagać.

 

A jeśli ucieka rzeczywiście przed wojną, to dziękuje za wszystko co ma. Docenia co dostaje, nie narzeka, nie rozrabia. Docenia że nie chodzi głodny jak wielu w miejscu z którego uciekł. Docenia, że na głowę nie spadają mu bomby. Kto ma pyszną postawę - ten prawdopodobnie nie ucieka przed wojną, ale biegnie za socjalami.

 

Gdybym był głodny albo nie miał gdzie mieszkać to doceniałbym i dziękował nawet za kromkę chleba i kawałek "kąta".

 

Nie wiem jaki procent ucieka przed wojną, a jaki nie, ale wiem że jakieś politycznie poprawne ustępstwa, aby swoją wiarą nie urazić muzułmanów nie będą miały końca.

Wielu z nich jakby mogło to już dziś domagałoby się aby Europejki nosiły burki, hidżaby ...

Pozdrawiam wszystkich.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: charis
Portret użytkownika charis

Komentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

Tak mi coś świta. Pomyślcie !

Tak mi coś świta. Pomyślcie ! Islam jest programowany na bezmyślne zabijanie w imię swojej religii, natomiast chrześcijanie i katolicy są programowani na miłowanie swoich wrogów i nadstawianie drugiego policzka... czy czasem to nie dawno planowane działanie, które jednej stronie ,,oferuje" zbawienie i 72 dziewice za zabijanie, natomiast ta druga strona będzie chętnie ginąć bo czeka ich zbawienie za męczeństwo w imię Chrystusa. Może właśnie o to jest ten cały bajzel, aby zostawić czarnych i kolorowych bo oni są mentalnie w większości w średniowieczu, więc gdy tylko oni zostaną to się jeszcze powybijają wzajemnie i ta resztka która zostanie będzie robić na żydowską rasę panów-bogów ?? To moje luźne przemyślenia, ale im bardziej analizuję to szambo to dochodzę do wniosku biali są największą przeszkodą przy wprowadzaniu NWO... Albo już sam nie wiem... jestem pełen wątpliwości...

Portret użytkownika charis

Celem chrześcijan nie jest

Celem chrześcijan nie jest męczeństwo, ale głoszenie dobrej nowiny o Chrystusie, który umarł za moje i twpke grzechy np kłamstwa, grzechy zaniechania, złe myśli, i wiele, wiele innych. Wszechświat to nie dzieło przypadku, życie to nie dzieło przypadku. Dobro,  miłość istnieją i mają swoje źródło w BOGU, który wyparł się na 33 lata swojej boskości i w imię sprawiedliwości wziął karę za grzechy [ w tym twoje i moje na siebie ] - jego zmartwychwstanie jest dowodem, że w NIM mozna dostąpić przebaczenia i przemiany i to jest prawdą - wiem to na przykładzie własnego życia. Pornografia, skrzywione związki z kobietami i kontakty seksualne, agresja, kult ciała, miłość do pieniędzy, nienawiść, masturbacja, bójki, i wiele innych grzechów - dziś są przeszłością. Jestem wolny od nich, jestem innym człowiekiem, mam pokój ducha .... mimo, że wg świata nie powinienem mieć - szczególnie po wypadku jaki miałem w czerwcu ...

Skoro dobro, miłość, sprawiedliwość mają swoje źódło w BOGU i ON jest doskonały w nich - to naturalne, że ON nakaże zło dobrem zwycięzać, nienawiść miłością. I  to jest dobre i ma sens. Nie raz w starym życiu gdy komuś robiłem zło a on mi dobro później to głupio mi było, dawalo do myślenia.

Nie jeden bandyta nawrócił się prawdziwie, widząc dobre zachowanie, miłość chrześcijan.

W Casarstwie Rzymskim - wielu zabijano, ale ich swiadectwo miłości, dobra nawet do oprawców - wielu z nich łamało i wielu postronnych też się nawracało, ale nie szukali śmierci na siłę - byli zabijani, bo nie chcieli spalić cesarzowi kadzidła jak bogu - inni to robili, ale nie chrześcijanie.

 

TEORIA NWO TO TRUCIZNA I ZASADZKA - radziłbym ci ją zostawić : http://mieczducha888.blogspot.com/2014/11/zasadzka-na-ludzi-faszywe-banknoty.html

" zydowską rasę panów - bogów " - http://mieczducha888.blogspot.com/2016/11/temat-tabu-prawdziwy-izrael-to-zyjacy.html - " " Znam twoje uczynki, ucisk i ubóstwo – lecz jesteś bogaty – i bluźnierstwo tych, którzy mówią, że są Żydami, a nimi nie są, ale są synagogą szatana. " - Objawienie Jana 2:9 UBG

 

, podejrzewam, że jesteś spośród tych, którzy wierzą we wszystko i w nic ... prawda jest w Zmartwychwstałym, poza nim tylko blądzenie od jednej dzikiej teorii, do drugiej - jak napisałęś : " Albo już sam nie wiem... jestem pełen wątpliwości... "

----- oprócz tego brak pokoju ducha, żywej nadziei, solidnego oparcia w tym jruchym życiu i coraz bardziej zwariowanym i niebezpiecznym świecie

 

, jakieś dziwne masz kategoryzowanie ludzi. W Chinach jest więcej chrześcijan, niż członków partii komunistycznej .... https://www.youtube.com/watch?v=UXnAerX2gO4

, pozdrawiam

,

Portret użytkownika sprawdź

Sprawdź i skoryguj swe

Sprawdź i skoryguj swe poglądy ze Słowem Bożym w temacie Żydów.

Oto tekst z listu do Rzymian 11:

(13) Do was zaś, którzy jesteście z pogan, mówię: Skoro już jestem apostołem pogan, służbę moją chlubnie wykonuję; (14) może w ten sposób pobudzę do zawiści rodaków moich i zbawię niektórych z nich. (15) Jeśli bowiem odrzucenie ich jest pojednaniem świata, to czym będzie przyjęcie ich, jeśli nie powstaniem do życia z martwych? (16) A jeśli zaczyn jest święty, to i ciasto; a jeśli korzeń jest święty, to i gałęzie.(17) Jeśli zaś niektóre z gałęzi zostały odłamane, a ty, będąc gałązką z dzikiego drzewa oliwnego, zostałeś na ich miejsce wszczepiony i stałeś się uczestnikiem korzenia i tłuszczu oliwnego, (18) to nie wynoś się nad gałęzie; a jeśli się chełpisz, to pamiętaj, że nie ty dźwigasz korzeń, lecz korzeń ciebie. (19) Powiesz tedy: Odłamane zostały gałęzie, abym ja był wszczepiony. (20) Słusznie! Odłamane zostały z powodu niewiary, ty zaś trwasz dzięki wierze; wzbijaj się w pychę, ale się strzeż. (21) Jeśli bowiem Bóg nie oszczędził gałęzi naturalnych, nie oszczędzi też ciebie. (22) Zważ tedy na dobrotliwość i surowość Bożą - surowość dla tych, którzy upadli, a dobrotliwość Bożą względem ciebie, o ile wytrwasz w dobroci, bo inaczej i ty będziesz odcięty.

Żydzi podobnie jak chrześcijanie nie są jednolici. Jedni się nimi mienią, a inni faktycznie są. Po owocach się zawsze poznaje. Myślę, że jesteś zbyt radykalny w tym temacie i nie zgodny z Biblią.

Pozdrawiam

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Oj charisie, charisie...

Oj charisie, charisie... Durnyś ty i niemyślący... Gówno warte jest takie poświęcenie, jak wiedział, że  z martwych wstanie.. Bzdura z tej idiotycznej zasranej nowiny jast taka, że jego rzekome zmartwychwstanie gówno nam daje... Jedni z was twierdzą, że otrzymamy nowe ciało inne niż obecne  a drudzy idoci, że w duchu będziemy żyć wiecznie... Czy ty choć trochę myslisz??!

 To po chooj weszliśmy nieśmiertelną duszą, do obrzydliwego pełnego biologicznych wydzielin ciała,by powrócić do niesmiertelności albo zostać potepieni na wieczność? Gówno wiecie wy chrzescijanie o Planie Bożym, bo nie macie pojęcia jakim Bytem jest Bóg i jaki jego cel powstania Wszechświata! A ja to wiem... i wiem, że mogę wasze bożki olewać ciepłym muuuczem i żadna kara, poza zdewociałą ludzką mi nie grozi...

 Przestan pierduuulić o swych wierzeniach, bo to twoja i twoich bożków intymna sprawa..

Portret użytkownika MiamiVibe

,, Pornografia, skrzywione

,, Pornografia, skrzywione związki z kobietami i kontakty seksualne, agresja, kult ciała, miłość do pieniędzy, nienawiść, masturbacja, bójki, i wiele innych grzechów - dziś są przeszłością. Jestem wolny od nich, jestem innym człowiekiem, mam pokój ducha .... "

Większość z tego co piszesz pokonałem, z niektórymi walczę i jest to bardzo ciężka walka, mimo wszystko próbuję. To wszystko w zasadzie można podciągnąć pod kult ciała i zauważyłem, że zło jest najszybszą drogą do zaspokojenia swoich potrzeb, lecz go nie pochwalam ani nie stosuję.

,, Skoro dobro, miłość, sprawiedliwość mają swoje źódło w BOGU i ON jest doskonały w nich - to naturalne, że ON nakaże zło dobrem zwycięzać, nienawiść miłością. I  to jest dobre i ma sens. Nie raz w starym życiu gdy komuś robiłem zło a on mi dobro później to głupio mi było, dawalo do myślenia. "

Zgadzam się, nienawiść wyniszcza, ale w obecnych czasach jeśli nadstawimy policzka islamowi, to po prostu nas wyrżną, po tym co się działo i dzieje na świecie nie mam co do tego żadnych wątpliwości. A myślę, że nikt nie chciałby takiej śmierci.

,, TEORIA NWO TO TRUCIZNA I ZASADZKA - radziłbym ci ją zostawić "

Być może, ale niebadanie i olewanie otaczającego nas świata prowadzi do niewolnictwa i ciemnoty.

,, podejrzewam, że jesteś spośród tych, którzy wierzą we wszystko i w nic ... prawda jest w Zmartwychwstałym, poza nim tylko blądzenie od jednej dzikiej teorii, do drugiej - jak napisałęś : " Albo już sam nie wiem... jestem pełen wątpliwości... " "

Ja też wierzę w Boga Ojca i Chrystusa, ale nie w tych katolickich, gdzie Bóg=maryja, a Chrystus to trup na krzyżu z drewna i odszedłem z tego babilonu. Pisałem już tu kiedyś że jestem chrześcijaninem biblijnym, ale nie pasuje mi to, że biblia była wielokrotnie ,,przerabiana" na potrzeby kościoła katolickiego i nie jest w 100% wiarygodna, stąd pełno wątpliwości.

,, oprócz tego brak pokoju ducha, żywej nadziei, solidnego oparcia w tym jruchym życiu i coraz bardziej zwariowanym i niebezpiecznym świecie ".

Akurat te morale mam bardzo wysokie i nie żyję w strachu, więc tu się nie zgodzę Smile

,, jakieś dziwne masz kategoryzowanie ludzi. W Chinach jest więcej chrześcijan, niż członków partii komunistycznej "

Rasa żółta to nie tylko Chiny, poza tym nie pisałem nic o nich, bo nie mogę ich powiązać jakoś z niczym. Może dziwne, ale to tylko moje zdanie.

Ja również pozdrawiam Smile

 

Portret użytkownika Eva11

ja rowniez mam nadzieje na

ja rowniez mam nadzieje na cos lepszego po...a jakos nie krzywdze i nie mam takich zamiarow ...

zreszta nauka nie wierzy w cokolwiek i dziala w imie dobra ,a tyle zla wyrzadzila napewno wiecej niz wszystkie religie razem wziete ....

trzeba czasami probowac myslec pod innym kontem....

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika charis

Nikt ci nie wmawia, Wmawiają

Nikt ci nie wmawia, Wmawiają ci, że jesteś małpą waskonosą z gatunku homo sapiens sapiens i różne innych tego rzeczy. To wmawia system przez szkolnictwo, media. Nikt mi jednak ani wmawiał, ani słówkiem nie powiedział nigdy o tym : http://mieczducha888.blogspot.com/2015/05/polis-miasto-wieksze-16-razy-od-polski.html

 

, muzułmanie nie chcieliby ginąć gdyby wiedzieli, że obowiązują dwa przykazania miłości a zabijanie jest ich łamaniem : " Miłość nie wyrządza zła bliźniemu." - list do Rzymian 13:10a UBG

, W armii Korei Północnej zabiliby ciebie lub mnie w nie mniej okruyny sposób, jeśliby trzeba było - nijt z nich nie wierzy w raj.

Gdybyś dostał kartę mobilizactjną poszedłbyś na wojnę czy odmówiłbyś ??

Gdyby wszyscy ludzie przestrzegali przykazań miłości, to odmawialiby udziału brania w niej i nie byłoby ich. Ci którzy idą na wojnę są paliwem dla niej. Ci którzy idą na wojnę sami doprowadzają do niek, gdyby odmówli systemowi, zawaliłby się. Ja bym odmówił nawet gdyby była kara śmierci, lub dożywocie a ty ????

 pogarda dla przykazań miłości, doprowadza do tragedii czy to na bliskim wschodzie, w Polsce, Korei, USA i wszędzie indziej ...

 

, Wybranie góra 70-80 lat życia dla grzeszenia, fałszywego korzystania z życia i złudnego zbierania wspomnień, które przeminą, a odrzucanie wspaniałej wieczności to tak jakby bezcenny, nieskończony skarb (życie wiecznie - nie 1000 lat, nie miliard lat, ale życie bez końca w nowych, niezniszczalnych ciałach z kochającym Bogiem wśród niewysłowionych wspaniałości) sprzedać za 70-80 złotych (70-80 lat życia). Marna to transakcja, ale bunt i niewiara spowodowana między innymi : umiłowaniem grzeszenia, pieniędzy i bezbożnego świata sprawia, że większość nienawidzi Jezusa Chrystusa lub gardzi Nim nie żyjąc z Nim w żywej, codziennej relacji, nie chcą być uczniami : "(świat) mnie nienawidzi, bo ja świadczę o nim, że jego uczynki są złe" - Ewangelia Jana 7:7 - Uwspółcześniona Biblia Gdańska ____ "...światłość[JEZUS] przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe. (20) Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do światłości..."- Ewangelia Jana 3:19-20 Biblia Warszawska

,

 

 

Strony

Skomentuj