Po raz pierwszy w historii odwołano Grand Prix Monaco

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Cały tegoroczny sezon Formuły 1 stoi pod wielkim znakiem zapytania. Grand Prix Australii odwołano po t6m gdy okazało się, że w Paddocku znaleźli się ludzie zarażeni koronawirusem SARS-CoV-2. Nie wiadomo kiedy zacznie się sezon i czy w ogóle dojdzie do jakiegoś ścigania.

 

Już teraz wiadomo, że nie odbędzie się Grand Prix Monaco. Wyścig Formuły 1 jest tam rozgrywany co roku od 1954 roku. Dlatego trudno się dziwić, że odwołanie edycji w 2020 roku jest uważane za coś niezwykłego.

 

Oznacza to, że nawet jeśli uda się przenieść niektóre Grand Prix na późniejsze terminy, to jedna z rund nie będzie rozegrana i to ta najbardziej wymagająca i prestiżowa. Trzeba jednak przyznać, że Automobilklub Monako odwołał dokładnie wszystkie imprezy motorowe, Formuła 1 była tylko jedną z wielu dyscyplin w księstwie, które zostały dotknięte epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Wciąż nie wiadomo, który wyścig F1 rozpocznie tegoroczny sezon. Początkowo padały sugestie, że będzie to któryś z wyścigów europejskich, ale obserwując ekspansję patogenu w Europie, można to już chyba poddawać w wątpliwość.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika elala

Cały czas się zastanawiam po

Cały czas się zastanawiam po jaką cholerę państwowy koncern nafciany  ładuje kasę w ten beznadziejny i niesamowicie drogi pseudo-sport. Czy liczą na to że wzrośnie im sprzedaż paliw w  Monako czy może Kubica zostal Kierowcą Narodowym.

Portret użytkownika virus2020

Kubica zostal Kierowcą

Kubica zostal Kierowcą Narodowym.

Za niedługo będziemy obserwować wywiady z Kubicą, który stanie się ekspertem od spraw wszelakich. W końcu jakieś autorytety muszą kształtować świadomość Narodu.

Portret użytkownika Robaczkowa

Ja ten zbiór filmików

Nie zrozumiałeś przekazu filmu bo zafiksowałeś się na tytule. Ja ten zbiór filmików rozumiem zupełnie inaczej niż Ty. Facet kpi sobie z ludzi, którzy nie dostrzegają zagrożenia. Dla niego samego to zagrożenie jest oczywiste. Dla niego jest sprawą oczywistą, że to prawdziwe filmy, bo nawet nie byłoby takiej możliwości aby nakręcić aż tyle filmów, o takim samym przekazie, w tak różnych częściach świata. Udowadnia nam, że nikt nie był by w stanie czegoś takiego zrobić. Ten tytuł jest przewrotny. 

Ten człowiek robi co może aby ostrzec jak najwięcej ludzi. Czasami aby zakpić z ,,bezrefleksyjnych-debili którzy zaprzeczają wszystkiemu" i zmusić ich do myślenia, zachęcić do obejrzenia prawdy i zmiany poglądów, trzeba dla żartów ,,nadawać tym samym jezykiem co oni".

Zobacz to jeszcze raz z innym nastawieniem. Przekaz jest ok.

Portret użytkownika Trup

włączyłem tylko kawałęk i

włączyłem tylko kawałek i wnerwiło mnie to bagatelizowanie i ośmieszanie - takie filmy to wprowadzanie ludzi w błąd - a tym czasem u mnie opancerzony pickup z megafonami jeździ każe ludziom siedzieć w domu - i ludzie siedzą bo to gówno się zapewne pokazało, ale nie chcą poinformować konkretnie ile kto i kiedy. 

Sory nie mam czasu na wszystkie filmy - tu godzine tam 15 minut tu 40 tam 1,5 godziny i nie mam dnia na to wszystko żeby się z tym zapoznać - takie filmy kpiące to żenada dla mnie i tyle. A co ja nie wiem że to zagrożenie fest - po co mi oglądać opłaconych durni z różnych kont.

Następnym razem niech zacznie taki film że uwaga na kretynów co bagatelizują i ośmieszają śmiertelnie poważne konsekwencje zarażenia covidem19. Po co pierdzieli o statystach - moja mama np. za chuja się nie połapie i uwierzy w tą chorą jego głupote. Ten film jest durny - nie przeinacza się prawdy w taki sposób w takich sprawach. Na sam koniec powiedział to co powinien powiedzieć na samym początku.

Strony

Skomentuj