Po powodzi w Południowej Karolinie z cmentarzy wypływają trumny

Kategorie: 

Źródło: life.ru

Ze względu na ulewne deszcze Południowa Karolina zmieniła się w scenerię horrorów. Woda wypłukała ziemię na cmentarzu w Springfield i kilkanaście trumien wypłynęło na powierzchnię.

Władze obiecały rodzinom, że zmarli powrócą na swoje miejsca pochówku, gdy tylko woda opadnie. Odpowiednie służby przechwytują dryfujące trumny.

 

Przypomnijmy, że ulewy w Południowej i Północnej Karolinie spowodowały powodzie i już doprowadziły do śmierci 12 osób. Tysiące mieszkańców straciło swoje domy i mienie. Ponadto, władze obawiają się, że z powodu potopu niebezpieczne węże i aligatory popłyną do miasta i będą zagrażać ludziom.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt

loading...


Komentarze

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Wypłynęły 2 trumienki a 5 tyś

Wypłynęły 2 trumienki a 5 tyś tzw dziennikaszy zarobiło na całym świecie każdy po 5 euro - ten zawód ma przyszłość robotyzacja na pewno nie zastąpi dziennikaszana. Wysyłajcie dzieci do szkół, to dobry zawód, bo w przerwie między pisaniem kaszany można popykać w gry sieciowe z kolegami. Sieciówki MMO to tzw porarelaksu niezbędna do regeneracji mózgu po wysiłku pisania kaszany.

Portret użytkownika magi74

Chetnie dodam swoja opinie.

Chetnie dodam swoja opinie. Dla mnie to obrzydliwe i brudne i cholernie niebezpieczne dla zdrowia! Jestem za paleniem zwlok i pochowkiem w morzu albo rozsypywaniu prochow. 

Ja rozumiem te wasze tradycje i wyscigi- kto ma lepszy pomnik ale ludziska, sami tylko zobaczcie co sie potem dzieje kiedy pojawiaja sie takie katastrofy. 

Portret użytkownika lommo

W Polsce w okresie około 1000

W Polsce w okresie około 1000 - 500 r. p.n.e zamieszkiwała dość licznie Kultura Łużycka, tzw. kultura bagienna. Zamieszkiwano tereny nadrzeczne i nadjeziorne co roku zalewane czy podtapiane. I już wtedy ludzie myśleli i robili na takich terenach wyłącznie pochówki ciałopalne urnowe.

Skomentuj