Po nitce do kłębka, czyli jak daleko posunęły się plany NWO w ostatnim półwieczu

Kategorie: 

http://s281.photobucket.com/user/jayc32/media/NWO.jpg.html

Postanowiłem napisać ten artykuł z dwóch powodów. Po pierwsze aby podsumować i skleić w całość wszystkie najważniejsze globalne wydarzenia w kontekście NWO oraz pokazać wam, jak sprawnie i podstępnie działa cała ta machineria, zapoczątkowana przez Iluminatów już wiele lat temu.

 

Ręce same składają się do oklasków dla Iluminatów. Chociaż ich nienawidzę to muszę przyznać, że te ścierwa są cholernie i niesamowicie inteligentne. Idealnie bawią się ze społeczeństwem w kotka i myszkę. Ich metody działania są naprawdę spektakularne. Wszystko idzie co do milimetra według wytycznych służących do wprowadzenia NWO, przynajmniej na razie w USA i, co nam bliższe, Europie. Na Świat przyjdzie czas potem, gdy już Ameryka i Europa zostanie odpowiednio przygotowana.

 

No to chwyćmy za tą nitkę i zobaczymy gdzie póki co doleciał kłębek. Skupmy się na latach powojennych, gdyż przez ostatnie 50-60 lat doktryna NWO niesamowicie poszła naprzód. Czytając te wypociny mam nadzieję, że dostrzeżecie jeden z głównych nurtów wprowadzania nowego porządku świata poprzez manipulowanie strachem.

 

Po II WŚ głównym wrogiem było ZSRR. Nastąpiła Zimna Wojna, cała "cywilizowana" Europa drżała przez atomowym starciem z barbarzyńcami z Moskwy i patrzyła z nadzieją na supermena w postaci USA. Powstało NATO, które miało chronić przed komunistami. Skoro podniosło się bezpieczeństwo rozpoczęły się prace na innym polu. Zaczęła tworzyć się Europejska Wspólnota Węgla i Stali oraz Europejska Wspólnota Gospodarcza, z których wyewoluowała "Unia" Europejska. Już wtedy Iluminaci położyli swoje łapska na rzeczywistym wprowadzaniu NWO, początkowo na terenie Europy Zachodniej, a dzisiaj już w całej Europie. Były to pierwsze nieśmiałe próby, przeobrażenia Starego Świata w jeden kolektyw, nad którym łatwiej zapanować.

 

Później mieliśmy spektakularne show o nazwie World Trade Center lub 9/11 jak kto woli. Niewielka grupka terrorystów rzuciła, chociaż na chwilę, światowego giganta na kolana. Terroryści, pfffffffffffff. Kto chce niech wierzy, ale prawda jest taka, że wszystko przygotowała światowa elita, potrzebująca kolejnego wroga, żeby jeszcze bardziej zacisnąć swoje więzy w USA i Europie. Przykładowo Aaronowi Russo, amerykańskiemu biznesmenowi i producentowi, plany ataku na WTC wyjawił kilka miesięcy wcześniej Nick Rockefeller, który pragnął zwerbować go w szeregi Iluminatów. I tak oto ludzie widzieli w „prawdomównej” TV jak samoloty (głównie na bazie aluminium i włókna węglowego) wbijają się w wieże (60000 ton stali każda! SIC!) siejąc śmierć niewinnym i niewiernym. A ludzie w to uwierzyli, bo jak to określił Hitler w Mein Kampf „Kłamstwo musi być tak kolosalne, by nikt nie pomyślał, że ktokolwiek mógłby mieć czelność zakłócić tak haniebnie prawdę”.

 

Ludzie byli więc przerażeni, gdyż pojawiła się nowa wojna, w której przeciwnik jest w zasadzie niewidzialny i może uderzyć wszędzie i o każdej porze. W imię walki o wolność służby specjalne otrzymały nowy pakiet możliwości infiltrowania społeczeństwa, żeby wyłapywać terrorystów. Oczywiście za niewypowiedzianą zgodą ludzi, nad którymi zawisła groźba śmierci w terrorystycznym ogniu Dżihadu. Pętla na szyjach ludzi ponownie się zacisnęła a Ameryka, za cichym przyzwoleniem świata ruszyła na swoją krucjatę przeciwko terrorowi. Afganistan i Irak spłynęły krwią. Rozpoczął się nowy rozdział w szatańskim iluminackim planie. Plan uruchomienia kolejnego, tym razem rzeczywistego i namacalnego wroga.

 

W międzyczasie mieliśmy i polski akcent, czyli katastrofę smoleńską, która skierowała nienawiść Polaków na Wschód do Rosji. Polscy politycy nie byli potrzebni światowej elicie, bo miała ona już tutaj swojego „wielkiego człowieka” w osobie Donalda, ale nie kaczora z kreskówki czy tego w nazwie amerykańskiej restauracji. Paradoksalnie dzięki komunie staliśmy się bardzo zacofanym krajem w kwestii NWO, więc należało nadrobić zaległości. A Polska stanowi bardzo łakomy kąsek dla iluminackich ścierw. Bynajmniej nie z powodu, jak to zapewne wielu pysznych pomyśli, wielkości narodu polskiego ale dosyć głęboko zakorzenionej tradycji chrześcijańskiej. A co mówi główna doktryna Iluminatów i NWO? Że poszczególne religie, a szczególnie chrześcijaństwo należy zniszczyć za wszelką cenę. Zaszczepiono więc coraz większą nienawiść i nieufność do Rosji, która przyda się już za 4 lata, ale do tego dojdziemy.

 

Przez cały ten czas bardzo prężnie działał też plan niszczenia POlski i POlaków przez partię, której w wyborach POwierzono naprawę kraju PO rządach nieudaczników, którzy wszystko sPISdolili. Tu zatrzymajmy się na moment. Zastanówcie się jak najłatwiej wychować sobie sPOłeczeństwo? Pewnie indoktrynując je od samego POczątku, czyli ni mniej nie więcej wychowując dzieci. Dlatego trzeba było doprowadzić kraj do takiej ruiny aby POlacy musieli zacząć coraz więcej pracować, żeby związać koniec z końcem, a tak naprawdę mieć jak najmniej czasu dla rodziny. Przy okazji POpularne stały się hasła o przemocy w rodzinie, biciu dzieci itd. POjawił się słynny klaps, który niszczy psychikę dzieci. Zabroniono więc ludziom, POd rygorem nawet odebrania praw rodzicielskich, POdnosić rękę na dziecko. RozPOczęło się bezstresowe wychowywanie pociech, które miały od teraz szerokie i nieograniczone możliwości POznać wszystkie przyjemności i barwy, które oferuje im świat, POdsuwany im dodatkowo przez masmedia. Chrześcijańskie dziecko idąc do szkoły, po kilku latach dochodzi do wniosku, że Bóg to przeżytek i nie pasuje do nowoczesnego świata. BINGO! Płomień chrześcijaństwa POwoli wygasa…

 

Wracamy do rzeczywistego i namacalnego wroga. Za pomocą służb specjalnych rozpoczęto majstrować w afrykańskich i bliskowschodnich krajach arabskich. Zaczęło się od protestów i w zasadzie rewolucji w Tunezji, potem rozprzestrzeniło i zamieniło się na demonstracje i zamieszki w Algierii i Egipcie, gdzie obalono Hosniego Mubaraka. Przyszła kolej na Jordanię, Jemen i Libię. Wtedy, znowu za przyzwoleniem ludu, interweniować zaczęło NATO. Osiągnięto niebywały „sukces” usuwając Muammara Kadafiego. Iskierka rewolty zaczęła się tlić także w Syrii, która za kilka linijek czytania pojawi się w centrum wydarzeń. W wyzwolonych z reżimów krajach rozpoczęło się demokratyzowanie społeczeństwa. Ale coś poszło nie tak i zamiast słodkiej idylli zwalczać zaczęły się poszczególne bractwa muzułmańskie a zamiast spokoju do krajów tych zaczął wkraczać chaos i niepewność. Jednocześnie narastały niepokoje w Syrii, powoli przeradzające się w wojnę domową. Prezydent Baszar Al-Asad stał się wrogiem numer jeden a zachodnia koalicja rozpoczęła pomoc dla „opozycji”. Z chaosu i wojennej zawieruchy rodzić zaczął się islamski moloch oparty na prawie szariatu – Państwo Islamskie w Iraku, zmienione potem na Państwo Islamskie w Iraku i Lewancie a w końcu na Państwo Islamskie. W 2014 proklamowano powstanie samozwańczego kalifatu, którego tereny rozciągały się na cholernie wielkiej połaci ziem Bliskiego Wschodu a macki sięgały jeszcze dalej poza granice, aż do samej Europy. Islamiści rozpoczęli czystki etniczne i religijne oraz ucisk wszystkich tych, którzy nie zgadzali się z nową władzą. Tysiące uciekinierów poszukiwało nowego domu. Domu, który już niedługo zostanie im podany na tacy. Mało tego rozochoceni Islamiści rzucili wyzwanie Stanom (ta jasne…) i Europie, zapowiadając utopienie europejskich społeczeństw we krwi i rewolucję islamską. Stopień zagrożenia znowu skoczył do góry a ludzie ciężko przełykali ślinę, widząc masakrę w turystycznych kurortach i głowy odcinane zachodnim dziennikarzom.

 

Wracamy teraz na tereny bliżej nas i do zaszczepionej po Smoleńsku nienawiści do Rosji. Rewolucja na Ukrainie (zapoczątkowana oczywiście przez zachodnie służby) i zajęcie Krymu przez Rosjan. Ponownie Rosja stała się największym wrogiem od czasów Zimnej Wojny. Polska poczuła się zagrożona, jeszcze bardziej włażąc (czytaj: uzależniając się) w d*** UE i naszemu wielkiemu bratu, czyli USA. Ludzie także widzieli w Rosji agresora, który lada chwila uderzy na Zachód. No i uderzył! W lipcu 2014 zestrzelony zostaje samolot nad Ukrainą, a mianowicie nad ogarniętym rozruchami wschodzie kraju, tam gdzie leży Donieck i Ługańsk. I znowu mieliśmy medialne show, kto jest winien? Prorosyjscy separatyści czy może Ukraińcy, oczywiście ze wskazaniem na Rosję. Po raz kolejny odetchnijmy na chwilę. Co jest kolejnym filarem NWO? A na przykład depopulacja. Nasze media, jak i większość światowych, niespecjalnie zwracały uwagę, całkiem „przypadkiem” zapewne na fakt, że wśród pasażerów lecących feralnym samolotem znajdowała się spora śmietanka naukowców związanych z walką z HIV/AIDS (np. Joep Lange), wybierających się na sympozjum naukowe. Czy jakiejś trzeciej stronie mogło więc zależeć na strąceniu samolotu? Nieee, na pewno nieee… W końcu HIV/AIDS zabija rocznie ledwo kilka milionów ludzi… No to pędzimy dalej. Rozpoczęła się wojna między samozwańczymi republikami wchodzącymi w skład Noworosji, wspomaganymi przez armadę  Putina a Ukrainą i ukrytym za nią Zachodem. Polska oszalała za strachu! Wiara w sojuszników z NATO, UE i przede wszystkim USA sięgnęła zenitu, morze bluzgów i oskarżeń popłynęło w kierunku Moskwy, a sama Polska przodowała w głoszeniu kolejnych kroków jakie należy wprowadzić przeciwko Moskwie, jak na przykład stała obecność (obcych jakby na to nie patrzeć) wojsk NATO na terenie naszego kraju (cicha okupacja? Nieeeeee).

 

Przenieśmy się znowu na południe. Do Afryki. Tutaj rozpoczyna się kolejny odcinek iluminackiej telenoweli. I zaczynamy od wyspy Lampedusa. Ta nazwa zaczęła pojawiać się w mediach, jako miejsce przerzutu, na razie nazwijmy to uchodźców, uciekających z Afryki i Bliskiego Wschodu przed nędzą i wojną do Europy. Wiadomości o tysiącach istnień ludzkich, poszukujących drogi do lepszego świata a pochłoniętych przez Morze Śródziemne chwytała za serce. Pojawiły się pierwsze komentarze o konieczności pomocy tym nieszczęśnikom. I pomoc się rozpoczęła. I to rozpoczęła na taką skalę, że każdego dnia do Europy zmierzały tysiące kolejnych imigrantów ustawiających się w kolejce po „pieniądze Allaha”. To co było powinnością cywilizowanego świata powoli ewoluowało do poziomu ogólnoeuropejskiego problemu. Jak więc poradzić sobie z olbrzymim morzem ludzi zmierzającym do Europy? A na przykład przez rozlokowanie ich we wszystkich krajach UE. Po dobroci albo pod przymusem (uf, dobrze że nasze „orły” są tak proeuropejskie, że nie trzeba było ich przymuszać). Kolejny punkt dla iluminatów. Imigranckie morze zaczęło tak intensywnie zalewać Europę, że poszczególne kraje zaczęły zamykać granice a społeczeństwo z niepokojem i STRACHEM spoglądać na wykrzykujących islamistyczne hasła młodzieńców z Afryki i Bliskiego Wschodu.

 

No to jak? Zaciskamy mocniej pętlę na szyję moi drodzy państwo? Zaciskamy, a jak! Czyżby zaczęły się pojawiać nowinki o konieczności powołania do życia ogólnoeuropejskich sił bezpieczeństwa? Jakież to uprawnienia otrzyma taka komórka? Być może bezproblemowe i niczym nieograniczone możliwości działania w każdym kraju należącym do UE pod pretekstem obrony granic Europy? Dodatkowo Europejczykom (no może na razie szczególnie Niemcom, ale to tylko kwestia czasu) zamyka się usta i nie pozwala krytykować europejskiej polityki. Stąd właśnie spotkanie pani Merkel z panem Zuckerbergiem, właścicielem Facebooka a także coraz chętniej głoszone hasła o odbieraniu krzykaczom praw rodzicielskich (hmmm… STRACH przed utratą dzieci?)

 

A Syria nadal płonie. I coraz więcej państw angażuje się, na razie pobocznie w działania wojenne. Oficjalnie działają tam Rosjanie i Syryjczycy Asada przeciwko opozycji, umiarkowanej opozycji, terrorystom i eee… umiarkowanym terrorystom?. A tak naprawdę Rosja, Al-Asad, Irak i Iran z jednej strony oraz Amerykanie, Europa, Izrael, Saudowie i cała koalicja antyszyicka z drugiej. Religijna rewolta przebiła się też do Jemenu. Wszystko zmierza do kolejnej, już globalnej arii strachu, tym razem zwanej III Wojną Światową, o której już w 1871 r. wspominał iluminata Albert Pike.

 

Mam nadzieję, że dostrzegacie jedną prawidłowość. Iluminaci bazują na strachu i są zależni od społeczeństwa, które kolejnymi etapami godzi się na coraz większe ograniczenia swojej wolności. A dlaczego NWO bazuje na strachu? Bo nic tak nie mobilizuje człowieka do współpracy jak świadomość, że za chwilę zostanie uśmiercony…

 

PS: Teraz macie czas kochani hejterzy na zwyzywanie mnie od ruskiego trolla, bo przecież niespecjalnie skrytykowałem Rosję, jak nakazuje nam system. A przecież kto nie jest widocznym wrogiem Putina ten jest jego sługusem prawda? A i pewnie dostanie się też portalowi ZnZ, jeżeli opublikują ten artykuł, za szerzenie „prorosyjskiej” propagandy J

 

Tak na zakończenie powiem wam, trochę w stylu matriksowkim, że królicza nora sięga dużo głębiej niż Rosja czy USA. Ale do tego trzeba dorosnąć…

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: Antyenwuowiec
Portret użytkownika Antyenwuowiec

Komentarze

Portret użytkownika Alien1974

Hello Everyone. Plan Nowego

Hello Everyone. Plan Nowego porządku Swiata to wciąz ten sam odgrzewany kotlet tylko pod inną nazwą. Jednym z pierwszych prekursorów NWO był Aleksander Wielki, a jeszcze wczesniej, około 12 tysięcy lat temu byli nimi władcy Atlantydy i państwa Ramy. Od zawsze ludziom na Ziemi chodziło o GLOBALNE panowanie nad Światem. Czy wy tego nie widzicie, czy jestescie tak głupi i zaślepieni? Kazde imperia upadały, a ludzie z kazdym kolejnym upadkiem juz zaczeli odbierac to jako normalne działanie do osiągniecia upragnionego raju. Wizja takowego raju jest opisana w ksiazce pt: "Nowy, wspaniały świat", gdzie nawet uczucia są pod kontrola. I tego właśnie pragną rządzący. I nie wazne ile ludzi zginie, wazne jest jedno - NWO. I znów wyjdą i wcisną wam kit pt: "zginęły nas (tym razem) miliardy, ale przetrwaliśmy". Dlaczego? Czy coś tu nie gra? Pewnie, ze nie gra a ta sama spiewka powtarzana jest od wieków. Rządzący tym światem dobrze wiedzą, ze Słudzy Pana, czyli Kler i niewazne jaki, od zawsze prawa BOSKIE mieli za nic, mówili jedno a pod stołem robili co innego. Jaki wniosek sie nasuwa? Wniosek jest jeden - rządzący tym swiatem wiedzą dobrze, ze religie mają za cel ogłupianie maluczkich, a tzw. Słudzy Pana to oszuści, oni nie wierzą w zadnego Boga, bo ich bogiem jest PIENIĄDZ. A to oznacza jedno - Bóg nie istnieje, to wymyślona postać, a my rządzący robimy co chcemy. Kler to zdrajcy, zwłaszcza chrześcijański, który w rzeczywistości jest kościołem Antychrysta, a nie Jezusa. Od zawsze Religia szła ręka w ręke z polityką, a przeciez Jezus był apolityczny. Władza zmienia ludzi, ludzie stają się nieludzcy. Jezus człowiek urodził się po to, by uświadomić ludziom m.in to, ze stając się rządzącymi, jednocześnie stają się wrogami sami dla siebie. Jezusa zamordowano, a Syn Boga prawdziwego w Jezusie musiał odejść - Jego misja się nie powiodła. Sanhedryn nie chciał oddać władzy i nie chciał uznać Jezusa za Syna Boga, więc Pan Bóg przysłał swojego zastępce, był drugi po Panu Bogu, a jego imie to Ksiąze tego Swiata - Szatan. Szatan miał jedno zadanie nawrócić Pogan, lecz zrobił to tak, ze trupy religii chrześcijańskiej piętrzą się az po same niebo. Rządzącym tym swiatem uświadomił, ze nie muszą się liczyć z nikim, bo Bóg to wymyślona, niemal bajkowa postać, skoro słudzy Pana to zwykłe dwulicowe świnie, które zamiast pilnować swoich owiec, mordują, gwałcą i okradają innych, a wszystko w imie Pana, zeby tylko ich mordecza kato...licka sekta trwała dalej i robiła sobie kabaret z Pana Boga. Nadciąga koniec kłamstwa, a zdrajcy, ktorzy powołują sie na to, ze są sługami Pana zostaną surowo ukarani. Rządzący tym swiatem się zdziwią i to bardzo, bo Pan Bóg istnieje i cała potęga Wszechświata juz zbliza się ku Ziemi. I nie liczcie na Jezusa na chmurze, bo go nie będzie. Niebo juz przysłało tego przed którym idzie PRAWDA a zanim idzie śmierć, a kto dalej bedzie utrzymywał tą MORDECZĄ SEKTĘ zginie w ogniu piekielnym razem z nią, bo dla ludzi, którzy wydają własne dzieci w łapska morderców i gwałcicieli nie będzie litości. Do następnego poczytania.

Portret użytkownika Nanook

Wiesz co, sznuję Cię,

Wiesz co, sznuję Cię, doceniam Twój trud włożony w edukowanie nieświadomego społeczeństwa i jestem jestem Ci wdzięczny, że poświęciłeś swój cenny czas, który mogłeś poświęcić rodzinie, przyjaciołom, rozrywce, lub też hobby. Przyjemnie się czyta to co napisałeś, ale... zawsze jest jakieś ale. Proszę Cię, zrezygnuj z tej paskudnej maniery uwypuklania w wyrazach akronimów PO i PIS. Zawsze czytam komentarze pod wypocinami pseudo-dziennikarzy, nieudolnie sklecających z częstokroć dziwnych wyrazów zdania i lepiąc mozolnie ten chaotyczny bełkot w gniot, który później śmią nazywać artykułem prasowym. Te komentarze to głos społeczeństwa, jego poglądy i opinie o wiele cenniejsze od tej propagandowej papki serwowanej przez bezmyślnie stukającego w klawiaturę pokornego sługi zachodniej korporacji, piszącego co mu każą. Kiedy jednak widzę w jakimś komentarzu te POPISy, już wiem, że to zwykły szczekacz i troll forumowy, który zaraz z innym sobie podobnym zaczną ujadać jak wściekłe psy na łańcuchach, obżucać się błotem i wymieniać co raz to mniej wyszukanymi epitetami. Omijam takie komentarze szerokim łukiem ze względu na szacunek do własnego intelektu i z obawy przed błotem, które przypadkowo mogłoby polecieć w moim kierunku. Dobrze piszesz, nie niszcz tego. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Portret użytkownika Antyenwuowiec

To PO i PIS dotyczyło tylko

To PO i PIS dotyczyło tylko części z Polską w tle, żeby wzmocnić moje niezadowolenie. To mój pierwszy artykuł ale w następnym wezmę sobie do serca rady wszystkich, którzy tu się wypowiedzieli odnośnie stylu pisania, człowiek się cały czas uczy, a krytyka rzeczywiście mająca coś polepszyć zawsze się przydaje. Dzięki Nanook za komentarz.

"Jedną formą dyktatury jest bycie w celi więziennej
kiedy możesz zobaczyć kraty i je dotknąć.
Drugim rodzajem jest siedzenie w celi więziennej
kiedy nie potrafisz zobaczyć krat, bo myślisz, że jesteś wolny..."

Portret użytkownika MiterMan

krolicza nora siega tak

krolicza nora siega tak daleko ze nawet nie widzicie  kto w niej mieszka.... pierwsze primo 2WŚ to czyste przeniesienie fizycznej kasy do USA.. bo przeciez byla odleglym i bezpiecznym krajem zdala od europy wiec wiekszosc państw wlasnie tam wyslalo na okres wojny swoje majatki lecz do tej pory tylko maja papierki ze gdzies tam ta kasa jest.... drugi kontrolowany front nazbieral militarnie to co zostawili w europie a zostalo tylko co tez jest kontrolowane w Szwajcarii. za ten hajs rozbudowali USA i jej geopolityczne wplywy do kontroli  w kazdej postaci i nikt jak to napisano w artukule pod slowami hitlera z main kampf nie da wiary w to ze w rzeczywistosci  hitlerowskie niemcy nie  byly samozwanczym agresorem, tylko kontrolowana przez korporacje o nazwie IG-FARBEN  ktore przy swoim dzialaniu powstrzymaly dalsza ekspansje niemiec gdyz jak nie ma paliwa nie ma wojny i w rzeczywistosci tak bylo.... niemcy liczyly kleske bo nie mialy paliwa aby wojowac na odgornej blokadzie ich mozliwosci kontrolowanej za oceanu.. i nikt nie da wiary rowniez w to ze gdyby nie wspolpraca niemiec z usa to europa byla by teraz sowiecka gdyz przewaga militarna wschod-zachod oczywiscie z przewaga rosjan byla tak ogromna ze na jeden amerykanski czolg przypadaly do 10 sowieckich i to gdzie technologicznie sowieci przodowaly  po kleskach z niemcami...  rozniez nikt nie da wiary w to ze mitycznie 6mln zydow nie zostalo wymordowane  i tylko samych zydow..... bo oni mieli osobne obozy z ktorych ich przesiedlano lecz cala akcja wspierania dzialan militarnych niemiec opierala sie na ludziach z calej europy lecz nie zydow.....   bo celem bylo utworzenie panstwa ISRAEL i ktos mial tam mieszkac wiec ich trzymano i poprostu dokonali emigracji.... zyskujac tym sposobem śpiewke o antysemityzmie ktora odpowiednia rozpropagadowana odpowienia tez ma duza sile razenia..... idzmy dalej...... wojna ucichla kasa byla-Budujemy.....nowy swiat nowe zasady.... i rezultatem tych dzialan macie prace z ktorej macie co do gara wlozyc..... kolaboracje etniczne ktore dzieja sie w europie buduje tolerancje lecz jej powstanie to nie hop siup i hurra.... w USA ten patent byl testowany i dopracowany a zeby zastosowac go teraz w europie ktora otrzymala odpowiednie instrumenty do jej kontroli.... celem calego dzialania wszystkiego co widzicie w mediach jest ogolne ujednolicenie spoleczenstwa do NWO co zniweluje wiekszosc zgrzytow i nie potrzebnych zmagan uspokajania ludu mass czy kto tam co chce...  i jak mysliscie omijajac propagande zauwazycie ze ogolnie zle nie jest w tej calej akcji bo lodowke masz pralke wode nawet i kibel...  tylko cala filozofia polega na tym ze w te dzialania nie moga wlaczyc rosji co strasznie im nie na reke dlatego więc macie starcia na lini panstw koniecznych w posiadaniu rosji do jej obrony bo mamy dwa systemy opierajace sie na swoich afiracjach i jeden nie odpuszcza drugiemu choc czasami w pewnych kwestiach potrafia sie dogadać...... dzialania illuminati choc sa brutalne to tylko dlatego ze sa konieczne do stabilizacji..... poswiecaja czasem 5tysiecy ludzi w zamian aby na ulice nie wyszlo ich 300 tysiecy...  a sracie sie islamistami jakby mieli cos do gadania.... wy sami nie macie a oni beda mieli ?  czysta operacja inzynierii spolecznej... lata temu Polska przyjela ponad 80tysiecy serbow czeczenow i ktos mial go za sasiada lub sie zczail ze tacy ludzie sa ? znikaja w tlumie pobierajac nauki spoleczne od reszty a wy 10tysiacami muzulmanow sie boicie......  kazdy ma kebsa w miescie... przyjechali nauczyli sie i trzepia kasiute a was po ostrym dupa piecze.....  dlatego szanse dać trzeba kazdemu.....co narazie sie europejczykom udaje i  choć kazdy steka w jednej kwestii, nie macie widoku horyzontu wszystkich dzialan rzadu ktory ma cele o ktorych dowiecie sie za 59lat na discovery channel...... nawet wiekszosc z was nie widzi ze te dwa systemy o ktorych wczesniej wspomnialem tocza walke ekonomiczna a do niej potrzebni sa imigranci jak tasma w lazience..... kazdy narod gra w dziecieca gre "pomidor"  i oni to wiedza dlatego sami sobie serwujemy katastrofy zamachy wojny itp..... inaczej sie nie da.....  co konieczne jest aby twoja córka syn wnuk wnuczka mogli do Ciebie wpaść z tabliczka czekolady i pogadac wiedzac ze masz na ten chleb dnia jutrzejszego.... dziekuje pozdrawiam moze ktos przeczytal cale i wyciagnie wnioski sam.....  nie bedzie sie opieral tylko i wylaczne na tresci opartej o elementy wymienione powyzej....  ewolucja pamietajcie to nie tylko biologiczna bo calosc sie opiera na psychice i jej mentalnosci wpojonych zasad. Bajo

Portret użytkownika inzynier magister

Temat ten to temat także

Temat ten to temat także duchowości człowieka, nie tylko fizyka i badania naukowców, ale duchowość, a skoro tak to proponuję się zastanowić kto w Polsce duchowo nami steruje ! Co takiego dzieje się w Polsce, że jako naród nie możemy się podnieść z kolan ? Jakie niewidzialne siły nas zniewalają, wciąż i nieprzerwanie od roku 1945, a może i wcześniej ? Dlaczego ciągle jesteśmy poniewierani, i to nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim duchowo ?! Kto i dlaczego zatruwa nasze umysły ? Jakie istoty oraz istota się za tym wszystkim kryje ?
Dlaczego w Polsce jest tyle niepokojów ? Komu zależy by ciągle podsycać wzajemną niechęć Polaków do siebie samych ? Czy można wskazać jakąś organizację odpowiedzialną za coraz większe ubóstwo materialne i co ważniejsze duchowe ? Czy tzw. polska klasa polityczna oraz szeroko pojęte elity nie są przypadkiem siedliskiem największej NA ŚWIECIE koncentracji ludzi uwikłanych w coś co jest globalnym zjawiskiem duchowo okultystycznym ?


Jakie pokolenie Polaków zostanie wyhodowane gdy na czele narodu i uczelni stoją ludzie oddani nie polskiej sprawie ? Czy jest jeszcze w Polsce ktoś świadomy zagrożenia i tego skąd ono pochodzi ?!

Obrona przed nimi wcale nie jest łatwa ponieważ walka ta trwa na poziomie duchowym, a przecież Maryja, Jezus i Bóg YHWH jest ciągle dla wielu zabobonem i ciemnogrodem, ale przecież taki jest właśnie ich plan, ich to znaczy kogo ? Trochę sprawę naświetli poniższy film...
 
Polska kolejny raz najechana ? 
https://www.youtube.com/watch?v=qlh4pFbvg1s

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika And

Wszelkie małe plany podchodzą

Wszelkie małe plany podchodzą (to tylko taka teoria) pod plan Stwórcy, bo przecież stwórca wszystko stworzył, nawet diabła, który mu teoretycznie podlega.
Może Polacy mają się nauczyć, że nie ziemie i teren są ważne, tylko człowieczeństwo i rodzina oraz dbanie przetrwanie rasy, nawet szukanie innej ziemi, a to zostawić.
Nie można się chyba ciągle lać i lać ze zachodem i wschodem. Czy ciągłe bitwy się Bogu podobają?
Polska też podbijała tereny Słowian, dlatego jej tak łatwo to szło. Wszyscy byli wtedy cicho a Polska od morza do morza.
 

Portret użytkownika Waldorfus

Pokłony i wazeliny

Pokłony i wazeliny tony...

Uzupełnienie do komentarza Bin-ladorfus.

W przypadku Smoleńskiego dramatu, pisząc:
„(...)Rozpoczął się nowy rozdział w szatańskim iluminackim planie. Plan uruchomienia kolejnego, tym razem rzeczywistego i namacalnego wroga.
W międzyczasie mieliśmy i polski akcent, czyli katastrofę smoleńską, która skierowała nienawiść Polaków na Wschód do Rosji
(...)”
Wyraźnie sugeruje Pan –  Panie Antyenwuowiec – winę USA, jako – znowu – modną tu prowokację, czy... operację fałszywej flagi. Zatem – niech mi Pan napisze jeszcze – skąd takie pokrętne fałszerstwa Rosjan; ukrywanie dowodów: komisji Anodiny, fałszerstwa czarnych skrzynek Tupolewa, zacieranie śladów przy sekcjach zwłok, nieprawidłowe oznakowanie trumien (Tylko nie otwierajcie trumien! – krzyczał jeden z Pana ukochanych Rosjan). Ciało Wielkiej Patronki Solidarności śp. Pani Anny Walentynowicz – z tego co wiem – nie odnalazło się do dzisiaj. Samolot jako dowód w sprawie, nie został zwrócony do dziś i po takim czasie, jako dowód, wskutek korozji traci on na wartości.

Panie Antyenwuowiec: Po pierwsze to co wydarzyło się w Smoleńsku, to nie był „akcent” – jak Pan napisał... To była straszliwa tragedia narodowa!... Panie Antyenwuowiec. W niej też, chodziło o pogrzebanie prawdy o NWO?!

A teraz do Pańskiego adwokata – Maximusa Rexa Angelusa : Kiedyś Pani STEFANJA LAUDYN CHRZANOWSKA w książce – wydanie II Poznań 1923 – SPRAWA ŚWIATOWA ŻYDZI POLSKA LUDZKOŚĆ pięknie napisała:
„(...)Jakże wy­soko, promiennie unoszą się te gwiazdy rzadkie — niestety — nad cie- mnem, wrogiem, chciwem morzem swych jednoplemieńców, gnących się nisko i bałwochwalczo przed każdem uosobieniem grubej, brutalnej siły. Czcicieli potęgi — oto ich miano przez wieki — potęgi, czy pod szy­nelem rosyjskiego stupajki, czy pod pikielhaubą pruską, a najwyżej za­ wsze czczący tych, którzy nimi gardzą najostrzej i depcą, lekceważący zaś innych, którzy w nich ludzi, nawet braci widzieć pragnęli. Ten naród fanatycznych     czcicieli potęgi,  dopuszcza się czarnej niewdzięczności wobec ziemi jedynej, która mu w poniewierce jego światowej otworzyła swe ramiona, przez wieki otaczała prawami i opieką i dała uróść w do­ statek, wykształcenie kulturę. Ten naród obcy, wyhodowany na piersi Polski wolnościowej — przeciwstawia się tej, która do ostatniego tchu dbała niezmordowanie o los swych polskich żydów(...)”

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika Antyenwuowiec

Wybacz, że nie będe Ci

Wybacz, że nie będe Ci panował.
Naprawdę kocham wojnę polsko-polską, którą Ty teraz doskonale prezentujesz. Niby jesteśmy po tej samej stronie, anty NWO, ale jednak do rodaka trzeba się przyczepić. Jako, że widzę po stylu pisania i czepiania się, iż skończyłeś polonistykę i to najprawdopodobniej ze wszytkimi możliwymi wyróżnieniami nie będę się starał nawet tłumaczyć moim ograniczonym wobec Twojego umysłem, w jakim kontekście użyłem słowa "akcent", które tak bardzo Cię boli. Dziękuję także, za wmawianie mi, że to są "moi ukochani Rosjanie", skoro potrafiłeś to wyczytać z moich wypocin to gratuluję przejścia na wyższy poziom wtajemniczenia. Teraz już doskonale rozumiem, dlaczego przyczepiłeś się też do końcówki artykułu, w której piszę, że królicza nora sięga dużo głebiej niż Rosja i USA ale trzeba do tego dorosnąć. I jak właśnie pokazałeś, musisz do tego dorosnąć. Doskonale uwidoczniłeś, że w ogóle nie zrozumiałeś przesłania, mówiącego że USA jest białe a Rosja czarna w tej całej grze.
Może kiedyś dojdziesz do wniosku, że nieatakowanie danego państwa, jak to jest wszechobecne w bombardujących nas mediach, nie oznacza wcale uwielbienia dla niego.
A teraz zrób to co potrafisz najlepiej, czyli rozłóż każde moje zdanie na słowo, słowo na litery i czepiaj się kolejnych aspektów stylistycznych czy czego tam chcesz, bo jesteś w tym naprawdę świetny.

"Jedną formą dyktatury jest bycie w celi więziennej
kiedy możesz zobaczyć kraty i je dotknąć.
Drugim rodzajem jest siedzenie w celi więziennej
kiedy nie potrafisz zobaczyć krat, bo myślisz, że jesteś wolny..."

Portret użytkownika Medium

Wszystko nie tak, wszystko

Wszystko nie tak, wszystko nie tak...
Już sam fakt, że w jednym państwie jest niejeden naród wskazuje, że państwa jednolite w swoich dążeniach nie są. Do tego obce wpływy, naciski, lobby, piąta kolumna, itd. 
Ani Polska ani Rosja jednolita nie jest. Mnie się zdaje, że właśnie ta mniejszość narodowa podtrzymywała polskie tradycje wolnościowe.
Czyżbym się myliła?
Proszę posłuchać Grzegorza Brauna, skrzętnie usuwając jego linię polityczną, a pozostawiając pod rozwagę przytaczane przez niego historyczne szczegóły.
I jakże polskie jest roztkliwianie się nad pięknem języka, miast doceniać trafność wypowiedzi, przenikliwość umysłu i jasność widzenia.
NIE DAMY TU ROZKWITNĄĆ RUSOFOBII Made in London v.3.0.
 
 

Portret użytkownika inzynier magister

Te całe towarzystwo

Te całe towarzystwo polskojęzycznych zdrajców przekupionych przez masonerię musi w końcu zostać przez Polaków osądzone ! Ciągle nas okradają i ciągle oszukują, ich zasadą jest robić zadymę zawsze wtedy gdy się rozkrada majątek narodowy, to jest zresztą zasada masonerii ! Jeżeli społeczeństwo ma być nieświadome tego że się niszczy gospodarkę to trzeba robić zadymę typu gender i inne homoseksualizmy i zboczenia a wtedy odwróci się uwagę od prawdziwego celu złodziejstwa !

wszyscy wiedzą że kradną , a nawet kradną już obrazy ze ścian i inne cenne rzeczy wyposarzenia instytucji państwa, to już jest dno które można porównać z pijakami z rodzin patologicznych !

te bandy politycznych amber goldowiczy i masonów satanistów chcą nas pozabijać i nikt nie może im dać raday !!!!

te polityczne łajdactwo nie ma za grosz wstydu ! ostatnio nawet już bredzą o jakiejś koalicji z PiSem jak PiS wygra, to są już jawne kpiny bandziorstwa politycznych zdrajców a wiadomo że wielu to masoni którzy są już zwariowani i mają powykręcaną psychikę od satanistów z zachoduu !
dr. Stanisław Krajski - Współczesne postacie satanizmu
https://www.youtube.com/watch?v=Mmwc7iFgY_U

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj