Po COVID-19, elity planują kolejną pandemię na lata 2025-2028

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wszystko wskazuje na to, że COVID-19 może być tylko początkiem dłuższej listy projektowanych pandemii, mających pomóc w ostatecznym zaprowadzeniu „nowego, światowego ładu”.

Specjaliści z Johns Hopkins Center, opracowali scenariusz nowej epidemii, który opublikowali w dokumencie „The SPARS Pandemic 2025-2028”. Problem w tym, że ci sami ludzie razem z Billem Gatesem organizowali w październiku 2019 roku symulację pandemii koronawirusa pod nazwą „Event 201.”. Jak wiadomo 2 miesiące później, wybuchła epidemia wirusa SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19.

Teraz analitycy przewidują kolejne zagrożenie dla zdrowia i życia. Nazwali je „SPARS”. To skrót od „ostrego zespołu oddechowego św. Pawła.”

Wirus SPARS, według ich przewidywań ma mieć wydłużony okres inkubacji (od siedmiu do dziesięciu dni). Osoby zakażone będą go rozprzestrzeniać nawet przez tydzień, zanim same wykażą objawy choroby. Będzie to skutkować tym, że izolowanie chorych na SPARS, okaże się mniej skuteczne, niż izolowanie pacjentów zakażonych innymi, lepiej rozpoznanymi chorobami układu oddechowego.

Zachorowalność i śmiertelność z powodu SPARS, miałyby być dużo wyższe u dzieci niż u dorosłych. Bardziej narażone byłyby także kobiety w ciąży i osoby z przewlekłymi chorobami układu oddechowego, takimi jak astma i rozedma płuc.

Przy okazji najpewniej ciągle będą się pojawiały nowe mutacje COVID-19, który jak do tej pory było utrzymywane, bardziej atakuje osoby starsze.

Tak więc już wkrótce do starszych, dołączyć mogą dzieci. Przepis na depopulację w zasadzie gotowy. Z całą pewnością na SPARS raczej się nie skończy.

Źródło:

http://https://www.centerforhealthsecurity.org/our-work/pubs_archive/pubs-pdfs/2017/spars-pandemic-scenario.pdf

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika alien981

w laboratoriach animatorow

w laboratoriach animatorow
Wielkiego (kozera) Resetu jest wirus przenoszony drogą kropelkową o okresie inkubacji ok roku i śmiertelności na poziomie 93% wirus jest hybrydą wirusa ebola i popularnego HPV
odporne beda osoby wczesniej zaszczepione oraz osoby z odpornością wrodzoną
zaszczepienie po zakażeniu nie będzie skuteczne
za 6 lat ziemia bedzie miejscem troche bardziej przyjaznym, pustym i bogatym w mrożony materiał białkowy o szerokich zastosowaniach
zaszczepiony bedzie Kozera zeby mogl z satysfakcją napisać
"A NIE MÓWIŁEM"
tylko p. Marcinie
kto to przeczyta

Portret użytkownika prorocznia

co prawda nie znam dnia ani

co prawda nie znam dnia ani godziny,  ale rok tak- 2029

biorąc pod uwagę reakcję (a właściwie jej brak) tej tzw cywilizacji na to co wymyśliło kilku szaleńców, może to i dobrze że wszystko dobiega końca?

niech się biją o władzę i tak nie potrwa ona długo.

 

 

 

Portret użytkownika S

W kontekście pytania w tytule

W kontekście pytania w tytule artykułu: to proste, każda plandemia uczy jej twórców słabych stron, które ci niwelują przy kolejnej wersji "apokalipsy". Najpierw była "ptasia grypa", zlana przez wszystkich ciepłym sikiem, tylko hodowcy mieli kłopoty. Kolejna "świńska" wprowadziła już trochę zamieszania, wybadano rynek na szczepioneczki, postraszono trochę ludzi, iluś tam naiwniakom co się poszczepili zniszczono zdrowie. Teraz wygląda na to, że Covid19 był kolejną próbą. Ludziom zrobiono papkę z mózgów, nauczono panikować kompletnie bez powodu, zniszczono gospodarkę, zabrano swobody obywatelskie a nawet czasem prawa człowieka, ale trochę się chyba przeliczyli bo jednak bardzo wielu okazało się nie być totalnie tępymi i bezwolnymi owcami. Za duży opór się pojawił, zauważyliście, że plandemia "odpuszcza"? Niby nadal straszą, ale ludzie mają już coraz bardziej wywalone na lockdowny i w dupie mają szczepienia. Chyba nie wyszło, o ile to nie była tylko próba generalna. Skoro Agenda 2030 chce Światowego Komunizmu na ten właśnie rok, to wygląda, że plandemia 2025-28 będzie ostatnią. Zaorają resztki naszego Świata, potem 2 lata (do 2030) będą wybijać niedobitki i zganiać pokornych do obozów "bezpiecznych od zarazy". Jeśli to prawda, to przyszłość słabo wygląda.

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika dd

Ulica już jest zajęta przeez

Ulica już jest zajęta przeez tęczowych i spod znaku błyskawicy. A żęby normalnych wyciągnąć na ulicę to najpierw musiliby znleźć się przywódcy i musiałby powstać faktyczny ruch oddolny - ludzi chętnych do działania a nie po raz kolejny opłacanych przez jakiś staruszków.

Strony

Skomentuj