Platforma Obywatelska okłamuje Polaków twierdząc, że od samego początku sprzeciwiała się przyjmowaniu imigrantów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Większość wyborców posiada pamięć rybki akwariowej. Doskonale wiedzą o tym politycy, którzy co chwila zmieniają zdanie, a internauci nieustannie muszą przypominać jak było naprawdę. W chwili obecnej, Platforma Obywatelska rzekomo z zadowoleniem przyjmuje rezultat szczytu Unii Europejskiej, na którym zniesiono przymus sprowadzania nielegalnych imigrantów.

 

Politycy proniemieckiej partii PO coraz częściej mówią, że od samego początku nie chcieli sprowadzania obcych kulturowo imigrantów do Polski. Przykładowo kilka dni temu wypowiedział się w tej sprawie kandydat Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy, Rafał Trzaskowski. Cytując jego słowa: „Od samego początku, zarówno rząd Ewy Kopacz, jak i my wszyscy, sprzeciwialiśmy się mechanizmom stałej relokacji”.

Trzaskowski kontynuował, że w jego opinii Polskę stać na przyjęcie kilkuset kobiet i dzieci – jedynie w ramach wyjątku, ale rzekomo nie było mowy o automatycznym mechanizmie relokacji imigrantów. Internauci szybko wytknęli mu kłamstwo i przypomnieli jego wypowiedź z września 2015 roku. Trzaskowski powiedział wtedy, że Polska musiałaby zgodzić się na postulaty stawiane przez Komisję Europejską.

W bardzo podobnym tonie wypowiedział się niedawno Janusz Lewandowski, poseł do Parlamentu Europejskiego. Z jego słów również wynika, że ówczesna premier Ewa Kopacz oraz Donald Tusk wcale nie chcieli sprowadzać imigrantów do Polski i domagali się dobrowolnego udziału w programie relokacyjnym. Również i w tym przypadku mamy do czynienia z kłamstwem – jeszcze w 2015 roku Kopacz mówiła wyraźnie, że „przyjęcie uchodźców jest naszym obowiązkiem”. Dwa lata później, Donald Tusk powiedział, że Polska będzie musiała liczyć się z konsekwencjami za odmowę sprowadzania nielegalnych imigrantów.

Przypomnijmy jeszcze słowa, które padły w 2015 roku ze strony ówczesnego rzecznika rządu, Cezarego Tomczyka. Dowiedzieliśmy się wtedy, że sprowadzenie do Polski 12 tysięcy imigrantów było „sprawiedliwe”, ale władze były „przygotowane na każdą liczbę”. Podobnych przypadków nagłej amnezji wśród polityków PO jest wiele.

Powyższe kłamstwa w bardzo krótkim czasie są prostowane i piętnowane. Niemniej jednak dla Platformy Obywatelskiej i „totalnej opozycji” jest to sposób na pozyskanie wyborców wśród tej sklerotycznej części społeczeństwa. Zbliżają się przecież wybory parlamentarne, które zaplanowano na jesień 2019 roku. Podobnych zagrań będzie jeszcze więcej i to zarówno ze strony opozycji, jak i rządu. Powinniśmy jednak pamiętać, że PiS mimo swoich wielkich deklaracji sprowadza imigrantów i robi to wbrew woli społeczeństwa, które właśnie z tego powodu zagłosowało na tę partię.

 

Pamiętajmy, aby nie dać się oszukać propagandzie i przy najbliższych wyborach parlamentarnych oddać głos rozsądnie. Powinniśmy przypomnieć sobie wszystkie działania obecnego i poprzedniego rządu, a następnie wybrać kogoś, kto zakończy ten bandycki PO-PiSowski układ.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika jkowalski

POPiS: 'SZUBRAWCY I ŚWINIE'

POPiS: 'SZUBRAWCY I ŚWINIE'

"... W bibliotece usiedliśmy na chwilę i zapaliliśmy cygara. Stefan puścił kilka kłębów dymu, nagle zasłonił oczy ręką, ale spostrzegłem, że lecą mu po twarzy łzy. -Mistrzu, co się stało, na Boga – spytałem. Ossowiecki blady i spięty spojrzał mi w oczy. -Nieszczęście.. Jesteśmy w przededniu wojny i już dzielą nas od niej tylko dni. -Przecież Pan mówił nam przed chwilą co innego. -A co miałem powiedzieć? -Odparł inżynier. -Był u mnie pół roku temu marszałek Rydz-Śmigły i powiedziałem mu dokładnie to samo, co powiedziałem marszałkowi Piłsudskiemu w 1934 roku, kiedy podpisywaliśmy z Niemcami traktat o nieagresji. Jeden i drugi wziął ode mnie przyrzeczenie, że nikomu o tym publicznie nie powiem. -Jak daleko dojdą Niemcy? -Cała Polska zajęta, gruzy, krew i mord! Idą dalej, wgłab Rosji, daleko, daleko.. -Do Uralu? -Ossowiecki zastanowił się przez chwilę. -Do Kaukazu. Państwa osi przegrają wojnę, Niemcy i Japonia będą okupowane, Włochy wyzwolone. Zwycięzcy: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Rosja spotkają się na konferencji i ustalą nowy ład w Europie. -A co z Polską? -Będzie Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a potem – szubrawcy i świnie. Na koniec powstanie jeszcze większa niż teraz. Tego ani ja, ani Ty nie doczekamy, dopiero wnukowie. Warto jednak wiedzieć, że tak się stanie.”

https://jarek-kefir.org/2015/02/13/ukrywana-przed-spoleczenstwem-przepowiednia-dotyczy-polski/

Portret użytkownika ono mat opeja

Widzieliśmy także śmierć

Widzieliśmy także śmierć wielu czołowych chazarskich mafiozów, w tym Davida Rockefellera, Jacoba de Rothschilda, George’a Sorosa, Zbigniewa Brzezińskiego, Billa Gatesa itd. - ktos plawi sie w odmetach wyobrazni.

Portret użytkownika nalepka

Jak na dłoni widzimy typowe

Jak na dłoni widzimy typowe rozgrywanie Polaków w grze zwanej - "politycznym ping-pong'iem"

Od prawie 30 lat śitwa zdrajców i sprzedawczyków Magdalenkowo - Okrągło Stołowych wyprzedaje Polski przemysł i niszczy gospodarkę. I w zasadzie to nawet nie wszyscy z tej śitwy są zdrajcy, bo zdrajca to ten, który przechodzi na stroną wroga. A w tym przypadku większość tych polskojęzycznych "zdrajców i sprzerzedawczyków" to farbowane lisy ze zmienionymi imionami i nazwiskami.
Wszystkie stare syjonistyczne świnie z ul. Wiejskiej są mniej lub bardziej umoczone w procederze powalania Polski i Polakow na kolana.

#PiS = #PartiaInteresuSyjonistycznego

Geneza tego szamba wyglądała tak: Bolszewizm, Komunizm, Socjalizm, Liberalizm, Lewica i historia zatacza koło.

Kiedyś Polska pod młotem Związku Radzieckiedo dziś pod młotrem Eurokołchozu.

 

Portret użytkownika Ogoniasty

Z jednej strony sitwa

Z jednej strony sitwa *niemiecko*-francuska (aka PO-PSL). Z drugiej *izraelsko*-amerykańska (aka PiS). Aaa jest jeszcze trzecia sitwa post-rosyjska (aka SLD). Fajnie, co?

Wszystkie te partie powinny być zdelegalizowane, i uznane za relikt przeszłości bo tworzyli je ludzie, którzy w mniejszym lub większym stopniu brali udział w magdalenkowo-okrągłostołowej hucpie. Do polityki powinni wejść nowi młodzi ludzie, bez żadnych powiązań z wyżej wymienionymi partiami. A najlepiej by było sięgnąć do korzeni demokracji na stary wzór grecko-rzymski.

Portret użytkownika Taki

Trzeba patrzec na rece

Trzeba patrzec na rece Rzadowi...bo zaczynam miec przeczucie....ze PiS to jest to samo Co PO...TYLKO robia to Po cichu.!!!!!!!!!

zadnej innej Partii...TYLKO ..Narodowcow i Winnickiego to jedyni na ktorych Monza glosowac ...a Polityka Rzadu na kolanach przed ...zydkami. Musi sie skonczyc.....ZADNEJ ..Judeopolonii Po Moim T.......pie 

Strony

Skomentuj