PiS wprowadza obowiązkowe rękawiczki w sklepach. Czy za ich brak będzie mandat?

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Sanitarne szaleństwo jakie opanowało cały świat powoduje powstawanie rozmaitych dziwacznych obostrzeń. Do najgłupszych z pewnością należy stosowanie lockdownów i tak zwanych maseczek, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Liczne badania naukowe dowodzą, że takie praktyki są szkodliwe, ale rządzący uparcie do nich dążą. Mimo, że 15 maja PiSowcy łaskawie pozwolą chodzić nam na zewnątrz bez szmatki na twarzy, ale wymyślili sposób jak dodatkowo pognębić ludzi i wprowadzili obowiązek stosowania rękawiczek!

 

Nakaz obowiązuje od dzisiaj czyli od 8 maja. Na mocy nowego rozporządzenia rządu, rękawiczki ochronne lub środki do dezynfekcji należy stosować w obiektach handlowych lub usługowych o powierzchni sprzedaży lub świadczenia usług powyżej 2 tys. m2, w innych placówkach handlowych, na stacjach paliw oraz targowiskach.

 

Obowiązek wprowadzono nagle i nieoczekiwanie, a zdumiewające jest też to, że większość badań naukowych nie stwierdza aby powierzchnie były nośnikiem dla wirusa. Jest to zatem kolejny objaw szalonego sanitaryzmu. Być może prof. Horban znowu przeczytał jakiś artykuł w prasie, szkoda, że nie przeczytał badań dowodzących bezsensownosci tego typu nakazów.

 

W praktyce oznacza to, że będą zapewne stały pojemniki z płynem odkażającym, ale nie można jednak wykluczyć, że pisowska milicja będzie robić kontrole w sklepach sprawdzając czy wszyscy grzecznie noszą rękawiczki. Nasi rządzący psychopaci niewątpliwie są do tego zdolni. Odkręcenie śruby z bezsensownym nakazem noszenia maski na zewnątrz zostało zastąpione kolejnym bezsensownym nakazem. Tresura musi trwać.

Nowa fiksacja władzy jest ostatnio widoczna i być moze dlatego coraz więcej przekazów medialnych w trakcie których gdzie politycy spotykają się w rękawiczkach. Ostatnio czarne lateksowe rękawiczki prezentował sam Andrzej Duda andzeja i jego świta. Być może to epatowanie rękawiczkami to zapowiedź jakiejś nowej mądrości etapu w Covidowym szaleństwie, które rozwija nam się całkiem szybko.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

A ja jeszcze chciałbym

A ja jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na te pieprzone maseczki... Bo niby ich noszenie na świeżym powietrzu zostaje zniesione, ale... Znów rozporządzeniem.
I teraz pytanie: Czy furtka która wykorzystywana przez ludzi gdy dostawali mandat za brak maseczki i nie przyjmowali go, nie będzie teraz wykorzystywana przez milicję, by wlepiać mandaty mimo zniesienia zakazu???
Zawsze przecież ktoś się na to nabierze i przyjmie mandat... Jest dodatkowa kasa do skarbu państwa? Jest.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Alf

A czy słyszeliście o tym, że

A czy słyszeliście o tym, że zaszczepieni będą wytwarzać w organizmie zmutowane wirusy i poprzez dotyk, ślinę będą zarażać innych. W ten sposób nie będzie potrzeby dalszych szczepień..... A i owszem usluznych poddanych nie zabraknie do dalszych eksperymentów medycznych.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Zahaczyłem o te nie

Zahaczyłem o te nie-utylizowane maseczki, walające się po ulicach, a tu w filmie natrafiłem na dane liczbowe ile tego się wyrzuca do morza na przykład :

https://rumble.com/vgpsgp-5.8.21-the-demonic-panic-is-at-earthquake-level-we-must-continue-to-pray.html

32 minuta 26 sekunda:

Ponad 140 miliardów (!!!) zużytych maseczek trafiło już do oceanu (chyba Atlantyckiego) i ponad 1 milion dziennie z samego tylko NHS w Anglii, codziennie, każdego tygodnia jest sukcesywnie dorzucane. Stanowi to poważne, niekontrolowane w żaden sposób, zagrożenie dla środowiska, które narasta dalej z każdą sekundą.

Raczej takie zjawisko powinno być kwalifikowane jako zagrożenie epidemiologiczne, a nie zwykłe, naturalne oddychanie?

Pomijając już całą paranoję z super groźnym świrusem i jego niewidoczną (oprócz szczepionych) szkodliwością; to ani maseczki, ani rękawiczki nic by nie pomogły gdyby "patogen" był tak zjadliwy i groźny, jak go opisują ścierwomedia. Każdy ma na ubraniu swoje włosy, złuszczony naskórek, cału czas zachodzi wymiana gazowa przez skórę (para wodna i to co unosi) i przez nosogardziel. W sklepach ludzie przynoszą na butach różne rzeczy, które potem unoszą się z kurzem, itd.

Jedynie sprawny Układ Immunologiczny jest w stanie sobie poradzić ze wszystkimi "intruzami". Do tego został niesamowicie precyzyjnie stworzony. Wiadomo przez kogo. Człowiek ma codziennie do czynienia z 2-ma Trylionami różnych patogenów, bakterii, zarodników grzybów, prionów, pasożytów, o których medycyna najwyraźniej również zapomniała. W ciągu jednej sekundy w organizmie ludzkim zachodzi 2 Miliony reakcji biochemicznych, gdzie produkt jednej jest od razu substratem kolejnej.

To jakim cudem, forsowane przez skorumpowane rządy, zalecenia miałyby cokolwiek sensownego zdziałać??? Albo kretyńska szczepionka? Może tylko namieszać w precyzyjnym mechanizmie, co właśnie robi.

Ale jakiego tu sensownego działania ze strony Targowiczan można się spodziewać? Jest scenariusz partyjny, który dotyczy wszystkich partii i parchołów, i jadą matoły gałąź na której siedzą ! Każde utrudnienie życia gojom w Polin, to nagroda od rebe przecież i uznanie w kachale.

Do czasu, parchy, do czasu.

Portret użytkownika MlotoWiertara

Moze tu chodzi o przerzut

Moze tu chodzi o przerzut maseczek droga morska , zamawiaja cale kontenerowce , jesli by wyrzucali za burte to przeciez musieli by je zbierac z ladow a tego nie robia ... bo gdzie jak sie walaja w smieciach..

Portret użytkownika Kwazar

Czy będzie mandat ? Będzie !

Czy będzie mandat ? Będzie ! Ale to i tak nie problem.Ważniejszym jest ile znowu nam w podatkach od NICZEGO upierdo..zagrabią ! Z zukru a i w końcu z ŻYCIA wolności naszego.Żyjesz i płacisz i nic inaczej, to w polskawej nie będzie NIGDY !!!

Portret użytkownika Arcanum

Bez obaw. w ustawie

Bez obaw. W ustawie stworzonej przez uzurpatorów ziemskiej władzy wyraźnie jest napisane, że dotyczy to osób (domniemam że prawnych i fizycznych). Czyli tworów nie-żywych, obywateli (de facto ich firm), w których role  nieświadomie wcielają się istoty ludzkie.
Ludzi żywych obowiązują zasady ustalone np. w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka z 1948 i są tam dość czytelnie przedstawione nasze przyrodzone prawa naturalne. Każdy z nas (oczywiście o ile wyrazi swoją głęboką wolę, bo nic na siłę) może dążyć na codzień do samo określania się, przedstawiania się jako żywy człowiek, zaciągania wiedzy i praktyki, a nawet tworzenia własnych dokumentów. W ten sposób każdy przyczynia się do kucia matrixowego mentalnego betonu i zaprowadzania boskiej harmonii. Jest to jeden z ważniejszyzch elementów układanki prowadzącej do wyzwolenia.

Portret użytkownika Quark

Rękawiczki zakładam owszem

Rękawiczki zakładam owszem ale tylko wtedy gdy łańcuch w rowerze myję , żeby sobie rąk smarami nie wybrudzić .. Wczoraj w sklepie widziałem pewnego modelowego "obstrachańca " - maska na twarzy (jak u chirurga) niebieskie (medyczne) rękawiczki a gdy sięgał po ogórki w kartonowym pudełku to zdjął tą "skazoną" skrzyneczkę z wierzku i sięgnął po tą pod spodem , żeby sobie "sterylnych" nabrać ale już TEMPAK odłożonego pudelka na miejsce nie odstawił ... bo po co .. głupich nie sieją.

Portret użytkownika Obserwator

Profesor Ordynator z

Profesor Ordynator z Wrocławia żąda , ze kto sie nie zaszczepi ma płacić odzkodowanie, tym  których zarazi , tylko pytanie,  po co sie szczepić skoro można sie dalej zarazić , szczepionka nie zapewnia ochrony,  to co to za szczepionka , o co tu chodzi , przecież z tego wynika ze zaszczepiony,  który też może zachorować , moze zarazać,  to co on juz odszkodowania nie musi płacić tym których zaraża , dwie kategorie ludzi , ci ktorzy mogą zarazać,  bo są zaszczepieni i nie pnoszą konsekwecji i ci co nie są zaszczepieni  to mają płacić odszkodowanie jak ktoś ich zarazi , o co tu chodzi?????

Strony

Skomentuj