PiS przejmuje Marsz Niepodległości. Czy to wynik ustawki z Hanną Gronkiewicz-Waltz?

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Wokół odbywającego się od 2010 roku Marszu Niepodległości odbywają się dziwne rzeczy. Dzisiaj doszło do serii dziwnych zdarzeń. Najpierw ustępująca pani prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz ogłosiła decyzję o zakazie przemarszu Marszu Niepodległości, a potem partia rządząca wjechała na białym koniu i przejęła marsz nazywając go państwowym.

 

Po 8 latach organizowania Marszu Niepodległości, środowiska narodowe zostały okradzione w biały dzień. Trudno uwierzyć, że była szefowa PO zakazała marszu nie wiedząc jakie będą konsekwencje. Okazuje się, że mogła to być typowa polityczna ustawka. Sekwencja zdarzeń prowadziła nie tyle do zakazu przemarszu Polaków, żyjących rzekomo w niepodległej Polsce, tylko do przejęcia Marszu Niepodległości. I to się PiSowi udało.

 

Oczywiście rządowa propaganda będzie do bólu przedstawiała PiS jako zbawcę tej chorej sytuacji. Jednak prawda jest taka, że po prostu PiS przejął na bezczelnego Marsz Niepodległości! Przekonuje się nas, że to gest w stronę narodowców, którzy będą mogli dzięki temu maszerować, ale to jest oczywista nieprawda. To gest mający na celu przejęcie inicjatywy i samego Marszu.

 

Poinformowano, że ten pisowski marsz będzie miał charakter uroczystości państwowych, a w związku z tym wszystkie inne marsze, które ewentualnie mogłyby przebiegać tą samą trasą, z mocy samego prawa nie będą mogły mieć miejsca. Dotyczy to zwłaszcza Marszu Niepodległości. Można docenić, że PiS nie zmienia trasy, bo po podobnym zakazie we Wrocławiu okazało się, że zamiast Marszu Niepodległości obędzie się tam 8 listopada organizowany przez urzędników miejskich, marsz z okazji kryształowej nocy w Niemczech, który wystartuje z wrocławskiej synagogi.

Źródło: Twitter

Prawie na pewno narodowcy i tak pójdą w swoim zdelegalizowanym Marszu Niepodległości i to mimo zakazu działaczki PO. Prowokacje są prawie pewne, bo nie wiadomo co dokładnie szykuje się na te obchody, ale widać jak na dłoni, że mamy do czynienia z jakąś formą kombinacji operacyjnej służb. 

 

Doświadczenie wskazuje, że może to się skończyć nawet rozlewem krwi. Absurdu dodaje fakt, że trwa protest Policji zwany "ptasią grypą" na zwolnieniach lekarskich jest większość policjantów i nie ma jak zabezpieczyć tak dużej imprezy. Miejmy nadzieje, że w Warszawie nie dojdzie do zdarzeń jak w Kijowie kilka lat temu, a mieszają w tym przypadku u nas w kraju dokładnie te same siły co wtedy na Ukrainie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Nicco

Nic nie zostało przejęte.

Nic nie zostało przejęte. Oryginalny Marsz Niepodległości przeszedł oddalony od marszu Biało-Czerwonej jakieś 300 m. W TV też było to podkreślone, więc nie było nawet pod tym względem manipulacji. Poza tym marsz wyszedł bez prowokacji i bez skazy na wizerunku Polski w oczach świata. Prawo zakazywało wnoszenia innych flag, niż biało-czerwone, więc nie było mowy o promowaniu swoich partii, UE, czy poglądów, co ONR niekoniecznie respektował, ale to debile, którzy swoimi działaniami nie raz dały pretekst do oczerniania Polski. Choć PiSu nie lubię, to odwalili kawał dobrej roboty. W końcu sami wzięli czynny udział, było wojsko, nie było agresywnego działania policji. Moim zdaniem marsz w końcu był taki jaki być powinien.

„Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami.”

Portret użytkownika Zenek ;)

Wczoraj miała miejsce

Wczoraj miała miejsce TARGOWICA 2.0

Grupa neo-syjonistycznych odrostów zwana dla niepoznaki Ruchem Narodowym

dokonała SPRZEDAŻY, reprezentowanego jako MARSZ NARODOWY, NARODU POLSKIEGO w NIEWOLĘ

Sprzedaży w ręce "carycy katarzyny" czyli KFACZYSTOWSKIEGO REŻIMU PiS.DA+

za parę STOŁKÓW PRZY RZĄDOWYM KORYCIE
(patrz SYSTEMOWY "naródofiec" M Kowalski, czy Kukiz)...

TARGI TE MIAŁY MIEJSCE JUŻ PARĘ MIESIĘCY TEMU

WCZORAJ SIĘ SFINALIZOWAŁ TEATRZYK pt.... ZAKAŻEMY WAM MARSZU POLACZKI

i CO NAM ZROBICIE, GÓWNO bo jak przykładni NIEWOLNICY (katzolaki)

POMASZERUJECIE na NASZEJ OBROŻY w NASZYM GLORYFIKUJĄCYM NAZIZM MARSZU....

BRUNATNYCH SYJONISTYCZNO-BANDEROWSKICH KFACZYSTOWSKICH KOSZUL....

I TO BYŁOBY NA TYLE W KWESTII ISTNIENIA POLSKI

ZNISZCZONEJ RĘKAMI KATZOWEGO POLACTWA

Portret użytkownika Logiczna logika

To będzie procesja jak na

To będzie procesja jak na boże ciało zobaczcie sobie program tego marszu najpierw msza (żenująco brzmi to słowo) potem modlitwy gówna katolskie a potem procesja ze świecami. Gdyby nie te katolickie gówna to chętnie bym poszedł na marsz, CHYBA ŻE ORGANIZUJEMY RÓWNOLEGŁY MARSZ ZNZ i spotykamy się o 12 koło franca. Czyli pomnika chopina w łazienkach i z buciora do Ronda Dmowskiego a potem na błonia narodowego. Pisać w komentarzach kto miałby ochotę. Nie pie***lcie że się ni da bo z mojej zabitej dechami wioski do wawy bilet kosztuje 60 pln. i jedzie 3h około. Jakby coś to mogę pomóc coś jeżeli chodzi o warszawę bo tu mieszkam od jakiegoś czasu.

a kto umarł ten nie żyje

Portret użytkownika Zenek ;)

https://nczas.com/2018/11/09

https://nczas.com/2018/11/09/co-dalej-z-marszem-niepodleglosci-narodowcy-zdradzaja-kulisy-negocjacji-z-prezydentem-i-rzadem-rozmowy-przerwane/

"kovalski - prawdziwy król śródmieścia 09/11/2018 at 19:46

wszystko dawne temu ustalone. RN sprzedaje MN do PiS w zamian za stołki w ZjePrawicy.

teraz trwa tylko zasłona dymna, tak by goje RN dały się spokojnie wykastrować..

___kovalski - prawdziwy król śródmieścia 09/11/2018 at 19:55

___zresztą z tego co pamiętam, to NIE NEGOCJUJE SIĘ Z TERRORYSTAMI (I CIULAMI I ZŁODZIEJAMI!)..

___z punktu widzenia MN, jeśli się on nie odbędzie, to nic się nie stanie. każdy wie jak było oczywiście szkoda tych pieniędzy, ale może można odwołać transport, nagłośnienie itd… zresztą i tak potem będzie można podać dudę i resztę złodziei o odszkodowanie..

___ABSOLUTNIE NIE WOLNO IŚĆ ZE ZŁODZIEJAMI W JEDNYM MARSZU..

___ale co ja tu będę się produkował, kiedy wszystko dawno temu było ustalone przy małym okrągłym stole. sprzedali was. 100,000 ludu wykastrowane i sprzedane. będziecie robili za statystów w teatrzyku dudy i kaczyńsiego i całej reszty magdalenki..

______kovalski - prawdziwy król śródmieścia 09/11/2018 at 20:04

______i należy zrobić MN w każdą pierwszą niedzielę po 11.11, czyli za tydzień..

______na bazie tej kradzieży powstanie bardzo silna nowa idea, DZIEŃ NARODOWCA, i nikt nigdy się nie będzie mógł do tego dnia przykleić czy przyczepić czy nawet zorganizować swoje jakieś prowokacyjne kontrmanifestacje..

______jeśli RN tego nie wykorzysta tej okazji to są sprzedajne typy i zdrajcy. za stołki.".

(MN - Marsz Niepodległości)

Jeśli RN SPRZEDA MN to MOŻECIE 12 ŚWIĘTOWAĆ JUŻ ŻYCIE w POLIN+.....

z OFICJALNĄ FLAGĄ NA MASZCIE.....

i SZNUREK po "ZŁOTEJ" LECHII......

i też SWOJE WYMARCIE bo ten czy będzie (miał znaczenie)

jak UKRZYŻUJ z bajki o CHRYSTUSIE

taki DZIEŃ DŁUGICH KOSZERNYCH NOŻY .....

właśnie NA WASZYCH OCZACH MORDUJĄCYCH POLSKĘ......

PODOBNO polactwa OJCZYZNĘ...... zwłaszcza tego maryjkowo-jezudkowatego.......

Strony

Skomentuj