Pioruny uderzyły w dwie grupy ludzi w Argentynie

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

To już kolejny przypadek, gdy mamy do czynienia z incydent z wyładowaniami atmosferycznymi uderzającymi ludzi na plaży. Kilka dni temu piorun zabił 36 letnia kobietę w Brazylii, a tym razem piorun poraził 7 osób na plaży w Argentynie.

 

Jak podają media argentyńskie siedmioro trafionych zostało rannych a do zdarzenia doszło 19 stycznia w kurorcie Mar del Plata. Pierwszy incydent miał miejsce gdy piorun uderzył w drewniany taras pełen ludzi. Ranna została kobieta i trzy nastolatki. Drugi wypadek miał miejsce na plaży "Waikiki", a piorun trafił w namiot, w którym schronili się ludzie.

 

Wcześniej w styczniu tego roku doszło już do podobnego zdarzenia na plaży w Villa Gesell. Wtedy skończyło się to znacznie gorzej, bo zginęły cztery osoby, a 22 zostało rannych. Ostatnie tygodnie obfitują w doniesienia o bardzo silnych wyładowaniach atmosferycznych, które mają miejsce w Ameryce Południowej.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Fin2

To ciekawe w ostatnich dniach

To ciekawe w ostatnich dniach zjawisko zobaczcie sami: 1) Potężna burza przeszła nad Rio de Janeiro. Piorun uszkodził słynny posąg Jezusa - 18.01.14 2) Pioruny uderzyły w dwie grupy ludzi w Argentynie 19.01.14
3) A dzisiaj poiorun strącił samolot w Indonezji - Zgineli wszyscy n apokładzie.
 
Dzień po dniu  zdarzenia  z  piorunami .... 
Zapraszam  na  stronę :
http://wwx.pl/-3e
 
Znajdziecie tam sporo interesujących informacji

Portret użytkownika Polakmały

To sie staje żenujące ADMINIE

To sie staje żenujące ADMINIE przestań kasować z automatu moje momentarze!
Bo co niezarejestrowany jam jest? Miałem zamiar ale jakoś mi się odechciało skoro na tej samo kopiującej się stronie tylko co 4 komentarz jest publikowany!
Biada ci powiadam biada jak tak dalej będziesz brną w zaparte, sam się wykończysz.
I tak to skasujesz więc po krutce: Last sample: 1.48 uSv/h
Last contact: 2014-01-19 23:02:27
24 hours average: 1.36 uSv/h
A gdzie to się domyśl z komentarzy które skasowałeś!
PS. Ostatni gasi światło!

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Pisałem juz tu dawno, że

Pisałem juz tu dawno, że chemitrails mają zmienić elektrostatykę naszej planety. Celem m.in. jest głównie utworzenie właściwego środowiska dla wojskowych instalacji broni energetycznych, kontroli nad ludźmi poprzez sygnały o częstotliwościach zblizonych do częstotliwości pracy ludzkich mózgów. Nie tylko. Także do rozprzestrzenienia patogenów, obnizenia płodności kobiet i zabicia męskch plemników w nasieniu.
Zatrważające są statystyki niepłodności u obu płci i poronień. W stosunku do 2012 roku w 2013 ilość ta wzrosła o 100%
 Śiertelność ludzi po 60 tym roku zycia również o100 %..
 Jest tu taki kindybał, który sie z tego agenturalnie śmieje... Zaraz mi odpowie... Będzie wtedy wiadomo, że przyznaje sie do swojego  rodzaju.... buhahhahhaaaaa...

Portret użytkownika Pulsar

@Wojox Owszem, coś się dzieje

@Wojox
Owszem, coś się dzieje z elektrostatyką w atmosferze, ale w opryski pyłu aluminiowego (chemtralis) raczej nie wierzę. 
Gdyby aluminium było aż tak szkodliwe, to np: w okolicach Hut Aluminium powinna być pustynia jak po bombie atomowej, - a przecież tak nie jest.
Drugim argumentem jest to że, Glin jest trzecim najpowszechniej występującym pierwiastkiem w skorupie ziemskiej, więc sam w sobie nie moża być aż tak toksyczny.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Argumenty, ktore przytaczasz

Argumenty, ktore przytaczasz nie sa adekwatne do istniejącego zagrożenia. Nalezy brać pod uwagę, że to co rozpyla sie w atmosferze stanowi nanocząsteczkowe struktury. Poczytaj sobie o nanotechnologiach i wyciągnij wnioski... pozdrówko
dodam jeszcze, że nanostruktury są wielkości atomów poszczególnych pierwiastków silnie aktywnych elektrostatycznie a w organizmach ludzkich nie ma barier filtrujących tak małe cząstki.

Strony

Skomentuj