Piorun uderzył w samolot pasażerski, niezwykłe nagranie z kokpitu

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Samolot pasażerski lądujący w Stanach Zjednoczonych podczas burzy, został uderzony przez piorun. Wideo z incydentu zostało opublikowane w Internecie.

Do incydentu doszło, gdy Boeing 737 MAX leciał na wysokości dziewięciu tysięcy metrów i przygotowywał się do lądowania w Panama City na Florydzie. Na filmie nakręconym z kokpitu widać, że wokół samolotu zaczęła migotać błyskawica, a jedno z wyładowań uderzyło w sam nos samolotu.

 

Pomimo uderzenia pioruna i trwającej silnej burzy,  pilotom udało się wylądować samolotem na lotnisku Tocumen. Na pokładzie Boeinga 737 MAX znajdowało się 140 osób, żadna z nich nie odniosła obrażeń. Błyskawica nie wpłynęła na działanie przyrządów samolotu. 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Pilot

Instaurare omnia in Christo +

Instaurare omnia in Christo +++

 

https://www.youtube.com/watch?v=qhSSuHm4H-0

W 2018 r. na konfederencji prasowej Prezydenta Putina polski dziennikarz Andrzej Zaucha zadal mu pytanie a w zasadzie kilkanascie pytan dotyczacych lotniczej katastrofy smolenskiej sprzed 8 laty i jak na "niekulturnych" Polakow przystalo arogancko i bez najmniejszego respektu dla prezydenta tego najwiekszego kraju na swiecie. W odpowiedzi na tzw. "Teorie wybuchu" lekko zniecierpliwiony Putin stwierdzil : " To skad ten samolot lecial z Moskwy czy z Warszawy ? Jak wylatywal z Warszawy to tam u siebie szukajcie tych co to bombe podlozyli" - reszte wypowiedzi posluchajcie sobie na powyzszym video jezeli znacie rosyjski Smile .

.

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika Quark

Nie ma w tym nic

Nie ma w tym nic nadzwyczajnego bo jak wiadomo kadłub samolotu jest z metalu a więc doskonale przewodzi ładunki elektryczne , które nie mają "podstaw" wnikać do jego wnętrza . Gdyby zaś był to samolot z drewna to spłonąłby jak Hindenburg . 

Portret użytkownika baca

no i to są znaki końca świata

no i to są znaki końca świata które zapowiadał wielebny magister i ten białoruski robopop...
obydwaj wykształcili się na wielebnych bo ich też w dzieciństwie jebnął piorun... porzucili wówczas pracę dojarzy w swoich kołchozach, porzadnie wygrzali bose stopy w świeżych krowich plackach, następnie starannie owinęli stopy liśćmi kapusty i pomaszerowali po edukację do miasta...
na rogatkach spotkała ich maryja i nakierowała na najbliższą parafię...
tam w zaciszu zakrystii wyssali łapczywie całą wiedzę jaką dziś się z nami hojnie dzielą...
a wszystko z powodu zwykłego pioruna który był znakiem...

 

Portret użytkownika Pilot

Instaurare omnia in Christo +

Instaurare omnia in Christo +++

 

https://www.youtube.com/watch?v=JU7PywdWf24

Jak legendarny Kolega "baca" stanie najpozniej za kilkadziesiat lat na Sadzie Ostatecznym przed obliczem Najwyzszego, to niech przypadkiem nie zapomni tam wtedy publicznie popyskowac i pochamowac i pobluznic temu Bogu jak na tym elitarnym "ZnZ"-Forum a najlepiej to niech Kolega zwyzywa tam tego Jahwe jak Kaczynskiego jakiegos i w morde mu na koniec napluje, dobrze ? 

.

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika Pilot

Instaurare omnia in Christo +

Instaurare omnia in Christo +++

Potwierdzam. Tez to UFO widzialem i to juz przed laty w lanie pszenicy w Wylatowie wspolnie z tysiacami idiotow z calej Polski. Nie ma zadnych UFO, sa tylko biesy czyli upadle anioly uwodzace oglupiale dusze ludzkie na ich wieczna zgube aby sie wypelnilo to co sie ma wypelnic zgodnie z "Apokalipsa sw. Jana" +++

.

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika Tomasz123

Do Pilot.Co do UFO,zgadzam

Do Pilot.Co do UFO,zgadzam się z Tobą:"(9) I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie." - Księga Apokalipsy(Objawienia) 12;9 BT

Przed Potopem Diabeł i jego aniołowie przybierały ciała ludzkie i z pewnością poruszali się w jakiśtam pojazdach.Ślady tych poczynań zostały w mitach i płaskorzeźba.Teraz ,po zrzuceniu na Ziemię,mimo że nie mogą się demony materializować,próbują przekonać ludzi,że obca cywilizacja odwiedza Ziemię.Oczywiście po to,by ludzie wierzyli w kosmitów, a nie w Boga Jehowę i jego syna Jezusa Chrystusa.

Strony

Skomentuj