Piorun uderzył w indiańską wioskę w Kolumbii -11 osób zginęło, a 15 zostało rannych

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Tragiczny incydent miał miejsce w poniedziałek wieczorem na północy Kolumbii, w górach Sierra Nevada de Santa Marta. Piorun uderzył w jeden z budynków, w którym znajdowało się ponad 60 osób, którzy wykonali tradycyjne indiańskie rytuały. Jest przynajmniej 11 ofiar śmiertelnych.

 

Władze starają się ustalić dokładną liczbę ofiar. Wiadomo, że 15 osób jest rannych, z czego 6 jest w ciężkim stanie. Ratownicy dostarczyli rannych do miejscowych szpitali. Akcja ratunkowa była bardzo skomplikowana. Ze względu na trudny teren, w którym mieszkają Indianie ewakuowano ich przy pomocy helikopterów.

Poszkodowani to członkowie plemienia Wiwa. O ironio uderzenie pioruna miało miejsce w trakcie rytuału harmonizacji z przyrodą. Budynek, w który trafiło wyładowanie doszczętnie spłonął.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Krzysztof Piotr

Jest możliwym, iż podczas

Jest możliwym, iż podczas całego harmonizowania się z przyrodą, a było to sześćdziesiąt osób, udało im się osiągnąć taki sam stan wibracji biopola, na zewnątrz panowała burza, a ich wspólna modlitwa wytworzyła sprzyjający ładunek i tak wywołano piorun. Prawdopodobnie wszyscy byli pod wpływem tego samego bodźca zewnętrznego jak opary z ziół itp.

Portret użytkownika Helmut

"Tragiczny incydent ..."

"Tragiczny incydent ..." ... Admin, od kiedy piorun to "incydent" ?? Trafił i już ... co w tym dziwnego ?? ... Co to za "ZmianyNaZiemi" ?? 
Portal schodzi na psy !! Już nie tylko Tallinn, ale i Admin piszą takie głupoty, żeby tylko był art. ... a z tego kasa z reklam (razy wyświetlenia) ... ŻAŁOSNE !!

Portret użytkownika SurvivorMan

Kiedyś, kilkanaście lat temu,

Kiedyś, kilkanaście lat temu, pracowałem w markecie... Przychodził tam dość regularnie taki jeden dziadek z żoną dewotą... Za każdym razem, gdy przychodzili do sklepu, coś im nie pasowało...To na mięsnym, to na owocowo-warzywnym, to na dziale z pieczywem... Nie było dnia, żey im coś nie pasowało, ale z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu, wciąż przychodzili...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Skomentuj