Pilot wylądował helikopterem wojskowym na środku drogi, bo się zgubił

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Rejonie Aktobińskim w Kazachstanie pilot posadził helikopter na trasie, łączącej Aktobe z Szymkentem w pobliżu wsi Karabutak, aby zapytać kierowców o drogę.

 

 

Informacja o miejscu zdarzenia pochodzi z komentarzy pod filmem umieszczonym w portalach społecznościowych, informuje portal Vzglyad.ru.

 

Na nagraniu widać śmigłowiec, stojący na środku drogi i tarasujący przejazd pojazdom. Z maszyny wychodzi człowiek w mundurze, który zmierza w kierunku mężczyzny, prowadzącego ciężarówkę. Po zadaniu kilku pytać, wojskowy wraca do kabiny helikoptera. Okazało się, że pilot stracił orientację podczas zamieci śnieżnej.

 

„Chłopak się zgubił i krążył w kółko, nie wiedząc, gdzie się znajduje” – tłumaczy kierowca, który rozmawiał z wojskowym.

Ocena: 

4
Średnio: 3.8 (4 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj