Pigułka dzień po - czyli nowa forma depopulacji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak wiadomo tak zwane elity, które naprawdę rządzą światem już dawno uznały, że ludzi jest na Ziemi zbyt dużo. Aby ograniczyć przyrost naturalny zaczęto promować rozmaite narzędzia ku temu prowadzące. Wśród głównych z nich jest aborcja fizyczna i chemiczna. Ostatnio w Polsce wprowadzono tak zwaną "Pigułkę dzień PO", która należy do tej kategorii.

 

Oczywiście depopulacja odbywa się na różnych płaszczyznach. Na przykład poprzez zmuszanie dzieci do przyjmowania szczepionek, które rzekomo im pomagają, a de facto powodują spustoszenie w organizmie poprzez iniekcję metali ciężkich i innych niebezpiecznych dla zdrowia patogenów oraz chemikaliów.

 

Depopulacja odbywa się też na płaszczyźnie kulturowej, co objawia się poprzez promocję związków homoseksualnych i hedonistycznego trybu życia nastawionego tylko na siebie. Ta metoda osiąga wielkie sukcesy zwłaszcza w krajach rozwiniętych, których społeczeństwa kurczą się dramatycznie. Nie działa to jednak na dokonujących kolejnej konkwisty w Europie muzułmanów, którzy płodzą dzieci na potęgę za co jeszcze dostają pieniądze od lewicowych rządów w UE.

 

Wreszcie depopulacja odbywa się przez zabójstwa ludzi, które zgodnie z lewacką nowomową nazywane są inaczej. I tak zabicie dziecka nazywa się aborcją, albo zabiegiem, a zabicie dorosłego eutanazją. Jak zwał tak zwał, ale skutek jest taki, że człowiek, mały czy duży, zostaje w kontrolowany sposób zabity.

 

Najnowsza odsłona tego procesu nazywa się "Pigułka dzień PO". Jest to de facto aborcja chemiczna polegająca na dostarczeniu do organizmu kobiety hormonów wywołujących poronienie nowego życia. Oczywiście lewacy nie uważają, że zapłodniona komórka jajowa to człowiek. Ich zdaniem nawet noworodka można zabić i nazywają to "aborcją po urodzeniu". Dowodzą oni, że noworodek to zlepek komórek bez świadomości.

 

Pigułka dzień po dostępna w aptekach bez recepty to próba przeciwdziałania naturze, która często znajduje sposób na przedłużenie gatunku tak, że nawet zatwardziałe feministki opowiadające o tym jak to nienawidzą dzieci, w pewnym momencie mają swoje własne potomstwo.

Pigułka ta ma dać ludziom możliwość, aby pozbyli się "kłopotu", jak w przegniłych lewackim myśleniem społeczeństwach nazywa się cud powstania nowego życia. Skutkiem upowszechniania tych farmaceutyków będzie jeszcze skuteczniejsza depopulacja i w oczywisty sposób liczba dzieci urodzonych na skutek tak zwanej "wpadki" drastycznie zmaleje. Innymi słowy większość z nas nigdy by się nie urodziła, gdyby w przeszłości rozpowszechniono taką trutkę na dzieci.

 

Warto się zastanowić, co robią z nami nasi władcy i czy przypadkiem nie zachowują się oni ja rolnik posiadający trzodę. Jeśli trzody jest zbyt dużo to ogranicza się jej liczebność. Świnie i krowy głosu nie mają, ludzie jeszcze tak, ale nie wiadomo jak długo to potrwa, bo nazistowskie metody regulowania populacji stają się coraz bardziej popularne i na swoją zgubę coraz mniej osób widzi w tym problem.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Qbek10

Z czym sie nie zgadzasz? Z

Z czym sie nie zgadzasz? Z tym że islamiści zalewają Europę i rozmnażają się jak króliki? Z tym że aborcja to jest morderstwo? Z tym że lewacka UE wyniszcza Europejczyków na każdym fromcie? Z tym że w większości karajów tzw cywilizacji zachodniej jest coraz mniej ludzi do niej należących? Kobieto ogarnij się! Przestań wierzyć ludziom pokroju Donalda T.? Otwórz oczy i zacznij mysleć, oderwij się od TVN'u i GW i zacznij MYŚLEĆ - to nie boli!!! Przez takich jak Ty niedługo Eupejki bez wyątków - Polki też, bedą zmuszone do chodzenia w burkach!

Portret użytkownika jaaa

czytam tu  nie kturych

czytam tu  nie kturych  wypociny nazekajacych na to  ze ktos  tam sie rznie po krzakach  itd niewiem ludzie czy  wy jestescie normalni  sex  traktujecie jak jakas  zzaraze a jest  to normalna zecz nikomu nie szkodzaca  a dajaca przyjemnosc nie mysle o gwaltach    bo  to  zle   ale  chodzi mi  o  sex w  obopulnej   zgodzie
ale widze  tu  wielkich przeciwnikow  sexu moralistow piep  kturzy pewnie co dzien wala konia  przy pornosie ze  sex  to  zlo nie rozumieja  ze   ich mozgi  zostaly  wyprane  juz  od malekosci indoktrynacja wpajanie ze  sex  to  zlo ale nikt  nie zauwaza  ze przemoc   we  wiadomosciach  w telewizji   filmach    jest  naruralna   puszczana  bez   ograniczn pr5zykladowo ogladajac  you tube  trudno  dostrzec  nagosc  zakazana  ale  mordobicie jak najbardziej  jest normalne  i pokazywane   i  czy  uwazacie sie za normalnych  czy  uwazacie   ze  to jest normalne  jesli tak nalezalo by was  leczyc  moze nawet  izolowac   bo  byc moze   w  waszym umysle  kryje sie psychopata co  do  tabletek  ktos  chce   sexu  wpelni  to   wykorzystac   ale nie chce miec  dzieci  jego  sprawa ma prawo sie cieszyc  sie sexem a  tabletka   po jest  poto zeby nie chciane dzieci  sie nie  rodzily  zeby  dzieci  na kturych   nie ma pieniedzy  i mialy by  glodowac  sie nie rodzily ale  sadysci  beda  za tym zeby takie dzieci  sie rodzily   bo chyba  lubia  patrzec  na  ludzcie  cierpienie  cierpienie  rodzicow  i  cierpienie   dzieci dlamnie to tez  psychopaci   przeraza mnie to ze swiat jest pelen  psychopatow   kur ,,,   gdzie ja zyje !!! ???  sorry za bledy ortograficzne 

Portret użytkownika Voymir

Jesteś [...] jeden anonimowym

Jesteś [...] jeden anonimowym użyszkodnikiem, weź się zaloguj, bo z [...] którzy nie piszą otwarcie od siebie nie piszę - miej jaja, chyba żeś kobietą (w sumie one też mają jaja i to więcej niż facet i to prawdziwe pochodzące z JAJNIKÓW), choć zrobię wyjątek, i jak się uważasz za Polaka i jesteś nim, a nie volksdeutschowską [...] to otwórz przyłbicę!!! powinni takich [...] jak ty publicznie chłostać! Z Eugeniczne poglądy, sprawa jest prosta, nawołujesz do cieszenia się seksem zapomniawszy do czego on służy - otóż DO ZAPŁODNIENIA KOBIETY, [...]!!! A nie walenia spermą gdzie popadnie!!! pozwól że użyję cudzysłowia agencie NWO:

"ma prawo sie cieszyc  sie sexem a  tabletka   po jest  poto zeby nie chciane dzieci  sie nie  rodzily  zeby  dzieci  na kturych   nie ma pieniedzy  i mialy by  glodowac  sie nie rodzily ale  sadysci  beda  za tym zeby takie dzieci  sie rodzily   bo chyba  lubia  patrzec  na  ludzcie  cierpienie  cierpienie  rodzicow  i  cierpienie   dzieci dlamnie to tez  psychopaci   przeraza mnie to ze swiat jest pelen  psychopatow   kur ,,,   gdzie ja zyje !!! ???  sorry za bledy ortograficzne" NIE UZNAJĘ twych przeprosin za błedy ortograficzne, bo dla mnie jesteś bestią, która przyzwala na MORDERSTWO!!! w dodatku bo chce się pogzić z kimśi nawołuje do sexienia się gdzie popadnie!!!
 
Udzielam upomnienia za inwektywy, - komentarz wymoderowano
[email protected]

Portret użytkownika didier

Rany julek....jak można

Rany julek....jak można czytać taki bełkot ?
 
 
Rozłóżmy ten podprogowy, propagandowy tekst na kilka sentencji.

 
1. Elity uznały że ludzi jest zbyt dużo i chcą ją ograniczyć poprzez owe pigułki i eutanzję.
ad.1 aha czyli europejczyków jest za dużo, bo my mamy te pigułki i eutanzję. Afrykańców i Azjatów jest tyle ile potrzeba
.Co więcej owe pigułki i eutanazja(-osobników niezdolnych do rozmnażania) mają ograniczyć populacją bardziej niż np zakaz posiadania więcej dzici niż jedno w Chinach. I co więcej pigułki lepiej obniżą populację niż wojna światowa...

 
2.,,Warto się zastanowić, co robią z nami nasi władcy i czy przypadkiem nie zachowują się oni ja rolnik posiadający trzodę. Jeśli trzody jest zbyt dużo to ogranicza się jej liczebność"
ad2. A może właśnie owej trzody jest ZA MAŁO !!! CO O TYM SIĘ TRĄBI NA LEWO I PRAWO !! BO NIE MA KTO ROBIĆ NA EMERYRURY DLA STARYCH, BO MUZUŁMANÓW ZA DUŻO

 
3. ,,Świnie i krowy głosu nie mają, ludzie jeszcze tak"
ad3. No właśnie, ludzie głos mają i mogę jeszcze decydować o swoim ciele, co ten artykuł chce nam wmówić że to jest złe. Bo twój organizm ma służyć jako maciora do zapewnienia ciągłości w dostarczaniu niewolników.

 
4. ,,nazistowskie metody regulowania populacji stają się coraz bardziej popularne i na swoją zgubę coraz mniej osób widzi w tym problem."
ad.4 No właśnie regulowanie populacji jest problemem, ograniczenie swobód i możliwości decydowania o swoim życiu jest REGULOWANIEM POPULACJI.
HAHA śmieszna jest pisanie ,,na swoją zgubę" looool chyba na zgubę owych władców....bo gdzie oni znajdą posłusznych niewolników ? chyba nie w afryce tylko np. w Polsce.

 
 
Autor już mnie ocenił, jak się z nim nie zgodzę to jestem lewakiem... bardzo rzetelnie napisane

 
Ja uważam, że każdy ma prawo decydować o swoim ciele. Każdy ma prawo popełniać błędy i żyć z świadomością ich popełnienia.
Chcesz założyć prezerwatywę i niedopuścić do zajścia w ciążę ? możesz tak postąpić, chcesz wziąć pigułkę żeby niedopuścić do 
zajścia w ciążę ? możesz tak postąpić. Chcesz się masturbować i marnować nasienie ? twoje ciało należy do ciebie i nikt mi tych rzeczy nie będzie zabraniał
bo mogłoby powstać z tego nowe życie....

 
Najważniejszą kwestię się oczywiście pomija !!
Bo jeśli kobieta chce mieć dwójkę dzieci, ale dokonała ,,aborcji" np z powodu gwałtu. TO NIE ZNACZY ŻE I TAK NIE BĘDZIE MIAŁA DWÓJKI DZIECI
Propaganda chce wmówić ludziom, że jak dokonasz owej aborcji to mordujesz itp. ALe skoro przykładowa kbieta chce mieć TYLKO DWOJE DZIECI
i urodziłaby to z gwłtu, to I TAK DRUGIEGO DZIECKA NIE Z GWAŁTU BY JUZ NIE URODZIŁA !! ONA NIE CHE TRÓJKI, więc niechciana ciąża tak czy siak eliminuje to trzecie dziecko...

Nasza nadzieja
https://www.youtube.com/watch?v=Tuqbony9RiE
Na walkę z rzeczywistością
http

Portret użytkownika Voymir

Kolejny..., nie ma czegoś

Kolejny..., nie ma czegoś takiego jak wybór, albo jesteś w porządku dla Natury albo nie, wtedy tracisz Karmę, kiedy zabijesz/skrzywdzisz w dowolny sposób stworzenie inne. Albo żyjesz i jesteś w porządku, albo NIE, i nie ma "nie dyskutuje się z gustami" bo wtedy - automatycznie ucina się rozmowę i dyskusję... I nie obchodzi mnie czy w to wierzysz, tutaj nie chodzi o to w co wierzysz, tylko w co wierzy to dziecko które się nie narodzi... a wierzy że jego wędrówka po ciele kobiety ma jakiś cel, bo jeśli chodzi o uniknięcie przypadku gwałtu to zabieramy się za to od dupci strony, nie uważasz?

Portret użytkownika mikqus

Zdecydowanie masz

Zdecydowanie masz rację!,szczerze to w  Europie nie ma czego depopulować, co za bzdury!, gdyby piguła była w chinach, indiach czy w afryce za darmo to może artykuł miałby sens. Może admin wyjaśni kto ma na celu depopulacje Europy ? Z tego co widzę to działania są zupełnie odwrotne, więcej krów = więcej dojenia.

Strony

Skomentuj