Pierwsze przypadki małpiej ospy zostały zidentyfikowane we Włoszech i Szwecji

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Pierwsze osoby zarażone ospą małp zostały zidentyfikowane we Włoszech i Szwecji. Chorobę zdiagnozowano u dwóch osób.

 

Narodowy Instytut Chorób Zakaźnych Lazzaro Spallanzani we Włoszech otrzymał informację o młodym mężczyźnie z potwierdzoną diagnozą, który niedawno przybył z Wysp Kanaryjskich. Jak wspomniano, sam zwrócił się do pogotowia jednego ze szpitali w Rzymie. Pacjent jest obecnie w izolacji. Jego stan oceniono jako zadowalający, organizacja wyjaśniła i dodała, że ​​w tej chwili trwa identyfikacja osób mających z nim kontakt i prowadzone są badania epidemiologiczne.

 

Pacjent w Szwecji również miał łagodną infekcję. Władze królestwa ds. zdrowia poinformowały, że pacjent mieszka w rejonie Sztokholmu. Nie wiadomo jeszcze, gdzie dokładnie się zaraził. Dochodzenie wciąż trwa i bada się obecnie, czy w kraju nadal istnieją osoby zarażone małpią ospą. Możliwe, że szwedzkie władze zaklasyfikują infekcję jako ogólnie niebezpieczną chorobę.

 

Wcześniej okazało się, że brytyjska agencja zdrowia (UKHSA) odnotowała jeszcze dwie osoby zarażone małpią ospą. Okazało się, że pacjenci mieszkają razem w tym samym domu. Pierwsze przypadki w Wielkiej Brytanii zgłoszono 7 maja.

 

Ta małpia ospa jest podobna do ospy prawdziwej, która została oficjalnie uznana za zwalczoną w 1980 roku. Większość zarażonych osób wraca do zdrowia w ciągu kilku tygodni, ale czasami komplikacje mogą prowadzić do śmierci. W Nigerii wybuch epidemii małpiej ospy wystąpił po raz pierwszy w 2017 roku.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika pozytywny sqrwiel

 Ten wajrus jest lagodny, ma

 Ten wajrus jest lagodny, ma inne zadanie, wkurwic bardziej i tak juz wkurwiona ludzkosc i wywolac zamieszki, a potem przyjda sprawiedliwi z davos i uczynia enwuło, oni beda miec, a ty nie i bedziesz szczesliwy hue hue hue jebac ten beukot, ludzie sraja sie nad tym marnym skafandrem biologicznym jakby byl jedynym na cala wiecznosc...

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Oczywiście czystym zbiegiem

Oczywiście czystym zbiegiem okoliczności jest pojawienie się "małpiej ospy" tuż przed forum w Davos, w sam raz na komisję poprzedzającą wydarzenie.

Oprócz tego małpia ospa jest w szczepionach astra zeneca (Gwiazda Śmierci-trafne) i moderna. Ale Samo forum ekonomiczne w Davos ma jeszcze lepsze podłoże:

https://www.bitchute.com/video/rdOcPCPXB7em/

Nie trzeba znać angielskiego, żeby się dokumać co jest na obrazkach.

Ogólnie to spotkanie satanistów, czy lucyferian. Sami zobaczcie.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Jarek Mikul

Trudniej będzie im zrobić

Trudniej będzie im zrobić przekręt z małpia ospą tak samo jak z covisraczką. 

Ospę widać na ciele. Na skórze. Chyba ludzie nie dadzą się nabrać kolejny raz na kolejną BEZOBJAWOWĄ CHOROBĘ??!! 

Portret użytkownika spokoluz

Srowid był i jest ustawiony

Srowid był i jest ustawiony na haplogrupę chinoli , ten na roznoszenie przez dymanie w doopala czy ssanie . Jaki był schemat uwalenia rozpasania seksualengo przez KK - jeden mąż czy żona poprzez grzech cudzołustwa . Ludzie rozszerzyli choryzonty i żeby ich znów zniewolić w imię książki wyssanej z doopy  idą po tej linii z wyssaną z doopy ideologią świrusa. Jezus = wirus .

Nadeszła era Wilka w konstelacji Wodnika i nadszedł czas oczyszczenia i nikt i nic tego nie zatrzyma bo nastał świt jasnej strony energii.

Ch.j im w doopę cimnogrodowi i tak przegrali - to są podrygi trupa.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika drako_tr

Wirus = jad     (Wirus to

Wirus = jad     (Wirus to słowo pochodzące od łac. virus, co oznacza jad, truciznę)

Watykan – „wężowa stolica” – Obserwator Czasów Końca

 

Corona = korona -  atrybut władzy monarszej, pojęcie korona rozszerza się także na mitry i mitry książęce.

 

Jad + korona = CORNAVIRUS - królewski jad

 

Czy Covid-19 to rekombinacja wirusa i toksyny?

" Szczepionki mRNA specyficznie szkolą ludzką fizjologię w wytwarzaniu podejrzanego białka kolca. Czy to naraziło odbiorców szczepionki na działanie toksyny? Wygląda na to, że tak może być. W takim przypadku zasadniczy projekt szczepionki mRNA byłby poważnym błędem. Uczył fizjologii wytwarzania toksyny."

 

Cały świat zapłakał. Zmarł David Rockefeller | Niepoprawni.plKomunista Franciszek mówi, że nie możemy wrócić do normalności! - gloria.tvMajątek rodziny Rothschild. I dlaczego nie sa wymieniani w rankingu top  richest? - Wykop.pl

 

 

 

Nie Jezus obmyślił ten ludobójczy plan, tylko ci, co Go tak samo nienawidzą, jak nas, potomków Słowian...

Ewangelia św. Andrzeja

„Spytał Andrzej uczeń: Rabi (Jezu), jakim narodom nieść mamy wieści o królestwie Bożym?
I powiedział mu Jezus: chodźcie do narodów wschodnich, zachodnich i południa, tutaj gdzie żyją synowie i córki domu Izraela. Do języczników północy (Słowian) nie chodźcie, bo oni są bezgrzeszni, nie znają oni grzechów i występków domu Izraela.”

Portret użytkownika drako to UPAdlina

Skoncz juz UPAdlina bedacy

Skoncz juz UPAdlina bedacy teraz jako Drako te BZDETY i falszowanie cytatow bo jestes NIEWIARYGODNYM oplaconym dezinformatorem .Nie widzisz ze sie wykladasz co chwila jak insztalator bo nie znacie sie na czyms i tylko udajecie takich GORLIWYCH? hahahh no chyba ze poziom pozostalych pelikanow tutaj wierzy wam w te BZDETY to juz ich problem ze sa takimi GLUPCAMI.. Gdybys UPA dlina wierzyl w Boga nigdy bys nie falszowal cytatow z Biblii i mieszal go ze Slowianami ktorzy sa potomkami syna NOEGO JAFETA. Ty chazarek chcesz na sile odkrecic cos i dac cos z czym nie masz nic wspolnego bo zadnym Slowianinem nie jestes. Przeczysz tym mieszajac cos co jest od dawna spojne i probujesz laczyc bo powodem jest ze SIE NIE ZNASZ na tym. Piszesz o wiarze Slowian a nie masz o tym zielonego pojecia jako CHAZAREK bo ci to wisi...

INSZTALATOR osmiesza kosciol bo jest osoba udajaca ze wierzy... Nie wstyd wam sie tak podszywac jak WILK w owczej skorze?

Kolejny czubek wymysla ere Wilka hahahha nie wiedzac nawet ze ery sa z gwiazdozbiorow nieba.

zeby nie internet to bys zwodzicielu UPAdlina nie istnial jak twoi koledzy z tego samego pokoju bo przy konfrontacji takich pogladow dostal bys w MORDE od pierwszego Slowianina i skonczyloby sie taka sprawa.

 

Strony

Skomentuj