Pierwsze ofiary szczepień przeciw COVID-19 w Wielkiej Brytanii. Szczepionka może być niebezpieczna dla alergików!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Po podaniu szczepionki Pfizera na COVID-19 u dwóch pracowników brytyjskiej służby zdrowia (NHS) wystąpiły niekorzystne reakcje. W związku z tym brytyjska Medicine and Healthcare products Regulatory Agency (MHRA) zaleciła, by osoby z alergiami tymczasowo powstrzymały się od szczepienia.

 

Osoby, które ucierpiały zareagowały negatywnie na preparat. Prawdopodobnie była to reakcja alergiczna, ponieważ pojawiła się wkrótce po zaszczepieniu. Obaj pacjenci czują się już dobrze po zastosowanym nagłym leczeniu. Wystąpiłą u nich reakcja anafilaktoidalna. To rodzaj niekorzystnej reakcji na leki. Dochodzi wtedy do uwalniania dużych ilości histaminy w wyniku czego pojawiają obrzęki, przekrwienie błon śluzowych oraz spadek ciśnienia krwi. Obie osoby, które doświadczyły takiej reakcji, twierdzą, że cierpiały na poważne alergie. Można zatem uznać, że schorzenie większości ludzi na świecie jest oficjalnie przeciwwskazaniem przed szczepieniem, przynajmniej w Wielkiej Brytanii...

 

Władze Wielkiej Brytanii twierdzą, że ostrzeżenie wydały na wszelki wypadek aby osoby z poważnymi alergiami nie szczepiły się do czasu jak mechanizm ten nie zostanie lepiej poznany. Informacja o tym zaleceniu obiegła cały świat. Negatywne reakcje na niesprawdzone szczepienie na COVID-19 nie jest zaskoczeniem. Wszyscy się tego spodziewali. Nie zostały zbadane możliwe interferencje tej szczepionki w sytuacji gdy ktoś bierze jakieś leki. Nie sprawdzono czy nie ma zagrożenia dla płodności. Jest więcej pytań niż odpowiedzi w stusunku do każdej z obecnie testowanych szczepionek.

 

Na dodatek z dokumentów, jakie Pfizer wysłął do amerykańskiej FDA ( Agencja ds. Żywności i Leków) wynika, że w fazach II i III badań klinicznych szczepionki  zaobserwowano wystąpienie reakcji alergicznej i oszacowano ją na 0,63% osób biorących udział w szczepieniach. Tylko, że uczestnicy byli zdrowi, bo był to wymóg przystąpienia do programu testów. Zatem wszelkie reakcje u osób chorych, w tym takich, które nie wiedzą, że na coś chorują, są możliwe, a każde szczepienie może być ryzykowane.

 

Koncern Pfizer twierdzi, że reakcje alergiczne zanotowano również u 0,51% osób, które otrzymały placebo. Różnica 0,1% oznacza, że podanie szczepionki wiąże się z możliwością wystąpienia reakcji alergicznej u 1 na 1000 osób.Czyli przy zaszczepieniu miliona Polaków można się spodziewać negatywnych odczynów poszczepiennych najwyżej u tysiąca osób. Przy zaszczepieniu 20 milionów możemy mieć 20 tysięcy ofiar szczepionki.

 

Zdumiewające jest, że eksperci rządowi w Polsce oraz sam minister zdrowia, twierdzą publicznie, że nie ma żadnych przeciwwskazań do zaszczepienia całej populacji mimo, że z załączonych poniżej ulotek opublikowanych przez władze brytyjskie wynika, że nie są znane żadne skutki uboczne, ponieważ badania nie zostały przeprowadzone albo nie zostaly dostarczone stronie brytyjskiej. Na czym zatem opierają swoje twierdzenia przedstawiciele włądz w Polsce? Zgadują? A może mają jakieś dokumenty potwierdzające bezpieczeństwo tych preparatów? Skoro tak mobliby się podzielić z władzami szwajcarskimi i brytyjskimi, które przynajmniej nie ukrywają przed obywatelami, że te szczepienia to jeden wielki eksperyment medyczny.

 

 

Źródło:

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data...

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data...

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Cesio 47

Szanowni panowie. Czytam was

Szanowni panowie. Czytam was od lat i czasami coś napiszę. Myśle, że jesteście zbyt optymistyczni jeśli chodzi o opór przeciw szczepionkom. Wśród znanych mi osob  kilka chce się zaszczepić chociarz muszę przyznac,  po ukazaniu się doniesień o skutkach, kilka się wstrzymało. Pewnie obracamy się w innych grupach społecznych.  Dużo ludzi chce się szczepić w małym miasteczku obok  którego mieszkam. Życzę zdrowia bo to na ogół starsze panie spanikowane , takie które wypraszają młodszych ludzi z marketu w czasie 10-12. Problemem jest to, że dla wielu ludzi lekarz to jest autorytet a takich niedowiarków jak wy jest tutaj mało. Lekarz może był autorytetem ale 40-50 lat temu. Ot i problem.Dzisiaj lekarz to urzednik zatrudniony za dużą kasę, dobro pacjenta to sprawa drugorzędna.

Portret użytkownika inzynier magister

Doktor Kelly Moore

Doktor Kelly Moore stwierdziła w rozmowie z CNN, że Amerykanie nie powinni być zaskoczeni możliwymi doniesieniami o tym, że ludzie starsi umierają po przyjęciu szczepionki na COVID-19. Takie informacje mogą się pojawić już po „jednym lub dwóch dniach” od szczepienia, ale – jak tłumaczy – może to być rzeczą całkowicie naturalną, niemającą nic wspólnego z samym szczepieniem… - Jako że nie badano ich na ludziach należących do takich populacji, nie wiemy jak dobrze szczepionki u nich zadziałają. Wiemy, że w przypadku słabej, starszej osoby większość szczepionek nie działa tak dobrze jak u osoby sprawnej i energicznej, nawet jeśli takie dwie osoby są w tym samym wieku – stwierdziła Kelly Moore, wicedyrektor ds. edukacyjnych Immunization Action Coalition. Moore odniosła się także do mieszkańców amerykańskich domów spokojnej starości. – Nie będziemy zaskoczeni, jeśli przypadkowo zauważymy, że szczepienie ma miejsce, a następnie ktoś umiera w krótkim czasie od otrzymania szczepionki. Nie dlatego, że ma to coś wspólnego ze szczepieniem, tylko dlatego że to miejsca, w których ludzie mieszkają u kresu swego życia – podkreśliła. - Jedną z tych rzeczy, co do których chcemy się upewnić, jest to aby ludzie rozumieli, że nie powinni niepotrzebnie się martwić, jeśli po rozpoczęciu szczepień pojawią się doniesienia o śmierci kogoś albo wielu osób, rezydentów domów opieki, w dzień lub dwa po przyjęciu szczepionki. To coś, czego należy się spodziewać jako normalnej okoliczności, w domach opieki ludzie umierają regularnie – stwierdziła Kelly Moore. W zeszłym tygodniu panel ekspertów CDC zarekomendował szczepienia osób starszych, żyjących w ośrodkach opieki długoterminowej. Przeciwko opowiedział się tylko jedna specjalistka, Helen Keipp Talbot. Jak tłumaczyła, szczepienia zazwyczaj testuje się na osobach młodych i zdrowych, czemu towarzyszyła nadzieja, że efekty będą takie same w przypadku szczepienia osób starszych i schorowanych. Stanowi to powód do niepokoju."

To jest zdrada narodowa, dokończenie rozbioru Polski". Żółtek ostro o Morawieckim | Temat Dnia

https://www.youtube.com/watch?v=ODDeg4yvuBk

i po co macierewicz macil na antenie TV tRWAM ZE NIGDY NIE ZDRADZA I NIE BEDZIE POLSKA NA LANCUCH NIEMCOW CHYBA MU TERAZ JEZYK KOLKIEM STANIE? /gadal to dzisiaj przed Apelem Jasogorskim/ Tak teraz sie rzadzi do kosciolka zrobic pokaz a potem poklepac sie z diablem. Macierewicz taki sam zdrajca jak Morawiecki mason ! Wszyscy uczestniczą w zdradzie ! Niech nam błogosławi Jezus Chrystus i Maryja Dziewica z Duchem Świętym !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Raptem 2 dni temu o tym

Raptem 2 dni temu o tym pisałem. Pamiętasz? Pisałem, że będą zwalać na starość a nie na szczepionkę. To jest masowa eutanazja by odciążyć budżety państw, które w swojej próżności się zagolopowały w zaciąganiu długów a że domy starości i DPSy to ciężar to zaczynają od nich. To nie ma nic wspólnego z wirusem. Osoby starsze i osłabione dobrowolnie godzą się na śmierć- eutanazja. Tylko, niestety nikt ich nie informuje o tym, że szczepionka pfizer te grupy społeczne wyklucza wogóle ze szczepień czyli jest to tak naprawdę doprowadzanie do śmierci ludzi z premedytacją. Według ulotki osoby osłabione, zarzywające leki, nie powinny stosować tej szczepionki. Czy ta grupa społeczna wygląda na okaz zdrowia, energii, nie zarzywająca leki? 

Depopulacja najsłabszych wynika z braku empatii a niestety jak wskazyją dowody historyczne nasza cywilizacja powstała dzięki empatii i jest to jej podstawowy warunek jak nie najważniejszy!!! Jeśli wyzbędziemy się jej, wyzbędziemy się cywilizacji. To oczywiste. Wstyd i hańba testować ten syf na dziadkach i babciach, którzy przeżyli wojnę i odbudowali dla nas świat! Potwory, które do tego dopuszczają są nieludzkie. Ktoś kto nie szanuje ludzi nie może tymi ludźmi rządzić gdyż wiadome, że zaprowadzi ludzi na śmierć niczym lemingi. 

Ps. Empatii nie nauczysz się z książki to się ma w sobie. 

 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika malina

Wszyscy kiedyś będziemy

Wszyscy kiedyś będziemy starsi (oby) i wszystkich nas to czeka. W gruncie rzeczy musimy powalczyc o własny byt. A że rządy i samorządy przeputały pieniądze społeczne to wiadomo. Buduje sie i buduje, połowę z tego rozkrada,  przybywa najdroższych dróg na świecie,  akwaparków, promenad w stylu holenderskim, pomników,  stadyujonów i systemów kamerowo -inwigilacyjnych. Do granic obłedu rozbudowuje się i opłaca   państwową  biurwokrację. Politycy i powiązani z nimi biznes-gangsterzy wyprowadzaja pieniadze z budżetu traktując to jako podstawowe źródło dochodu.

A ludzie starsi  i chorzy w tym skorumpowanym systemie są skazani.

Portret użytkownika kapellmeister

Szczepionka robiona na

Szczepionka robiona na kolanie, przez koncerny karane w przeszłości za różne szwindle, w interesie…, no właśnie czyim? Kto zdrowy na umyśle zgodzi się zaszczepić środkiem za, który odpowiedzialności nie chce wziąć ani producent ani rząd? Ludzie nie chcą szczepionki bo jest nie przebadana, nie znane są skutki uboczne, nie znane interakcje z innymi lekami. Dowodem na to jest zniesienie odpowiedzialności koncernów farmaceutycznych. Przyczyna niechęci jest bardzo prosta - ludzie czują się oszukiwani. Oszukiwani przez polityków, traktujących społeczeństwo jak półgłówków, oszukiwani przez media, traktujące czytelników i widzów jak ćwierćinteligentów, i oszukiwanie przez sprostytuowanych profesorów i „ekspertów”, którzy za pieniądze, granty i stanowiska godzą się na wciskanie ludziom kitu, i to w sprawach, o których nie mają pojęcia, albo dowiedzieli się wczoraj z mediów. Niektórym wydaje się, że są najbardziej uświadomieni, są awangardą, która ma obowiązek pouczać bezrozumnych. To przejaw zwykłej pychy.

p, li { white-space: pre-wrap; }

Portret użytkownika keri

Obywatele Polski zostali

Obywatele Polski zostali sprzedani jako króliki doświadczalne? Gorzej, Polacy sami zapłacą w podatkach za bycie królikami. Mengele przecierałby oczy ze zdziwienia.

Nie wszystkie rządy krajów hujni zdecydowały się na ludobójstwo swych obywateli. Ale to tajemnica, bo każdy królik doświadczalny ma mieć przekonanie, że wszystkie króliki we wszystkich hodowlach kończą tak samo.

Strony

Skomentuj