Pierwsze ofiary koronawirusa z chińskiego Wuhan

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

W chińskim mieście Wuhan zarejestrowano drugi ludzki przypadek śmierci z powodu zapalenia płuc wywołanego przez zakażenie nowego typu koronawirusem. Według władz lokalnych, 69-letni mężczyzna zachorował w ostatnim dniu ubiegłego roku, a już 4 stycznia jego stan pogorszył się gwałtownie.

Pomimo wszystkich wysiłków lekarzy, wystąpiły zaburzenia pracy serca, zaburzenia czynności nerek i wielu innych narządów wewnętrznych. Ostatecznie doszło do uszkodzenia płuc i w środę, 15 stycznia, pacjent zmarł.

 

Do tej pory liczba zainfekowanych nowego typu koronawirusem wynosi 41, z czego 12 osób zostało już zwolnionych ze szpitala. Stan 5 pacjentów oceniono jako ciężki. Kolejnych 119 osób pozostaje w kwarantannie. W stosunku do chorych można prowadzić tylko leczenie doraźne na podstawie zaobserwowanych objawów i danych medycznych. Nie ma żadnego skutecznego leku, który może wyleczyć z tego koronawirusa.

 

Władze chińskie poinformowały już Światową Organizację Zdrowia na temat wybuchu w Wuhan nieznanej postaci wirusowego zapalenia płuc. Nowy typ koronawirusa został zidentyfikowany przez lokalnych ekspertów 7 stycznia. Przypadki zakażeń odnotowano również w Singapurze, Tajlandii i w Japonii.

 

Rosną obawy przed kolejną epidemią. Rozniesienie po świecie koronawirusa przy obecnym poziomie ruchu lotniczego to kwestia niedługiego czasu. Wygląda na to, że w Chinach powstało ognisko zakaźne koronawirusa podobnego do SARS (od ang. severe acute respiratory syndrome), zespółu ciężkiej ostrej niewydolności oddechowej. Najwięcej przypadków SARS zanotowano również w Chinach, ale w prowincji. W pierwszej dekadzie XXI wieku na skutek SARS zmarły 774 osoby. Oby nie doszło do powtórki.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Bynajmniej próbuje

Bynajmniej próbuje bagatlizować sytuacji zagrożenia epidemiologicznego ale ile osób starszych np. w Polsce albo dowolnie gdzie indziej zmarło w 2019 na zapalenie płuc ewentualnie na grypę ? Tak z drugiej strony i w ogóle to się jeszcze zastanawiam nad tym, co sie dzisiaj dzieje z HIV ? Straszne AIDS Ogromna epidemia ludzkości która jest a jakby jej nie było.Dlaczego bo media sie nią znudziły ? Zawsze istnieją zagrożenia epidemiologiczne ale częściej są one wyolbrzymiane jako ta woda na młyn sensacji i żąglerki strachem.Jednakże co do Eboli to już taki uspokajający nie jestem.Ebola swoje potrafi skosić w bardzo krótkim czasie a lekarstwa absolutnie niema.Tym niemniej nawet i taka epidemia Eboli kończy sie wręcz samoistnie, po zebraniu odpowiedniego żniwa. 

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika Easy Rider

Zapewne, kolejny produkt

Zapewne, kolejny produkt inżynierii genetycznej. Jednak bardziej niż samego wirusa, należy obawiać się wywołanego w ten sposób pretekstu do masowych szczepień, przy użyciu szczepionek o nieznanym składzie. Być może, szczepionki takie są już przygotowane.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

to otrzymujemy z chemitrails.

to otrzymujemy z chemitrails.  Zawierają syntetyczne krwinki czerwone bez kodu genetycznego.

Praktycznie zaproszenie dla dowolnych patogenów, które w organiźmie przy spadku immunologicznych tworzą śmiertelne kolonie.

W tej chwili każdy z nas to ma. Zażywać profilaktycznie Rutinaceę forte 2 tabl dziennie do lata.

Portret użytkownika ziolo.ziolo

Wez AMR ta rutanacee schowaj,

Wez AMR ta rutanacee schowaj, przeczytaj sklad: dwutlenek krzemu!!sterynian magnezu!! i ASPARTAM!!! To bardziej truje niz chemtrailsy. Jesli wit C to tylko czysty kwas askorbinowy lub askorbinian sodu albo wyciagi z owocow np aceroli, dzikiej rozy ALE BEZ DODATKOW TAKICH JAK MA RUTINACEA!! Rutinacea zrobi wiecej szkody niz pozytku. 

Poza tym dawki nawet 2 tabletki forte to jest duzo za malo raptem niecale 0.5 grama, sa kliniki ktore robia wlewy dozylne po kilkanascie GRAM witaminy C jesli ktos ma powazne shorzenia.  

Portret użytkownika Medium

Te skurczybyki chyba używają

Te skurczybyki chyba używają słodzików do stworzenia glazury tabletki! I gdzie te czasy, kiedy drażetki były powlekane cukrem??!  Żyjemy w czasach idiotycznej mody na słodziki, którą można nazwać terrorem cukrzyków, którym cukier rzeczywiście może szkodzić. I to ma być demokracja? To terror chorej mniejszości!

Reszta składników, jak poczytasz, znajdziesz, że stanowią substancje pozytywnie wpływające na kondycję organizmu,

Zresztą niejedna trucizna przechodząca przez przewód pokarmowy, który jest prawdziwym laboratorium potrafi się unieszkodliwić, ale już bezpośrednie wstrzykiwanie do krwi czy tkanek nie ma takiej bariery obronnej, jak przewód pokarmowy, a szczególnie żołądek. Jeśli więc nie boisz się wlewów dożylnych z było-nie było chemią, spójrz przyjaźniej na groźnie brzmiące nazwy chemiczne.

No i wreszcie najlepiej wydawać na piekarza a nie na lekarza, ale trzeba umiejętnie dokonywać wyboru, by niczego nam nie brakło (ale i żeby nie "puchnąć" z przesytu), by nie zaglądać do aptek po witaminy czy suplementy.

Strony

Skomentuj