Pierwsze na świecie studio filmów kosmicznych zostanie uruchomione w 2024 roku

Kategorie: 

Źródło: Axion

Firma Space Entertainment Enterprise (SEE) z Wielkiej Brytanii, ogłosiła plany zbudowania pierwszego na świecie studia produkcji filmowej w kosmosie. Pierwszy start projektu planowany jest na koniec 2024 roku, nowy obiekt zostanie umieszczony na pokładzie modułu kosmicznego Axiom Space, który zostanie zainstalowany na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Pozostanie jej częścią na jakiś czas, a następnie około 2028 roku zostanie oddzielona od ISS i stanie się częścią prywatnej stacji kosmicznej Axiom.

W kosmosie rozgrywa się fabuła wielu filmów i programów telewizyjnych. Ale do 2022 roku żaden z nich nie został sfilmowany w kosmosie. Wszystko powinno się wkrótce zmienić, gdy gwiazda filmowa, Tom Cruise, poleci na ISS, aby nakręcić sekwencję do nadchodzącego hitu kinowego. Mając nadzieję na wykorzystanie sukcesu tego projektu, SEE ogłosiło plany budowy studia filmowego opartego na module Axiom o roboczej nazwie SEE-1, które będzie w pełni poświęcone tworzeniu filmów rozrywkowych w kosmosie!

Zgodnie z komunikatem prasowym zapowiadającym nowe przedsięwzięcie, „SEE-1 ma wystartować pod koniec 2024 roku i zacumować przy pierwszej na świecie komercyjnej stacji kosmicznej, Axiom Station, podczas gdy będzie ona jeszcze połączona z Międzynarodową Stacją Kosmiczną”. Po podłączeniu i gotowości do przyjmowania gości moduł umożliwi artystom, producentom i twórcom opracowywanie, produkcję, nagrywanie i transmisję na żywo treści, które w pełni wykorzystują środowisko mikrograwitacyjne na niskiej orbicie, w tym filmy, telewizję, muzykę i wydarzenia sportowe.

 

SEE-1, jest współzałożony przez Elenę i Dmitrija Lesnevsky, dwóch producentów stojących za ostatnim projektem Toma Cruise'a. W projekt zaangażowano już wielu partnerów kreatywnych i wykonawczych, w tym byłych dyrektorów HBO Sports, Viacom i innych firm specjalizujących się w tworzeniu unikalnych produktów rozrywkowych w dziedzinie kina, telewizji, muzyki i innych przedsięwzięć tworzących treści.

Dzięki światowemu liderowi w dziedzinie astronautyki - firmie  Axiom Space, która zbuduje ten przełomowy obiekt, SEE-1 będzie nie tylko pierwszą, ale także najwyższej jakości strukturą kosmiczną, która rozwinie globalny przemysł rozrywkowy na niskiej orbicie okołoziemskiej. SEE-1 zademonstruje i wykorzysta środowisko kosmiczne w bezprecedensowy sposób. Konstrukcja nadmuchiwanego modułu zapewnia średnicę około sześciu metrów niezakłóconej objętości pod ciśnieniem, którą można dostosować do różnych czynności – w tym na pokładzie najnowocześniejszych możliwości produkcji mediów, które uchwycą i przekażą wrażenia nieważkości.

 

W komunikacie prasowym zauważono, że SEE-1 ma zacząć funkcjonować jako przedsiębiorstwo do grudnia 2024 r., co stanie się na wczesnym etapie budowy modułu. Pozwoli im to na rozpoczęcie prawdziwych programów rozrywkowych na pokładzie stacji Axiom po jej oddzieleniu od ISS około 2028 roku. 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Ruchomy Cel

KONTROLA TWOJEGO MÓZGU -  

KONTROLA TWOJEGO MÓZGU -  
Rządy już to mają - A TAKŻE HAKERZY MOGĄ UKRAŚĆ TWOJE FALE MÓZGOWE - (EEG)

HAKERZY MOGĄ UKRAŚĆ TWOJE FALE MÓZGOWE - (EEG)

"Hackers Can Steal Your BRAIN WAVES" 

(stopthecrime.net)

https://stopthecrime.net/wp/2022/01/22/hackers-can-steal-your-brain-waves/

KONTROLA TWOJEGO MÓZGU -  
Rządy już to mają - A HAKERZY MOGĄ UKRAŚĆ TWOJE FALE MÓZGOWE - (EEG) 

"CONTROL OF YOUR BRAIN
OUR Corporate Governments Already Have 
and Hackers can steal your BRAIN WAVES" 

(theregister.com) 

https://www.theregister.com/2015/10/13/brain_waves_security/

Google:

HACKERS CAN STEAL YOUR BRAIN WAVES

https://www.google.com/search?client=ms-opera-mini-android&sxsrf=AOaemvJmeW7uCxmFCTPSb-0kyPICJ4UztA%3A1643130361464&oq=&aqs=mobile-gws-lite..35i39l5.....

Google:

CONTROL OF YOUR BRAIN OUR CORPORATE GOVERNMENTS ALREADY HAVE  AND  HACKERS CAN STEAL YOUR BRAIN WAVES

https://www.google.com/search?client=ms-opera-mini-android&sxsrf=AOaemvJT_X54Hz67kA53I1xxDlkRX20FSw%3A1643129510610&oq=&aqs=mobile-gws-lite..35i39l5.....

W warunkach klinicznych urządzenia rejestrujące EEG są użytecznym narzędziem do diagnozowania napadów i zaburzeń snu, takich jak narkolepsja. Naukowcy sądzą, że zarejestrowane fale mózgowe mogą potencjalnie oceniać zdolności umysłowe morderców, tworzyć interfejsy między mózgami, w których świadome myśli są przesyłane przez Internet i nieświadomie odgrywane przez inną osobę lub  drony sterowane impulsami neuronowymi.

Hernández mówi, że roczne badania nauczyły go, jak znajdować dziury w sprzęcie EEG i doszedł do wniosku, że zarejestrowane fale mózgowe powinny być uważane za dane wrażliwe, a zatem zaszyfrowane. Hernández pracował z urządzeniem MindWave za 80 USD, które miało służyć jako narzędzie do pomiaru pracy mózgów uczniów podczas wykonywania zadań matematycznych i innych problemów. Maszyny szpitalne pozostają poza zasięgiem hakerów bez głębokich kieszeni i wymaganej skomplikowanej wiedzy o tym, które fale mózgowe można zmodyfikować dla danego wyniku.

Niemniej jednak Hernández twierdzi, że w domowym i prawdopodobnie szpitalnym sprzęcie istnieją niebezpieczne luki, w tym kradzież strumienia danych i dziury w aplikacjach, a także ataki typu "man-in-the-middle" i ataki typu "odmowa usługi”. Wymagana wiedza również nie jest egzotyczna ani nieosiągalna dla zdeterminowanego hakera.

Haker zademonstrował na konferencji "BruCon" żywy atak typu "man-in-the-middle" na sygnały z jego własnego mózgu przy użyciu nieobsługiwanego, ale wciąż bardzo szeroko stosowanego pakietu EEG "NeuroServer" o otwartym kodzie źródłowym.

 „Lata temu nikt nie martwił się o sieci SCADA tylko o to, że to działa, a dekadę później mówimy o bezpieczeństwie [SCADA]… Odkrywam dokładnie to samo z EEG - powiedział Hernández na konferencji"

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Set

Mam swoje własne poglądy o

Mam swoje własne poglądy o Sanach Zjednoczonych odłożyć na półkę bo ty tak chcesz? Czyli skoro uważam, że stany zjednoczone to organizacja przestępcza to ty chcesz mnie orzekonać, że jest inaczej? dlaczego zakładasz, że moje poglády są gorsze niż twoje. mamy podobne zdanie na ten temat.

Portret użytkownika Mysi Szczurnik

Specjalnie dla ciebie

Specjalnie dla ciebie inzynierze znalazłem ciekawy stary z 77r amerykański film fabularny na temat kosmiczny sciemy, fajne stare kino, warto zalukać za darmo i bez e-kradzieży:

https://www.cda.pl/video/64484541c

Ten link co zapodałes normalnie działa, wgraj na swój komputer jakieś normalne oprogramowanie to zadziała. Windows i android = bloatware + blokady i wirusy.

Na blokady można użyć tego, toto obchodzi blokady:  https://freetubeapp.io/

 

 

 

Portret użytkownika demodemo

Filmy rozrywkowe kręcone są

Filmy rozrywkowe kręcone są od 1969 r i zapoczątkowała ją misja Apollo 11 - potem było jeszcze 5 misji na księżyc i były tak nakręcone , że większość wierzy , że z księżyca ( a nawyraźniej z niego spadli ).

Stacja nie będzie  k...a w kosmosie tylko na orbicie okołoziemskiej a to jest wielka różnica kosmoku..wakalipsa jego mać !

I tak nie przebiją "lądowania na księżycu" - to jest dopiero wielka produkcja rozrywkowa - a tak poza tym to niech producenci zabiorą ze sobą granaty i wtedy to będzie dopiero film rozrywkowy !

Opcja specjalna  to zabrać całą chołotę i pacynki politbiur z całego świata i ładunek z Tongi - zrobią wtedy mega rozrywkowego grzyba z grzybów na orbicie okołoziemskiej liczonego w Teratonach siły rozrywki.

Się gawieź ucieszy jak zobaczy taki film rozrywkowy a potem poprosi o bis aby zrobić drugą serię filmu z resztą tałatajstwa , tą drugorzędną aby sprzątanie na ziemi obyło się raz a porządnie do ostatniego śmiecia.

Portret użytkownika Kamil Sowa

"Stacja nie będzie  k...a w

"Stacja nie będzie  k...a w kosmosie tylko na orbicie okołoziemskiej" tak dla pelikanów będzie na orbicie ale dla foliarzy ona jest w usa na ziemi, są nagrania z tej makiety, oczywiście kosmonauci tłumaczą że muszą gdzieś ćwiczyć, pelikanom nic nie przeszkadza , bo ich wiara w agencje kosmiczne jest niewzruszona w potoku kłamstw.

Strony

Skomentuj