Pierścień ostatecznym dowodem, że Barack Hussein Obama jest muzułmaninem?

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Im bliżej do końca kadencji 44 prezydenta Stanów Zjednoczonych, tym więcej Amerykanów uważa, że Barack Hussein Obama jest muzułmaninem. Najnowszy dowód wskazujący na to nosi on na palcu wskazującym lewej ręki. Jest to pierścień z wygrawerowanym napisem "Nie ma boga prócz Allaha".

 

Fraza ta jest to część zawołania "La ilaha illallah" z islamskiego wyznania wiary. Udało się to ustalić po wykonaniu zdjęć pozwalających zbliżenie pierścienia na palcu Obamy. Badacze z USA zwracają uwagę, że na pewno nie jest to po prostu obrączka ślubna, ponieważ są liczne zdjęcia dowodzące, że obecny prezydent Stanów Zjednoczonych nosił go jeszcze przed ślubem i potem po prostu wykorzystał go w 1992 roku podczas ślubu z Michele.

 

Islamscy uczeni poproszeni o wypowiedzenie się w kwestii tego niezwykłego odkrycia przyznają, że pierścień z częścią islamskiego wyznania wiary, szahady dowodzi religijności noszącego go człowieka i zawierzenia swego życia Bogu.

Informacje na temat wyznania obecnego prezydenta USA pojawiają się przynajmniej tak samo często jak kontrowersje z jego miejscem urodzenia, którym może być islamska Indonezja, a nie Hawaje. Obserwując rozwój wypadków na Bliskim Wschodzie za czasów rządów tego człowieka można uznać, że nie tylko pierścień, ale i cała jego polityka wygląda na skrajnie pro-islamską.

Coraz więcej osób twierdzi, że udawana walka z Al Kaidą, która de facto stała się sprzymierzeńcem Amerykanów w walce z Szyitami na Bliskim Wschodzie, doprowadziła do powstania na terenie Syrii i Iraku barbarzyńskiego tworu zwanego Państwem Islamskim. Być może to wcale nie wypadek przy pracy, ale po prostu taki był cel muzułmanina wybranego dwukrotnie na stanowisko prezydenta USA.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

Obambo przede wszystkim to

Obambo przede wszystkim to jest AKTOREM.....

i miał grać apokaliptyczną rolę WODZA ŻYDONAZISTOWSKICH WOJSK (wojska koalicji GOGa i MAGOGa) walczących z "anielskimi" pod Megido....... jako nosiciel biblijnego demona zwanego jezus (jozue).

Generalnie jest pajacykiem (FRONT END'em) sił skupionych wokoło brytyjskiego tronu i wszelakich kabalistyczno-judaistyczno-satanistycznych sekt (współcześni magowie egipscy, babilońscy, etc). A te wszelkie rozpalające wyobraźnię gesty czy znaki są gierkami z wami..... byście się mieli czym rajcować nie zwracając uwagi na WAŻNIEJSZE sprawy. Hackowaniem waszej podświadomości..... na ich użytek.

Portret użytkownika simon

nie wiem czy wiecie ale

nie wiem czy wiecie ale illuminati maja swoja strone na facebooku, twitterze i na yutubie i sie nazywaja illuminati.am i maja swoja reklame !!! to powinno wyjsc na swiatlo dzienne i co oni tam mówia wogóle a na koncu jest glowa obamy w kosmosie zobaczcie sobie sami, ja duzo linków dodawalem na tym portalu ale bez echa kto chce ten zobaczy mudzina w kosmosie i przeslanie sekty oraz wladze jaka maja a zaczelo sie pod koniec dwa 14.

Portret użytkownika MiterMan

byla jedna przepowiednia ze

byla jedna przepowiednia ze waznym czlowiekiem bedzie czarny (mudzin)  oczywiscie w czasach panowania wojen obsawiano papieza bo mowa byla o bialej kopule wiec oczywistym jest ze wiekszosc miala na mysli watykan i powiazania z papiezem lecz zdrowy rozsadek mowi mi ze chodzi o kapitol w USA i osame....  i tak w ogole sie wszystko zgadza.... wojny sa i to caly czas.... USA od poczatku swego istnienia jest ponad 200lat w stanie wojny....  i jeszcze dojdzie do tego że ustawka zlikwidowania religi na swiecie gdzie urodzi sie po takiej wojnie szatanizm, dojdzie do skutku... a to tylko dlatego ze wiekszosc ceremoni koscielnych jest pod przykrywka chrzescijanstwa lub innych a tak naprawde sa to czarne msze.... bazyliki masonow maja ukryte drugie dno a nawet oltarz.... a symbolika wskazuje ze szatanizm odgrywa role przewodnika ku dazeniu do TRZECIEJ WOJNY SWIATOWEJ.... ktora na nasze nieszczescie jest nieunikniona....  zauwazcie  drodzy państwo ze druga wojna swiatowa byla planowana 3 lata i gdyby nie ona to nie mielibysmy tak rozwinietej medycyny (obozy koncentracyjne),  techniki (militaria) czy nawet samej europy ktora po zniszczeniu zostala zmodernizowana gdzie w czasie samej wojny przelana krwia zostala zbudowana infrastruktura transportowa....... wojny swiatowe to skok naprzod i nie ma mozliwosci podwazenia tej tezy.....  tyle ze skakanie ze skarpy w przepasc nie mowi nam jednego.... czy spadniemy do wody czy na twardy grunt wysylajac nas na wizyte do hadesu,....

Portret użytkownika JASIO

II WŚ przyniosła regres

II WŚ przyniosła regres cywilizacyjny. Nastąpił transfer osiągnięć cywilnych, do sektora militarnego i na wiele lat, zostały utajnione. Pierwszy, wysoko-wydajny reaktor, mógł zostać uruchomiony w 1943 roku( francuski "Feniks" z 1947 roku) . Zamiast tego, przez ćwierćwiecze upowszechniano prymitywne piece uranowe i nie podjęto prac nad wysokociśnieniowym reaktorem plazmowym( takim jak jądro Ziemi) . Polska przez 55 lat była spychana na peryferia cywilizacji. Takie skutki picia wódki - nikt trzeźwy nie rizpocznie wojny.

Strony