Piątka dla zwierząt, a co dla Polaków?

Kategorie: 

Źródło: internet

Większość z nas, czytających niezależną prasę internetową wie, że niebawem wejdzie specjalny komunistyczny program "Piątka dla zwierząt". Przygotowany przez lewicowych działaczy PiS, a ponaglany przez naczelnika Jarosława ma zagwarantować bezpieczeństwo i komfort czworonogom. Należy być pewnym, że po tej pośpiesznie przepychanej ustawie nadejdzie dzień, kiedy w Polsce przestanie się "mordować" niewinne świnie oraz cielaki ! A i na święta nie będziemy spożywać karpia, bo przecież okrutnie cierpi ! Światowa rewolucja filantropów ma plan, powstaną fabryki sztucznego mięsa GMO. Wszystko jest już przygotowane.

Skoro rządzą nami lewacy, usilnie wmawiający wszem i wobec, właściwie to podający się za narodowo-prawicowych chrześcijan, musimy być przygotowani na całkowite odrzucenie diety mięsnej i zastąpienie jej posiłkiem sztucznym, co niechybnie spowoduje wydłużenie się kolejek do lekarzy. Wrócą czasy, gdy jeździło się do rolnika by kupić połowę cielaka, lub świni. Tym razem będzie to niedozwolony proceder, przecież jedzenie zdrowego, nie postępowego mięsa, z "zamordowanego" i "zestresowanego" zwierza będzie karane.

Jak by tego było mało, w dniu 16 wrześnie 2020, w "Wiadomościach TVP" ogłoszono wielki plan zmiany modernizacji "niepostępowej" polskiej energetyki, która ma być zamieniona na "postępowo-zieloną" unijną (czytaj niemiecką). Spikerzy TVP odczytali Polakom, że mamy jako państwo, zapłacić za nadchodzącą alternatywę, na geotermię około 900 milionów złotych, a na elektrownie wiatrowe rekordową sumę ponad 130 miliardów złotych ! Chyba nie trzeba wspominać, że cała, albo prawie cała produkcja wiatraków i osprzętu pochodzi z niemieckiej produkcji. Czyli polskie firmy geotermalne dostaną 900 mln. a niemieckie ponad 130 miliardów. ( A przecież są plany by ktoś nie z Polski budował tu elektrownie jądrową, zasilaną paliwem również nie polskim!)

Sumując ostatnie posunięcia lewicowego rządu PiS, otrzymujemy gigantyczny zastrzyk pieniężny dla niemieckich spalarni zwierzęcych odpadów oraz jeszcze większe zasilenie niemieckiej produkcji elektrowni wiatrowych. Mamy więc tu oprócz "Piątki dla zwierząt", "Piątkę dla Niemców" ! Skala wyprowadzania z Polski pieniędzy i zasilanie gospodarki Niemiec osiągnęła szczyty, stało się to nie za czasów pewnego znanego "ryżego", ale tzw. "chrześcijańskich narodowców" z PiSu. Wynika z tego, że "uciemiężony Naród Niemiecki", cierpiący "biedę", musi być wspierany ogromnym zastrzykiem finansowym, pochodzącym z "bogatej" Polski. Wszystko to znakomicie oddaje dołączona tu audycja, gdzie profesor Ryba opisuje czasy II Wojny Światowej.

Zgodnie z dzisiejszym stanem specjalnej wiedzy "postępu i nowoczesności", hitlerowców należy uznać za "zestresowanych i poszkodowanych", działających w zgodzie z moralnymi wytycznymi, nie będących oczywiście Niemcami, tylko "hitlerowcami". W programie mamy widoczną autocenzurę. Pan profesor Ryba bał się wypowiedzieć nazwy ośrodka, gdzie do niedawna trafiali działacze skrajnej lewicy, mający poważne zaburzenia percepcji. Niestety na przykładzie "Piątki dla zwierząt i dla Niemców" widać, że Polska będzie płacić nieformalne reparacje "wygnanym z polskich ziem Niemcom", w czasach kiedy wkraczali tu sowieci. To nie wszystko, bo w całej tej sytuacji papież Frańciszek, wielki orendownik "postępu",  nawołuje do szybkiego wdrożenia postanowień Agendy 2030.

Co przyczyni się do szybszego ustanowienia "Rządu Globalnego", a co za tym idzie powołania "Międzygalaktycznej Rady Wyznaniowej". Wszystko to, całe wtłaczane nam szaleństwo "nowoczesności", jest  do pokonania, wystarczy, że Polacy chrześcijanie rozpoczną zbiorowe modlitwy na różańcu, do Chrystusa oraz do Ducha Świętego. To z pewnością będzie odebrane w Niebie Zbawiciela, Władcy Wszechświata, nie pozostanie bez Jego odzewu. Tak nam dopomóż Bóg.

„Piątka dla zwierząt”, bambinizm i groza nihlizmu. Prof. Mieczysław Ryba dla PCh24TV

https://youtu.be/_C6-ZqBuRvI

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika kosmos_ad

Smutne,  ludzie przegrywają

Smutne,  ludzie przegrywają ze zwierzętami.  Ale trzeba przyznać że są wyjątkowo sprytne i umiejętnie wykorzystują słabe punkty u ludzi: chciwość, zadrość, żadzę władzy, przemoc. A znają nas jako gatunek bardzo dobrze bo towarzyszą nam od początku.

Człowiek i zwierzęta  nigdy nie byli przyjaciółmi za wyjątkiem tych kilku udomowionych które pełnią  pożyteczną rolę i same znalazły sobie miejsce przy człowieku. A żródło konfliktu jest wciąż to samo: do koga ma należeć ta planeta.  Nie ulega wątpliwości że nawet po wielkim katakliźmie kiedy ludzkośc wyginie albo pozostanie szczątkowa  przyroda się odbuduje a zwierzeta sobie poradzą. Bedzie im bardzo dobrze BEZ człowieka.

 

Portret użytkownika niki

GENERALNIE rzecz biorac

GENERALNIE rzecz biorac KWEKACZ zwariowal i stal sie lewacka awangarda. Powinien odejsc i zostac z kotem 24h. Likwidacja polskiej hodowli nam na zdrowie nie wyjdzie w czasie kryzysu gdzie kazdy pieniadz jest wazny. No ale rzadza nami debile co w zyciu nic nie stworzyli sami.

Portret użytkownika rolnik

Cała ta akcja 5 to kompletna

Cała ta akcja 5 to kompletna maskarada. Chodzi o likwidację polskiego rolnictwa. Zarabiać mają korporacyjne firmy z obcym kapitałem (głównie z ukraina) a nie jacyś tam Polacy. Likwidacja hodowli futerkowej to zasłonka dla realnego uderzenia w hodowców krów i świń.

Portret użytkownika Piętaa

Już wiem dlaczego kiedyś w

Już wiem dlaczego kiedyś w normalnym świecie kobieta nie miała prawa do głosu tak łatwo was zmanipulować że w dzisiejszych czasach oprawca o tym wie i na siłę lokuje się kobiety na wyższych stanowiskach 

Strony

Skomentuj