Petro Poroszenko chce rozmieszczenia międzynarodowych sił pokojowych na Ukrainie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Prezydent Petro Poroszenko dokonał zmian w ustawie, dotyczącej obecności obcych wojsk na terytorium tego kraju. Nowe przepisy mogą pozwolić na wprowadzenie międzynarodowych sił pokojowych, które rozdzielą wojska rządowe i separatystów.

 

Dzięki nowej wersji ustawy Ukraina może otrzymać pomoc od NATO lub ONZ, ponieważ zezwoliła aby wojska innych państw wkroczyły do kraju. Przepisy oczywiście wykluczają obecność armii rosyjskiej, gdyż Rosja jest tam traktowana jako agresor, który wspiera separatystów i wysyła swoich żołnierzy na wojnę.

 

Wcześniej Petro Poroszenko zwracał się z prośbą o rozmieszczenie sił pokojowych na Ukrainie. Jeśli ONZ lub NATO przystanie na ten wniosek, kraj może zostać podzielony linią demarkacyjną, tak jak ma to miejsce np. na granicy izraelsko-libańskiej.

 

 

Źródło: http://www.pravda.com.ua/news/2015/06/25/7072457/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Zenek ;)

Stary nazinumer jaki już był

Stary nazinumer jaki już był próbowany przy okazji zestrzelenia malezyjskiego Boeninga. Wtedy też próbowano wprowadzić "rozjemców" (czytaj terrrorystów i dywersantów z NATO) pod pozorem sił porządkowych. Pomysł, jak żyd bandera i jego kult, "wiecznie żywy" bo, nie oszukujmy się, militarnie ten konflikt światowa gangsterka pejsatonazistowska przegrała i teraz bez popchnięcia go "świeżym mięsem armatnim" nic z niego w bliskiej przyszłości nie wyniknie a uSSa jak i cała zachodnia demo(N)kracja to już BANKRUCI którzy potrzebują tylko "muśnięcia motylich skrzydeł" do swojego efektownego upadku (na przykład "kozakiewicza" od Greków).

Więc pejsatenazi wróciło do starego sprawdzonego przy innych konfliktach pomysłu na - "siły rozjemcze" (nie ma znaczenia czy ONZ czy NATO choć jak wejdą z mandatem ONZ to każda prowokacja spotka się z większym medialnym ajwajowaniem) które będą (de facto) SIŁAMI INWAZYJNYMI (tworzoną SZPICĄ) co przełamałoby też, poprzez fakt dokonany, protesty Rosji przed rozwłóczaniem konfliktu na kolejne państwa i ich armie. A wtedy, jak już naziole się tam okopią ze swoimi żydonazistowskimi bandytami, wystarczy MAŁA GLIWICKA PROWOKACJA z ostrzałem "przez separatystów" tych "wojsk" aby "zatroskane istnieniem gojów na świecie" nazistowskie mendy rozpoczęły zmasowaną kampanię medialną na rzecz "ukraińskiego pokoju" w stylu syryjskim, serbskim, libijskim, irackim, .... itd. Faktycznym celu tego wprowadzania tam tych "rozjemców" (z ISIS, NATO czy podobnych naziżydowskich bojówek). Celu jaki w pierwszym kroku ma DOKONAĆ FIZYCZNEJ EKSTERMINACJI LUDNOŚCI obu zbuntowanych republik o co już wielokrotnie nawoływały ukraińskie środowiska żydowskie a w drugim WCIĄGNIĘCIE Rosji W ZBROJNY KONFLIKT bo będzie albo musiała ochronić bombardowaną przez psycholi z NATO tam swoją ludność albo za rok czy dwa bronić się sama przed bombardowaniem Moskwy wcześniej zmagając się z buntami, protestami, strajkami... we własnym państwie. Takie podjazdy będą aż uSSa nie pogrąży się we własnej Wojnie Domowej czy też ktoś litościwie nie przetrąci szwabom z RFN kręgosłupa bankrutując ich Deutche Bank co wywoła analogiczny konflikt tyle, że protestowac będa nie maorysi a ściągana pod pozorem humanitaryzmu do pomocu 5 kolumnie pejsatej 6 kolumna arabska. Jest też możliwe iż jakieś siły polityczne WYARESZTUJĄ całą angielską rodzinę "królewską" wraz ze wszystkimi spiskującymi wraz z nią politykami, banksterami i innymi szujami co ZNISZCZY PRESJĘ na rozpętanie światowego wojennego konfliktu przez WYELIMINOWANIE jego źródła, żródła szczucia świata do niego. No i przy okazji WYELIMINUJE CENTRALĘ ŚWIATOWEGO NAZISTOWSKIEGO TERORYZMU jaką jest pałac buckingham pracy, poprzez intrygi i judzenie do wojen, do wyłącznej i absolutnej władzy nad światem (2 Biblijna Bestia).

Portret użytkownika syriues

Nikt nie powinen miec wladzy

Nikt nie powinen miec wladzy nad nikim
Te twory te wszystkie panstwa to sa twory ktore niby maja cos.
Patrzac na ziemie to w kazdej chwili moze sie cos stac,np wsiaknac woda
Moze tez powstac trzesienie ziemii i te wsztystkie panstwa przestana istniec
Ziemia nie jest niczyja wlasnoscia.nikt do nikogo nie powinien nalezec ani nie powinno sie placic podatku
 
Jestesmy oglupiani i powiedzmy sobie szczerze.Bogaci sa tworem biednych i na odwrot
Bogaci niedlugo wyczerpia zasoby naszej ziemi
I co sie stanie?
Powiedzmy sobie szczerze ten swiat ma chore zasady
Dzielenie jest dobre ale w matematyce
 

Portret użytkownika tiaaaa

ONZ a NATO to są kompletnie

ONZ a NATO to są kompletnie różne twory. Nie wiem dlaczego autor stawia znak równości. NATO to USA + przystawki i jeśli NATO wejdzie na Ukrainę to znacząco zbliżymy się do III wojny światowej. Przecież USA mają raczej w D**** Ukrainę, chodzi o to żeby zniszczyć Rosję bo Chiny bez Rosji nigdy nie będą supermocarstwem. Wiele wskazuje na to że szykują się do skoku.  Od paru miesięcy Rosja sprzedaje Chińczykom ropę za juany, wiecie co to znaczy...Oni tam w Waszyngtonie widzą że ich świat się rozpada, BRICS, Chiny jako takie, zadłużenie Zachodu, upadek petrodolara...Może stary amerykański mamut jeszcze raz podejmie walkę, dotąd rozdeptywał przeciwników korzystając ze swej masy, bez ryzyka, był królem świata, ale zaczął się starzeć i oto ze zdumieniem spostrzegł że nie ma już takiego posłuchu jak dawniej a mniejsze zwierzęta zaczynają knuć za jego plecami. Co gorsza pojawił się młody skośnooki konkurent który ma zadatki na bycie ogromnym zwierzęciem. Więc albo amerykański mamut zdepcze skośnookiego mamutka teraz albo za jakiś czas sam zostanie zdeptany lub przepędzony z najlepszych pastwisk. Stary mamut kalkuluje - zaatakować czy nie.

Portret użytkownika achiles

Ambasada USA wczoraj Kijów,

Ambasada USA wczoraj Kijów, wczoraj!!
https://youtu.be/sdRnKk3lre0
My młodzież Ukrainy zebraliśmy się pod ambasadą USA żeby powiedzieć
dosyć wtrącania się do spraw wewnątrzukraińskich, dosyć zabijania naszych ludzi , dosyć sponsorowania wojny w Donbasie, dosyć terroryzowania naszej Ojczyzny i wszystkich słowiańskich państw.
Teraz to symboliczna akcja, która nazywa się "Podaruj serce USA"i tu znajdują się symbole Ukraina, Syria, Libia czyli wszystkie tzw. zapłacone przez Amerykę Majdany.
Ludzie uwierzyli temu narodowi, i zobaczcie co oni z nimi zrobili,utopili ich w krwi, zrujnowali infrastrukturę, dążą do tego żeby ukraińcy, kwiat naszego narodu stał pod tymi drzwiami jak pies i czekał na wizę.
Oni nie potrzebują silnych ekonomicznie krajów tylko chaos.
Przyszliśmy wyrazić swój sprzeciw amerykańskiej polityce.
A nasze wewnętrzne polityczne ukraińskie hieny, które stały na Majdanie i dostali krwawe dolary od amerykanów i za te dolary sprzedali swój naród, sprzedali swoją ojczyznę swój naród

Z powodu Ameryki toczy się wojna w Donbasie!
Główny show będzie pod Białym Domem.
Mówi młody człowiek:dwa lata temu kiedy oglądałem w mediach wojnę w Syrii nie uwierzyłbym ze coś takiego może zdarzyć się w moim kraju!!

Strony

Skomentuj