Personel pokładowy w pieluchach? Dziwaczne zalecenie rządu Chin

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Zgodnie z nowymi wytycznymi Chińskiej Administracji Lotnictwa Cywilnego, stewardzi i stewardessy w Chinach, są podobno zachęcani do noszenia jednorazowych pieluch i unikania łazienek w samolotach. Ma to rzekomo służyć powstrzymaniu rozprzestrzeniania się COVID-19 w transporcie lotniczym.

 

Informacje na ten temat pochodza z raportu CNN. Reporterzy tej firmy przetłumaczyli fragmenty pierwotnych wytycznych:

„Zaleca się, aby członkowie personelu pokładowego nosili jednorazowe pieluchy i unikali korzystania z toalet, z wyjątkiem szczególnych okoliczności w celu uniknięcia ryzyka infekcji”

Zalecenie to, towarzyszyło przepisom dotyczącym innych standardowych środków ochrony indywidualnej, takich jak maski, rękawice i gogle. Dotychczasowe dane pokazały, że stewardesy i inni pracownicy linii lotniczych mieli niższe wskaźniki zakażeń COVID-19.


Chińskie wytyczne brzmią dość przesadnie i sugerują, że nosząc jednorazowe pieluchy, personel pokładowy może uniknąć ciasnych łazienek w samolotach. Zdaniem chińczyków, takie małe przestrzenie, to idealne ogniska do rozprzestrzeniania się koronawirusa, a minimalizowanie narażenia poprawi ogólne działanie transportu lotniczego.

Administracja Lotnictwa Cywilnego Chin zaznaczyła przy tym, że zalecenie stosuje się do lotów czarterowych do i z krajów i regionów, w których zakażenia przekraczają 500 przypadków na milion ludzi. Inne porady dotyczące lotów obejmują podzielenie kabiny na „strefę czystą, strefę buforową, strefę wypoczynkową dla pasażerów i strefę kwarantanny”, oddzielone jednorazowymi zasłonami. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Komentarze

Portret użytkownika Max 1983

Znając poczucie humory tych

Znając poczucie humory tych którzy to wszystko zaplanowali i to jak cieszy ich oglądanie ludzkiego bezmózgiego bydła to wkrótce wymyślą coś takiego że wszyscy będa musieli nosić pieluchy a policja i sanepid będzie to sprawdzać::)

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika mariusx78

Buuuuuaaaaahahahahahahahahahh

Buuuuuaaaaahahahahahahahahahha!!!!!!!!!!!! Leżę na podłodze i się zwijam..... XDDDDDDD Nie noooo.... Normalnie nie wierzę w to co czytam i w to co się ostatnio na tej planecie wyprawia. Niech naprawdę przyleci i jebnie w Nas jakaś konkretna kometa, bo bycie świadomym na tym świecie i w tej rzeczywistości, oraz życie pomiędzy tyloma idiotami oznacza tylko dozgonne cierpienie i alienację myślącej jednostki.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika S

Była taka plotka, że Covid-21

Covid19 był grypą sezonową. Była taka plotka, że Covid-21 ma być jak grypa żołądkowa, i tym razem skutki będą bardziej widoczne i śmierdzące Wink A może to nie plotka i Chińczyki już się przygotowują? 2021 już za kilka dni w sumie Lol

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Skomentuj