Pentagon zlecał brytyjskiej firmie produkcję fałszywych nagrań al-Kaidy

Kategorie: 

Źródło: Internet

Dziennikarskie Biuro Śledcze odkryło tajemnicze powiązanie Pentagonu z brytyjską firmą, zajmującą się relacjami publicznymi i marketingiem. W przeszłości, otrzymała ona od amerykańskiego rządu 540 milionów dolarów za stworzenie fałszywych nagrań z "terrorystami" z al-Kaidy w roli głównej.

 

Bell Pottinger, jedno z największych przedsiębiorstw tego typu w kraju, jest zamieszane w liczne skandale lobbingowe. Tym razem ujawniono współpracę z Pentagonem, która odbywała się w kwaterze głównej w Bagdadzie. Zajmowano się tam przede wszystkim produkcją fałszywych filmów propagandowych al-Kaidy.

 

Były pracownik, Martin Wells, poleciał do Iraku i dotarł do strzeżonego budynku. Eskortowano go na 6 piętro, gdzie roiło się od strażników. Jak sam przyznał, otrzymywał szczegółowe polecenia - filmy musiały trwać 10 minut, posiadać odpowiedni format i prezentować propagandę al-Kaidy. Oczywiście na miejscu nie było żadnych terrorystów. Islamskie materiały propagandowe były fałszywe.

 

Zamieszana w skandal firma Bell Pottinger pojawiła się w Iraku tuż po amerykańskiej inwazji w 2003 roku. W jednym punkcie, zatrudniono niemal 300 brytyjskich i irackich pracowników. Sprawa była dobrze znana agencji CIA, Radzie Bezpieczeństwa Narodowego oraz Pentagonowi, który podpisywał kontrakty z brytyjską firmą w latach 2007-2011. Po tym czasie amerykańscy żołnierze opuścili Irak a firma Bell Pottinger zakończyła swoją działalność.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika X

wszystkie firmy zlecające

wszystkie firmy zlecające reklamy robią to samo. Każda reklama jest prawie w 100% kłamstwem (manipulacją i socjotechniką). Kłamali pro publico bono (i z mniej ważkich powodów) już starożytni.

Nic nowego.

Portret użytkownika inzynier magister

Dzi s nad ranem w debacie

Dzi s nad ranem w debacie perzydenckie jpomiędzy Trumpem i Clintonówką świat usłyszal i zobaczył zgwalcone kobiety przez pana Clintona ! Oczywiście Clintonówka mówiła że to nieprawda ! Jak zwykle, eNWOwcy wszystkiemu zaprzeczają i odwracają kota ogonem ! Tak jak z tymi nagraniami, że niby ich nie ma a jednak są ! Świat jest we władaniu diabła, do czasu jeszcze porządzi, ale jak nadejdzie Jezus Chrystus z aniołami to zacznie się czas zbawienia dla ludzkości, zwłaszcza dla chrześcijan ! Trzeba walczyć modlitwą różańcową Maryi Dziewicy oraz koronką do Bożego Miłosierdzia Jezusa Chrystusa  by się uratować od diabelskiego NWO !

http://popotopie.blogspot.com/2016/09/nowi-emisariusze-wszystkich-krajow.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie chcę cię urazić, "ale

Nie chcę cię urazić, "ale muszem" Czy ty kuźwa zrozumiesz w końcu, że żaden Jezus poza diabłem Jezusem, czyli upadłym Gabrielem nie zejdzie na Ziemię??  Czy ty w ogóle masz pojęcie o boskiej istocie, czy nabiłeś sobie ten betonowy łeb kłamstwami judeochrzescijaństwa??!!

 I czy kuźwa zrozumiesz w końcu, że nie życzymy sobie nawoływania do twojego pierdooolonego jezusa??!!

Portret użytkownika Jasken

Nie chce cie urazic... ALE

Nie chce cie urazic... ALE jezus nigdy nie nadejdzie (oczywiscie ja mysle ze mogl istniec/istnial kiedys) ale na pewno nie ma czegos takiego jak "niebo" czy tym bardziej "pieklo" ale sama jakas osoba czyt. nie musi to byc osoba - w stylu bog musiala stworzyc ten wszechswiat, tyle ze po smierci nic sie nie dzieje i tyle. A piekla nie ma bo zostalo to wymyslone na potrzeby kosciola (nawet po tym jak istnial jezus). i pewnie zapytasz jaki jest sens mojej wypowiedzi - A jest taki zebys nie wierzyl tylko zeby jak juz cos robil bo wiara nic nie da.

Strony

Skomentuj