Pentagon powołał do armii tysiąc pilotów, którzy odeszli już na emeryturę! Wielka wojna wisi w powietrzu

Kategorie: 

Źródło: tg

Jak informuje agencja Infomax, 20 października br. Donald Trump podpisał dokument zobowiązujący tysiąc wycofanych pilotów do powrotu do służby wojskowej. Teraz urzędnicy żądają od byłych pilotów, aby ci wrócili do wojska.

Zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem Stanów Zjednoczonych Ameryki, emeryci mogą zostać powołani do służby tylko w wyjątkowych przypadkach, ale nowy dokument znosi te ograniczenia. Wydaje się, że istnieją jakieś powody. Ostatni raz emerytów wzywano do armii w 2001 roku, kiedy to Stany Zjednoczone rozpoczęły wielką wojnę z terroryzmem.

Polityk Gary Ross zauważa: „Minister Obrony musi dać siłom lotniczym uprawnienia do rozpoczęcia rekrutacji około tysiąca pilotów. Sama służba trwa trzy lata. "

Niektórzy eksperci uważają, że zapisy tego dokumentu nie są precyzyjne. Poza tym, nie można zmuszać kogoś do służby, kto odpracował swoje w przeszłości. Tysiąc pilotów ta całkiem spora liczba. Być może USA zamierzają rozpocząć wojnę na dużą skalę. Nie można wykluczyć, że zacznie się ona na Półwyspie Koreańskim, na Bliskim Wschodzie, albo w Europie Wschodniej, czyli w obecnych stałych punktach zapalnych na świecie. 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Coś się szykuje na końcówkę

Coś się szykuje na końcówkę tego roku. Za długo już zwlekają z tą wojną. Uchodźcy tylko czekaja na znak, wtedy się rozpęta piekło w eurupie. Wszystko wisi w powietrzu ,czuć to. Ostatnio tak jakoś ciho się zrobiło i w mediach, i w inernecie, i wtelewizjii. Może chcą uśpić naszą uwagę od tego co szykują. Pożyjemy ,zobaczymy.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

No..., nie rocafello...

No..., nie rocafello... Owszem, "srebna woda zdrowia doda", ale z raka nie wyleczy. Zbyt duże cząsteczki srebra nie przenikną przez błony komórkowe. Nanocząsteczka ( wielkości atomu) przeniknie i o to chodzi. A to uzyskuje się w proccesie elektrolizy  super niskimi prądami w polu magnetycznym...

 To nie są "czary mary", lecz czysta fizyka...

Strony

Skomentuj