Pentagon powołał do armii tysiąc pilotów, którzy odeszli już na emeryturę! Wielka wojna wisi w powietrzu

Kategorie: 

Źródło: tg

Jak informuje agencja Infomax, 20 października br. Donald Trump podpisał dokument zobowiązujący tysiąc wycofanych pilotów do powrotu do służby wojskowej. Teraz urzędnicy żądają od byłych pilotów, aby ci wrócili do wojska.

Zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem Stanów Zjednoczonych Ameryki, emeryci mogą zostać powołani do służby tylko w wyjątkowych przypadkach, ale nowy dokument znosi te ograniczenia. Wydaje się, że istnieją jakieś powody. Ostatni raz emerytów wzywano do armii w 2001 roku, kiedy to Stany Zjednoczone rozpoczęły wielką wojnę z terroryzmem.

Polityk Gary Ross zauważa: „Minister Obrony musi dać siłom lotniczym uprawnienia do rozpoczęcia rekrutacji około tysiąca pilotów. Sama służba trwa trzy lata. "

Niektórzy eksperci uważają, że zapisy tego dokumentu nie są precyzyjne. Poza tym, nie można zmuszać kogoś do służby, kto odpracował swoje w przeszłości. Tysiąc pilotów ta całkiem spora liczba. Być może USA zamierzają rozpocząć wojnę na dużą skalę. Nie można wykluczyć, że zacznie się ona na Półwyspie Koreańskim, na Bliskim Wschodzie, albo w Europie Wschodniej, czyli w obecnych stałych punktach zapalnych na świecie. 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Coś się szykuje na końcówkę

Coś się szykuje na końcówkę tego roku. Za długo już zwlekają z tą wojną. Uchodźcy tylko czekaja na znak, wtedy się rozpęta piekło w eurupie. Wszystko wisi w powietrzu ,czuć to. Ostatnio tak jakoś ciho się zrobiło i w mediach, i w inernecie, i wtelewizjii. Może chcą uśpić naszą uwagę od tego co szykują. Pożyjemy ,zobaczymy.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

No..., nie rocafello...

No..., nie rocafello... Owszem, "srebna woda zdrowia doda", ale z raka nie wyleczy. Zbyt duże cząsteczki srebra nie przenikną przez błony komórkowe. Nanocząsteczka ( wielkości atomu) przeniknie i o to chodzi. A to uzyskuje się w proccesie elektrolizy  super niskimi prądami w polu magnetycznym...

 To nie są "czary mary", lecz czysta fizyka...

Portret użytkownika rogol

Iran celem gdzie Amerykanie

Iran celem gdzie Amerykanie znowu poniosa kleske mordujac przy okazji  milony niewinnych ludzi.Ameryki nie mozna zaatakowac z ladu wiec nie ma innego wyjscia jak droga powietrzna a to smierc milionow niewinnych ludzi,

W niektorych krajach miedzy innymi w ameryce sa nieodpowiedziali ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach.

Portret użytkownika inzynier magister

Zgadam się z tytułem bo Trump

Zgadam się z tytułem bo Trump tajemniczo wspomniał kilkanaście dni temu że będzie wielka akcja ! ale nic więcej nie ujawnił !!!! wojny chce elita bo 2017 to rok w którym ma nastąpić rocznica ich tajnych organizacji ! zobaczymy czy im się uda wywołać III woję światową bo przecież Maryja Dziewica też ma specjalne święto w 2017 ! 100 lat temu były objawienia w Fatimie i tam Maryja ostrzegała przed zagrożeniem ! Elity już przygotowały plan szybkieg czipowania i wojny domowej w UE ! "Dziennikarz „Le Monde Afrique” (dodatku do „Le Monde”) wziął w obronę deputowaną Danielę Obono z lewicowej Francji Nieuległej przed rzekomymi „rasistowskimi atakami” ze strony prawicy i zabrnął tak daleko, że oświadczył swoim adwersarzom, aby pogodzili się z nową sytuacją, zgodnie z którą „białej i chrześcijańskiej Francji już nie będzie”. Co gorsza, może mieć rację." http://www.pch24.pl/biala-i-chrzescijanska-francja-jest-skonczona--lewicowy-publicysta-o-sprawie-czarnej-deputowanej,55583,i.html#ixzz4wKGEBHOj

Ludzkość może sięuratować jedynie kiedy będzie prosić Boga Jezusa o miłosierdzie !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Grzegorz

Ludzkość może sięuratować

Ludzkość może sięuratować jedynie kiedy będzie prosić Boga Jezusa o miłosierdzie !

 A może by wyrzucic telewizor przez okno, nastepnie zgasic radio bo tam leci szatanistyczna muzyczka w 440hz, reklamy gierki które kupujecie dzieciom.A wtedy zaczniecie poprawnie funkcionować I rządzic wywalicie szatanistów od władzy.

Strony

Skomentuj