Pentagon ogłosił powstanie podskórnego czipu wykrywającego SARS-CoV 2

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Podlegająca pod Pentagon agencja DARPA, stworzyła podskórny mikroczip zdolny do wykrywania choroby COVID-19. Mikroczip, osadzony w zielonym żelu przypominającym ludzką tkankę, jest przeznaczony do ciągłego testowania krwi, na obecność koronawirusa. Przedstawiciele Pentagonu na wstępie zaprzeczają, jakoby czip miał służyć do czegoś więcej i pozwalał śledzić osoby, którym go wszczepiono.


Podczas gdy dla wielu zagranicznych mediów, taka deklaracja brzmi przekonywująco, warto przypomnieć o rewelacjach głoszonych przed laty przez Edwarda Snowdena. Były oficer wywiadu USA, oświadczył, że Stany Zjednoczone wykorzystywały terroryzm jako pretekst do szpiegowania zarówno swoich obywateli jak i ludzi w innych krajach, wliczając w to głowy obcych państw. Wiedza pozyskiwana na skutek całkowitej inwigilacji w oczywisty sposób wzmacniała władzę państwową i pomagała w zdobywaniu przewagi ekonomicznej. Obdarzenie amerykańskiej armii tak dużym kredytem zaufania, nie jest więc wskazane.

Zajmijmy się jednak kwestią samego chipu. Innowacja z Pentagonu, ma stanowić sposób na tak zwanych pacjentów bezobjawowych, którzy roznoszą wirusa zupełnie nieświadomie. W tym kontekście warto zwrócić uwagę na faktyczną skalę zarażeń od pacjentów bezobjawowych. Jeszcze w ubiegłym roku, pojawiło się bowiem badanie naukowe, które wyniki opublikowano w czasopiśmie Nature Communications. Badanie zostało opracowane przez 19 naukowców, głównie z Uniwersytetu Huazhong w Wuhan, ale także przy współpracy z instytucjami naukowymi w Chinach, w Wielkiej Brytanii i Australii.

 

Skoncentrowano się w nim na mieszkańcach Wuhan, startowym punkcie dla ekspansji COVID-19, gdzie aż 9 899 828 osób wzięło udział w programie przesiewowym trwającym od 14 maja do 1 czerwca. Stwierdzono w nim, że spośród prawie 10 milionów osób biorących udział w badaniu było tylko „300 bezobjawowych przypadków”. Następnie przeprowadzono śledzenie kontaktów i spośród tych 300 nie wykryto żadnych przypadków COVID-19.

Istnienie mitu bezobjawowej transmisji jest jednak bardzo ważne dla światowych ośrodkó włądzy. Stanowi to podstawowe uzasadnienie blokad na całym świecie. Amerykańskie Centers for Disease Control (CDC) nadal twierdzi, że wirus może być roznoszony przez ludzi, którzy nie mają objawów, a nawet że „odpowiada to za ponad 50 procent transmisji wirusa”. To samo mówią nasi polskojęzyczni politycy zamykający losowe działy gospodarki i teroryzujący całe społeczeństwo.

Emerytowany pułkownik Matt Hepburn, wojskowy lekarz zarządzający badaniami wojskowej agencji DARPA, zaprezentował tą nową technologię na żywo w programie CBS. Pomysł na wynalazek, miał pojawić się po zarejestrowaniu 1271 infekcji na pokładzie lotniskowca USS Theodore Roosevelt w 2020 roku. Zgodnie z jego słowami:

„Umieszczasz chip pod skórą, a urządzenie mówi ci, czy w organizmie zachodzą reakcje chemiczne. Sygnał oznacza, że ​​jutro będziesz mieć objawy. Możemy uzyskać te informacje w ciągu trzech do pięciu minut.”

Pułkownik Hepburn powiedział również, że jego zespół wynalazł filtr, który po umieszczeniu na maszynie do dializy usuwałby wirusa z krwi. Opowiadał on, że czterodniowe leczenie zostało udzielone „Pacjentowi 16”, krewnemu jednego z wojskowych, który cierpiał na niewydolność narządów i wstrząs septyczny. Powiedział, że w ciągu kilku dni od leczenia pacjent w pełni wyzdrowiał. Trzeba przyznać, że jest to bardzo obiecująca technologia, która już teraz ma być wykorzystywana w USA do ratowania życia 300 osób w stanie krytycznym. Jest to rozwiązanie, które w relatywnie tani sposób, może przywrócić do zdrowia znacznie więcej osób niż pośpiesznie wypuszczone na rynek szczepionki.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika dd

U nas nie przejdzie taka

U nas nie przejdzie taka metoda dializy - najpierw na rok należy wycować z obiegu taką technologię albo zakazać, po roku zgodzć się na badania, nawet po części sfinansować a między czasie milion razy powtórzyć, że to nie działa. Wynik końcowy byłby nieistostny - bo nie istnieje żadne leczenie - a walka z niewidzialnym wrogiem tylko przez szczepienia.

Też zastanawiające - po co wprowadzać podskórny układ - skoro mają wszystkich wyszczepiać. Czyżby społeczeństwa miały się już godzić na wszystko???

Portret użytkownika Quark

A kto zagwarantuje , że ten

A kto zagwarantuje , że ten implant sam "na żądanie" nie wywoła wspomnianej choroby u zaimplantowanego ? Kto mnie przekona , że "nie jest" to okrężna droga do zaczipowania wszystkich ludzi by każdy miał "znak bestii" ? Po co człowiekowi coś co ma go przekonać , że wkrótce będzie chory ? Chyba tylko poto aby móc takim człowiekiem dowolnie manipulować , bez telewizyjnych rozporządzeń i decydować kto , kiedy i gdzie może przebywać , z kim i jak długo .. Już bredzą , że szczepienia mogą nie być skuteczne , że trzeba będzie je powtarzać , bo wirus mutuje i takie tam . Czemu ma to służyć ? - przygotowaniu społeczeństwa poprzez strach i niepewność jutra na przyjęcie nowej technologii , która ich "uchroni" . Mnie taki "postęp" nie odpowiada .

Portret użytkownika Zn

Przepraszam za oczywistości

Przepraszam za oczywistości ale może nie wszyscy jeszcze załapali ,,o co kaman". Po co jest eksperyment genetyczny i paszport-chip covidowy/ Znamię Bestii?. Nikt nie musi w to  wierzyć ale warto wiedzieć: ,,RAPORT JASNOWIDZA - SZCZYPAWKA"   https://www.youtube.com/watch?v=Cvgi3CN7DC8&ab_channel=%C5%9AwiadomaTV   )     Akcja z eksperymentem genetycznym maskowanym jako ,,szczepionka" to, obok cichej depopulacji,  próba pozbawienia  ludzi Dusz i odłączenia nas od Boga. Dyskutowano to już dość dawno temu:  ,,hybrydyzacja i modyfikacja szczepieniem _ OBNAŻANIE MATRIXA"  https://www.youtube.com/watch?v=j2aXNsiXA5E&ab_channel=ARIOWIEPolLechicki ). Trwa więc realna, cicha  ,,Depopulacja społeczeństwa w Polsce i Europie! - Michalkiewicz wyjaśnia przyczyny i skutki!"  https://www.youtube.com/watch?v=fogoYjWpRL8   i burzenie świata w stylu biblijnym. Dlatego apeluję o codzienne odmawianie Różańca i Koronki do Miłosierdzia Bożego. Tylko to nam pozostało w obliczu plandemicznej zdrady ,,naszych" socjalistycznych ,,patriotów" w kamuflażu ,,prawicowym" chcących oddać resztki suwerenności Polski i chcąc podpisać ostateczny akt kolejnego rozbioru Polski zwany ,,Funduszem Odbudowy". Króluj nam Panie Jezu!.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Nie tylko Pentagon pracuje

Nie tylko Pentagon pracuje nad chipami. Polska firma Waltermore testuje obecnie biologiczny implant, który w założeniu ma doprowadzić do wyparcia tradycyjnej gotówki z obiegu i umożliwić dokonywanie transakcji płatniczych:

https://pch24.pl/implant-platniczy-zamiast-gotowki-kolejny-krok-w-strone-wypierania-tradycyjnych-platnosci/

Włos się jeży na głowie. Tu chodzi o całkowite zniewolenie ludzi i pozbawienie ich możliwości posiadania jakiejkolwiek własności. Skoro produkują takie implanty w naszym kraju, to wydaje mi się, że interes tutaj mają przede wszystkim posłowie i senatorowie, którym zależy na kontrolowaniu zachowań i myśli obywateli, a także pozyskiwaniu danych, które mogą później wykorzystywać do fabrykowania różnych zarzutów oraz szantażowania ludzi.

Strony

Skomentuj