Pentagon oficjalnie potwierdził istnienie UFO ... i mało kto to zauważył

Kategorie: 

Źródło: US Army

Jakkolwiek niesamowicie to brzmi, Pentagon rzeczywiście potwierdził istnienie UFO. Co więcej opublikowano kilka filmów z bliskich spotkań amerykańskich myśliwców F18 Hornet z obiektami latającymi, które były zdolne do niezwykłych manewrów.

Pentagon przyznał, że przypadków było tak dużo, że powołano program o nazwie Advanced Aerospace Threat Identification Program. Nie założono oczywiście, że te pojazdy zdolne do wykonywania nieosiągalnych dla dzisiejszych myśliwców ewolucji, mają na pewno pozaziemskie pochodzenie. Wręcz przeciwnie założono, że są z Ziemi i tym bardziej wzbudziło to zainteresowanie amerykańskiego rządu.

 

Jak twierdzi Pentagon, wspomniany program UFO został już zamknięty, a departament obrony oficjalnie nie wyciągnął z niego żadnych konkretnych wniosków, które pozwoliłyby na udowodnienie istnienia kosmitów. Sugeruje się jednak, że wiele osób nadal pracuje nad tym tematem, a niektóre dane są nadal tajne i nie mówi się o wszystkim.

 

Program obserwacji UFO trwał podobno od roku 2007 do 2012. Dofinansowywano go w wysokości 22 milionów dolarów rocznie. Jego szefem został Luis Elizondo, który twierdzi, że zebrał dziesiątki dowodów istnienia tajemniczych obiektów na niebie, ale trudno było wykorzystywać te informację z poziomu instytucji państwa.

 

O istnieniu programu badań nad UFO poinformowano 16 grudnia tego roku. Zastanawiające jest to, że opublikowane publicznie nagrania przedstawiające pościg samolotów F18 za niezidentyfikowanym obiektem latającym, są doprawdy zaskakujące. Ta publikacja musiała się odbyć po wyrażeniu zgody przez armię amerykańską. Jest to tym bardziej dziwne, że obiekty z tych nagrań są zdolne do wykonywania ewolucji niedostępnych dla żadnych znanych nam ziemskich konstrukcji.

 

Być może niesamowite ewolucje wykonywano z wykorzystaniem nowej technologii antygrawitacji. To jedyne racjonalne wyjaśnienie dla tego fenomenu, ponieważ nawet przedstawiciele armii amerykańskiej przyznają, że przyspieszenia jakie zaprezentował ten obiekt nie są wykonalne za pomocą dzisiejszej technologii. Po prostu każdy, kto poddałby swoje ciało takim przyspieszeniom zginąłby bardzo szybko.

 

To zabawne, że w naszych szalonych czasach doszło nawet do tego, że amerykańska armia oficjalnie potwierdziła, że bada przypadki niewytłumaczalnych obiektów latających nawiedzających naszą przestrzeń powietrzną i właściwie mao kto zauważył jak powazne implikacje ma taka deklaracja. Czy trzeba na lepsze podsumowanie szaleństwa w jakim się obecnie znaleźliśmy skoro taka sensacja jak potwierdzenie przez Pentagon istnienia UFO, zostaje zbyta wzruszeniem ramion?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika CzarnyOlo

A zaczęło się od ,,Wojny

A zaczęło się od ,,Wojny Światów,, Wellsa. Przez radio doprowadzili masy ludzkie do histerii żeby ogłosić puźniej że to wszystko są jaja. Potem podkręcili Roosevelt i do dziś podtrzymują echa tych legend w  mediach. 

Portret użytkownika Has$

Jak chcą to wszystko

Jak chcą to wszystko przerowadzić ? Prawdopodobnie pokazali to w filmie pt ,,Piąta fala,,  film lekko z du.P.y, nudnawy,choć jestem wielkim fanem fantastyki, to  mnie nie zachwycil, ale..... Film o kosmitach bez kosmitów, poszczególne elementy przybycia,ataku,inwacji czy chu... wie jak nazwać ten koncept mogły by być dziełem człowieka a nie kosmitów. Film warto obejrzać z jednej przyczyny: jeżeli bazują na Naszej argancji, to tu pokazuja kolejny scenariusz jaki maja dla Nas Sad

Portret użytkownika rtty4

"Film warto obejrzać z jednej

"Film warto obejrzać z jednej przyczyny: jeżeli bazują na Naszej argancji, to tu pokazuja kolejny scenariusz jaki maja dla Nas Sad"

Aż popatrzyłem na tą piątą falę. Myślę jednak, że nie pokazali nic nowego, co by nie miało miejsca od tysięcy lat: zamiast chipów i gogli - religia/polityka/pieniądze/dezinformacja/służby/zdrada/łajdactwo . Zmienia się tylko technika pomagająca w manipulacjach. Wg mnie wniosek jest jeden: ZAWSZE trzeba używać własnego mózgu i kwestionować trzeba wszystko tym bardziej im bardziej ktoś wrzeszczy "dalej żołnierzu! Pokaż na co cię stać!".

Portret użytkownika Felupesku

Dajecie sobie robic wode z

Dajecie sobie robic wode z mozgu... UFO - Unidentified Flying Object czyli kazdy niezydentyfikowany obiekt latajacy... najprawdopodobniej testowane tajne projekty wojskowe... a wy myslicie ze co... kosmici? Czas wstac z lozka. Kto pierwszy wcisnal ten kit? Myslec!

Portret użytkownika John Moll

Tak usilnie próbuje się

Tak usilnie próbuje się stworzyć nowy kryzys. Od dekad pokazuje się różne zdjęcia i nagrania, na których niby są obcy, żeby zapisać w podświadomości ludzkiej, że pozaziemskie cywilizacje mogą istnieć. I co najlepsze - mogą nas zniszczyć, bo obcy też mogą być tak agresywni jak rasa ludzka i mogą niszczyć wszystko, co popadnie. Teraz to wszystko nabiera tempa. Niby coś badają, niby próbują coś odkryć, zrozumieć, przeszukują kosmos teleskopami. Dowiemy się, że obcy naprawdę istnieją i pokażą nam jakiś "niezaprzeczalny dowód" (tak jak z bronią masowej zagłady w Iraku, która de facto powstała wcześniej we współpracy z USA i innymi państwami na potrzeby wojny z Iranem). Nagle, mimo wielu różnic i konfliktów interesów, które istnieją tylko na pierwszy rzut oka, nastąpi pojednanie wielkich mocarstw, które jeszcze niedawno skakały sobie do gardeł - przynajmniej próbuje nam się wmówić, że taka jest rzeczywistość. USA, Rosja, Chiny i inne potęgi zgodzą się utworzyć jeden globalny rząd, który będzie koordynował działania świata w walce z wyimaginowanymi kosmicznymi najeźdźcami. Brzmi nieprawdopodobnie, tajemniczo i przede wszystkim śmierdzi spiskiem. Cały świat jest pełen spisków. Ten będzie największy w dziejach ludzkości.

Portret użytkownika inzynier magister

Johnie Molu ja bym dodał do

Johnie Molu ja bym dodał do tego co piszesz że jeszcze ogłoszą nowego mesjasza który będzie miał moce nadprzyrodzone, może powiedzą że jest z kosmosu, albo bedą to ukrywać, możliwe że będzie z mieszańcem obcego, zwierzęcia i ludzi ! nazwa "pentagon" pochodzi od pentagramu

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj